320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas Kalev vastutab ka Läti ja Leedu kodulehel kuvavate saatekavade eest? Kusagil pole Viasat Sport Balticu kava üleval.
    Aa, siis ma ei tea.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Hmmmm. Ei tea - ei usu, et PL ntx õigused kuskile ameerika kanalile/regioonile sama hinnaga müüb kui aafikasse?
      Minu paha. Arvan sama, et regiooniti hinnad ikka erinevad. Väljendasin ennast natuke valesti ja sa said kohe kõige äärmuslikuma näite sealt välja rebida. Mind huvitaks kas see hind on siis nii 2-3 korda suurem/väiksem, oleneb kus poolt vaadata. Loeb ka vast turu suurus kellele seda müüa.

      Kommentaar


        Karcemarskas liigutas oma külmunud kotte"

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Ma julgeks pakkuda, et kui saadatakse samade valikuvõimaluste pakett nagu skandinaavias ja hakkaks maksma ala 25 euri siis klientide arv väga palju ei tõuseks kui üldse.
          Ja keegi siin väitis, et miks meil pakett peaks olema sama kallis kui Rootsis aga neil keskmine palk 2-3 korda kõrgem. Õiguste eest tuleb ju sama palju maksta, ma oletan. Keegi ei müü siia õigusi odavamalt, kuna me maksame inimestele vähem palka.
          Küll nendesse HD-desse ja õigustesse ka investeeritaks, kui need ka ennast rahaliselt ära tasuks.

          Tegu minu enda arvamusega lihtsalt ja numbrilise poole pealt pole õrna aimugi. Ei kujuta ette palju peaks tulema uusi kliente, et ala Hispaania kõrgliiga ära tasuks ennast.
          eks õiguste hind on sõltuvuses turu suurusest, ala populaarsusest, ja eks mingil määral turu ostujõust, turul ringlevast rahast.
          Hispaania kõrgliigat on nagu näha võimalik täiesti näidata. ainult et arvatavasti mitte nii nagu seda VSB teeb, nagu LeeRomeno on siis korra juba selgitanud. saadetaks turule telesignaal nagu seda teeb Setanta - kõikidesse riikidesse sama signaal.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Pole küll seda arvanud, aga olgu, hammustan. Mina räägin sellest, et me sooviks samasuguseid valikuvõimalusi spordipakkettide vaatamisel nagu Viasatil on skandinaavias. Kuid meie regiooni ei soovita investeerida ega midagi pakkuda kuna me oleme maksujõuetud ja varganäod-piraadid pealekauba.
            Oot, et me oleme maksujõuetud ja pirame, aga tahame ikka sama asja saada? Kus on loogika? Kuidas peaks üldse eeldama, et väike ja vaesem turg peaks saama samasuguseid investeeringuid? Siin on tegu ju eraettevõtlusega, kes võtab otsuseid vastu ikkagi enda kasumlikkust silmas pidades.

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Huvitav, et Tele2 ja Telia nt viitsivad siia investeerida ja näevad siin pointi küll, vaatamata sellele, et meid nii vähe.
              Tegelt isegi Elisa kuulab ego-eestlaseid päris palju ja arvestab oma arenduses meiega.

              Mis suurettevõtted veel põhjamaadest on, kes baltikumi päris ühe puuga ei löö? Esimese hooga meenuvad kohe kütuse ja pankade ärikad.
              Täiesti erinevad valdkonnad ju ja lähtekohad.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Oot, et me oleme maksujõuetud ja pirame, aga tahame ikka sama asja saada? Kus on loogika? Kuidas peaks üldse eeldama, et väike ja vaesem turg peaks saama samasuguseid investeeringuid? Siin on tegu ju eraettevõtlusega, kes võtab otsuseid vastu ikkagi enda kasumlikkust silmas pidades.
                Seda väidate teie.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Seda väidate teie.
                  Et tegelikult väljastab Viasat riikide ostujõu ja piraatluse alast statistikat?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Täiesti erinevad valdkonnad ju ja lähtekohad.
                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    rootslaste jaoks on Eesti mingi kõhe ida-euroopa endine asumaa ja mingit vahet Läti ja Leeduga pole. Praktiliselt kõik suuremad ettevõtted vaatavad Balti riike ühiselt.
                    praegu ei puutu see valdkond üldse teemasse, vaid praktiliselt kõik ju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas risto Vaata postitust
                      praegu ei puutu see valdkond üldse teemasse, vaid praktiliselt kõik ju
                      Ma räägin praegu ettevõtetest, kelle jaoks Eesti on lihtsalt järjekordne turg, kus kasumit teenida. Pangad, tööstus, jaekaubandus lähevad kõik sinna alla.
                      Tele2, Telia, Elisa ja nii mõnigi teine kasutab Eestit ka näiteks katsepolügonina, kuna siin on suhteliselt hea infrastruktuur ja piisav hulk nn early adoptereid ja tehnikahuvilisi, kes on nõus absoluutselt iga asja testima, niiet siin on valdkonna määratlus vägagi oluline.
                      Tele2 kuulub muuseas täpselt samasse gruppi kuhu Viasat.

                      Kommentaar


                        Üleüldiselt võiks juba kogu selle teema kohta ühe laulu postitada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Et tegelikult väljastab Viasat riikide ostujõu ja piraatluse alast statistikat?
                          Maailm ei ole tingimata lineaarne. Alati ei ole nii, et pakkumine peab nõudlusest lähtuvalt kohanduma, teinekord võib pakkumine ka nõudlust tekitada. Vaata kasvõi Rail Balticut, mille puhul avalik arvamus arvab, et kes sellega ikka sõidab. Sama asi ka tegelikult Soome sõitvate laevadega, mille puhul küsiti, et kas Tallinki omanikud on hullud. Iial ei hakka sõitma siin nii palju inimesi, et tasuks osta nii kallid laevad. Või kasvõi esimene kahe linna ühendamine telefoniliiniga. Toona küsisid ka inimesed väidetavalt, et mida peaks ühe linna inimestel olema teistega rääkida.

                          Ehk ma ka ei uskunud kõik need aastad tagasi, et VSB mudel töötab. Aga ise olen maksnud algusest peale ja maksaksin parema (pildiga) teenuse eest rohkemgi. Ma ei välistaks eos võimalust, et kvaliteetsemal teenusel oleks (tänasest) rohkem tarbijaid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Maailm ei ole tingimata lineaarne. Alati ei ole nii, et pakkumine peab nõudlusest lähtuvalt kohanduma, teinekord võib pakkumine ka nõudlust tekitada. Vaata kasvõi Rail Balticut, mille puhul avalik arvamus arvab, et kes sellega ikka sõidab. Sama asi ka tegelikult Soome sõitvate laevadega, mille puhul küsiti, et kas Tallinki omanikud on hullud. Iial ei hakka sõitma siin nii palju inimesi, et tasuks osta nii kallid laevad. Või kasvõi esimene kahe linna ühendamine telefoniliiniga. Toona küsisid ka inimesed väidetavalt, et mida peaks ühe linna inimestel olema teistega rääkida.

                            Ehk ma ka ei uskunud kõik need aastad tagasi, et VSB mudel töötab. Aga ise olen maksnud algusest peale ja maksaksin parema (pildiga) teenuse eest rohkemgi. Ma ei välistaks eos võimalust, et kvaliteetsemal teenusel oleks (tänasest) rohkem tarbijaid.
                            Jutt täiesti õige, ma olen ka täiesti nõus, usun et kui ma teeks väikese küsitluse kontoris, siis ei leiaks ka kedagi, kes vastupidist arvaks.

                            Kommentaar


                              ma siiski julgeks väita, et piramine on üsna otseselt pöördvõrdelises seoses legaalse pakkumisega.

                              kui ettevõte lähtub oma ärimudelis valdavalt negatiivsest ja kohtleb meid postsoveti kõntsana, siis ei tasu ka vastu positiivset suhtumist oodata.

                              mis õiguste hinda puutub, siis otse loomulikult maksavad skandinaavlased praegu nende eest rohkem, sest neilt on võimalik rohkem välja pigistada. see on ju puhas kauplemise küsimus.

                              mulle ikka ei mahu pähe, kuidas saab rahvusvaheline küllaltki suur ettevõte leida, et parim viis toimimiseks on igas piirkonnas asja eraldi arendada. kui isegi viaplay platvormi (ma ei räägi siin sisust) ei suudeta omavahel jagada, siis mida te üldse suudate? kellele te maksma oleksite pidanud, et mitte nullist kõike teha? rootsi emakontorile? taanlastele? soomlastele?

                              kas teie juhid on hansaaega kinni jäänud?

                              ja siis toote pidevalt vabandusi a'la setanta saab odavalt majandada, sest nad tegutsevad laial rindel.

                              Kommentaar


                                Ma tooks siia sellise ilusa võrdluse, mis oli alles aktiivne seoses Olümpia õigustega. ETV ja Tv3 kohe kiunusid hinna suhtes ja jätsid läbirääkimised pooleli, Kanal2/postimees võttis asja rahulikult ja suutis edukalt mõistliku hinna välja kaubelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X