320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Mõningad tähelepanekud:1) Prohorenkovsi nimega ei saada kuidagi hakkama.
    2) Kollase kaardi olukord oli kindlasti kollast kaarti väärt, ei mänginud Metalurgsi mängija üldsegi palli.
    3) Alan Arruda ei ole Felipe Nunes nagu nad päris tihti väidavad.
    FC Flora

    Kommentaar


      Rahvusringhääling lõpetab uuest aastat lepingu Viasatiga, mis on edastanud satelliidiplatvormil ETVd, kuid mitte ETV 2.


      See asi ei saa nii jääda, sest muidu kaotaks Viasat palju kliente.

      Kommentaar


        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
        http://www.postimees.ee/?id=166936

        See asi ei saa nii jääda, sest muidu kaotaks Viasat palju kliente.
        Ei nutaks Viasati taga, ainult neist oleks kahju, kes mingi lepinguorjad on. Varem oli jah metsas elades alternatiivi puudumisega probleeme, kuid praegu on see olemas.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Ei nutaks Viasati taga, ainult neist oleks kahju, kes mingi lepinguorjad on. Varem oli jah metsas elades alternatiivi puudumisega probleeme, kuid praegu on see olemas.
          et siis millised on metsas elades alternatiivid Viasatile, kui eesmärk on näha sporti( jalgpall, korvpall jne)?
          AILTON

          Kommentaar


            ehk ETV!
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kes eile Kalju-Metalurgsi mängu tegid?

              Vaatasin öösel kordust ca 10-15 minutit ja see oli ikka päris jäle, mis tekst sealt tuli.

              Kommentaar


                Gunnar ja Rainer tegid. Pean tunnistama, et väga mängu ei vaadanud, aga midagi jubedat mulle küll kõrva ei jäänd.

                Kommentaar


                  Vot ma tahaksin niipalju kiunuda, et emmal-kummal neist, ilmselt sellel teisel Lombil, oli suhteliselt annoying hääl. Ärge jumala eest solvuge, härrased, ega ma ju ise ei tea, võibolla minu kraaksumine kõlaks ka eetri vahendusel talumatult. Dannari bariton mulle näiteks väga meeldib, selline rahustav ja veenev tämber.

                  Aga sessuhtes jääb natuke arusaamatuks, et kui sinu peamine töövahend ei kannata eriti kriitikat (ja seda ei kompenseeri paraku ka silmapaistev kõneosavus või ilmatud statistilised teadmised), siis how come sa säändse töö peal oled? (Teine selline markantne näide on teadustaja alekokil Flora mängudel, sorry mees, aga sa kõlad nagu Niru muumitrolli-raamatust.) Ilmatüdrukutel ja uudisteankrutel on ju ometi teatud ametist lähtuvad standardid, miks siis spordikommentaatoritel ei ole?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    "mine pe*se" Keegi oskab öelda kes ytles seda ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      (Teine selline markantne näide on teadustaja alekokil Flora mängudel, sorry mees, aga sa kõlad nagu Niru muumitrolli-raamatust.)
                      Täpselt. Kusjuures ma ei tea, kas ma olen temaga harjuma hakanud, või on ta hääl veidike paremaks läinud, aga häiriv on see ikkagi.
                      See eelmine teadustaja oli hea.

                      Kommentaar


                        Zahhovaiko tahtis Kamsile lükata...
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Kes tänast Köln vs Wolfsburg mängu kommenteerivad? Igatahes kiitus, sest seda tehakse väga hästi. Eriti see härra kellel on natuke madalam hääl.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kes tänast Köln vs Wolfsburg mängu kommenteerivad? Igatahes kiitus, sest seda tehakse väga hästi. Eriti see härra kellel on natuke madalam hääl.
                            See vend on kogu aeg hästi kommenteerinud ( kui me mõtleme sama venda , see kes räägib rohkem ka teistest mängudest ja ajaloost )

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                              See vend on kogu aeg hästi kommenteerinud ( kui me mõtleme sama venda , see kes räägib rohkem ka teistest mängudest ja ajaloost )
                              Mina olen teda kuulnud vaid saksa klubide mänge kommenteerimas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Kes tänast Köln vs Wolfsburg mängu kommenteerivad? Igatahes kiitus, sest seda tehakse väga hästi. Eriti see härra kellel on natuke madalam hääl.
                                See on ju meie Pras
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X