320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    League pass on kuldaväärt asjandus. Vaadata saab kõiki hooaja mänge kordusest endale sobival ajal, kerida edasi-tagasi, pilt-pildis ja mida kõike veel. Ja üsna HD kvaliteedi lähedane on see asi. Kui tahta ja kaval olla, siis saab konto ka mitme peale soetada.
    Tunduvalt parem lahendus kui otsepildis vaadata öisel ajal 3 tundi reklaame.

    Kommentaar


      Väga viis võimalus jah, saab küll paar-kolm, vahel rohkemgi päevi nba tegemistega maas olla, kuid on seda ka väärt. Mängu elab ka rohkem sisse, saab parema fiilingu, elamuse. Otse vaadates tõmbavad american way reklaamid vunki maha mingil määral. Unetutel öödel muidugi teised lood.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Kaua see KHL-i hooaeg veel kestab?

        Kommentaar


          Kommentaar


            Uskumatu, et nendel kahel kommentaatoril (Braga - Kiiev) ENDISELT töö alles on (eriti see noorem tüüp). Väga kihvt on vaadata õhtuti vutti ning väga tore on, et Eestis on kanal, kust saab jalgpalli vaadata, aga need 2 (nimesid ei tea)..... Ma ei tea, palju neil vanust on aga need naljad, mis nad eetris teevad on tohutult lapsikud ning EI SOBI teleekraanile. "oi-blin", mingid sohilapse?? (mis oli väga rassistlik) naljad....kes teeb nii? Kõige ebaprofessionaalsemad spordikommentaatorid, kes kunagi Eestis sellega tegelenud!!! Mul kunagi üks sõber tahtis teie kanalisse jalgpalli kommenteerima tulla (sel ajal, kui see kanal tuli), kes teab vutist kõike läbi ja lõhki...talle öeldi, et ta on liiga noor. Ma ütlen teile, need 2 ei sobi kommenteerima kanalisse, mis on kättesaadav kõigile. Oleks üks kord, aga see on absoluutselt iga kord nii ning see on väga-väga vastumeelt. PS! Kommentaari kustutamine ei ole lahendus. Vaadake see mäng üle ja öelge mulle, kas see on normaalne??

            Ok, selle ma postitasin Viasat Sport Balticu facebooki lehele. Öelge mulle ausalt, kas ma olen ainus, kellele nad NII vastumeelsed on?
            Pavel, ära seikle nüüd!

            Kommentaar


              Ega te kogemata c*unti sinna kommenteerima pole võtnud? "Sohilaps" kõlab nii temalikult.

              Kommentaar


                Robole omavahel öeldes oli üks neist kahest tropist see, kes sinu sõbra võttis kanali alguses proovikommenteerimisele kaasa. Ja see tross ütles täna "oi, blin", mis on muide slaavi kultuuriruumis väga tavaline ja väga neutraalne vandesõna. Sohilaps jääb teise tropi kanda.

                Kommentaar


                  no vene vandesõna... isegi "kurat küll" ei kõlba eetris öelda. peaks tunnetama mingeid piire, mida sobib öelda ja mida mitte. see on lihtsalt väga ebaprofessionaalne...

                  ja teisele? mis see siia puutub, et üks nendest minu sõbra proovipäevale võttis? Ma saan aru, et vanuse pärast öeldi ära (kuigi miks siis üldse kutsuda proovipäevale), aga kui konkurets nii nadi on, siis oleks võinud vähemalt võimaluse anda.
                  Pavel, ära seikle nüüd!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
                    no vene vandesõna... isegi "kurat küll" ei kõlba eetris öelda. peaks tunnetama mingeid piire, mida sobib öelda ja mida mitte. see on lihtsalt väga ebaprofessionaalne...

                    ja teisele? mis see siia puutub, et üks nendest minu sõbra proovipäevale võttis? Ma saan aru, et vanuse pärast öeldi ära (kuigi miks siis üldse kutsuda proovipäevale), aga kui konkurets nii nadi on, siis oleks võinud vähemalt võimaluse anda.
                    "Oi, blin" ei ole isegi kurat võtaksiga võrreldab. "Oi, blin" kasutati juba nõukaajal lastefilmides. Sa võibolla ajad sassi lausega "oi, bljää", mis tähendab koledat asja?

                    Kommentaar


                      Blin tähendab otsetõlkes pannkooki ning vaevalt see kellelegi haiget tegi
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        no "oi, bljä´d" ma ei oleks vast võrrelnud "kurat küll"´iga. lihtsalt, ma ei tea noh, see ei ole nõukaaja lastefilm, nad kommenteerivad vutti... sa oled üks nendest, onju?
                        Pavel, ära seikle nüüd!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                          Blin tähendab otsetõlkes pannkooki ning vaevalt see kellelegi haiget tegi
                          saan aru, et "blin" tähendab pannkooki, aga "putkavaht" tähendab ka meest, kes valvab mingit putkat, aga eetris ikka ei kasuta, või mis?

                          ma lihtsalt täna mõtlesin oma arvamuse öelda, sest see ei ole esimene kord, kui nad mänguvaatamise isu ära võtavad...
                          Pavel, ära seikle nüüd!

                          Kommentaar


                            Mina arvan, et kõik ei pea olema alati nii faking poliitiliselt korrektne. Enamuse meeste kõrvu selline tekst ei riiva. Ühesõnaga, laske samas vaimus edasi.

                            Kommentaar


                              "Oi, blin," sai lausutud siis, kui üks mees hea võimaluse ära raiskas. Kuna ilmselt sarnast mõtet mõtlesid pea kõik Kiievi toetajad. Olles ise Venemaal pool aastat elanud, seal Ukraina piiri ääres, siis ma võin sulle käsi hiirel vanduda, et tegu pole isegi putkavahiga võrreldava nilbusega ega üldse nilbusega. Pigem mingi "Jeerum" või midagi sellist väga mahedat.

                              Kommentaar


                                mis moodi "sohilaps" rassistlik on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X