320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igasugune reklaam ülekande ajal on häiriv kahtlemata. Samas kunagi ammu vaatasin Türgi liigat nende LIGTV pealt ning poole mängu pealt tuli suur kebabi reklaam.

    Vast elab väikesed koefid üle.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Keegi, kes peab enamasti oma lemmikklubi ja liigat s*ta kvaliteediga streamist, väiksest aknast ja araabia keeles jälgima, samal ajal kui pitsper*e saab oma lemmikuid iganädalaselt laiekraanist HD-s ja eesti keelse kommentaariga vaadata. Nii et tõesti, ära hädalda.
      Oh sa vaeseke. Aga mingit õigust mind käskima tulla endiselt ei paista. Ma muuseas maksan selle luksusteenuse eest.
      Arvasin tõesti, et selle ülekande tõid teieni need ja nood ahned kapitalistid, ostke õigeid krõpse, on mingi jänkisoga eelmisest sajandist.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Chill, äkki?

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Oh sa vaeseke. Aga mingit õigust mind käskima tulla endiselt ei paista. Ma muuseas maksan selle luksusteenuse eest.
          Arvasin tõesti, et selle ülekande tõid teieni need ja nood ahned kapitalistid, ostke õigeid krõpse, on mingi jänkisoga eelmisest sajandist.
          Aga ära siis maksa, kui teenus ei kõlba. Lihtsalt väga naljakas on seda hädaldamist lugeda, et umbes kaks korda mängu jooksul nii muu seas mingitest koefitsentidest räägitakse.

          Kommentaar


            See kapitalismile üleminek mõjub tänagi veel valusalt mõnele.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Arvasin tõesti, et selle ülekande tõid teieni need ja nood ahned kapitalistid, ostke õigeid krõpse, on mingi jänkisoga eelmisest sajandist.
              Kusjuures kui juba juttu tuli, siis USA ülekannetes see on pigem aina süvenev tendents, et palume tähelepanu, Goodyeari replay abiga jõuab nüüd teieni Kia special moment, kus näitame seda, mismoodi Sprite'i taimaudi ajal peatreener mängija peale karjus. Võib meeldida või mitte, aga arvata on, et kaduma see aeg küll ei kipu.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                No lõunaamericanosid ei ületa keegi. Mingid bussid ja traktorid sõidavad üle terve ekraani mängu ajal, näiteks 5 sekundit enne otsustava penalti löömist. See vist oli Mehhiko liiga, kus vahetuste ajal näidati kartulikrõpsude ja pampersi reklaame selliselt, et alles mitu minutit hiljem sai vaataja teada, kes siis ikkagi vahetusest sisse tulid...

                Kommentaar


                  kas see on reaalne elu, et meile toodi lõpuks HD pilt, AITÄH VIASAT TUHAT MUSI SULLE, ja inimesed vigisevad, et kaks sekundit tehakse jutu käigus mingit reklaami. Tegelikult on huvitav teada koeffe? Ma ei mõista, aga tuleb välja et ma ei mõista munnigi siin maailmas enam. Var, poliitika ja premi refid on lihtsalt wtf.

                  Aga jah, soovitan usa kraami vaadata, NBA jms. Mõnikord jääb osa mängust isegi nägemata, sest näidatakse mingit paska.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Parim reklaam on, see reklaam, kus sa ei märkagi, et reklaami tehti. Saaks selle paika, poleks põhjust ka viriseda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Kusjuures kui juba juttu tuli, siis USA ülekannetes see on pigem aina süvenev tendents, et palume tähelepanu, Goodyeari replay abiga jõuab nüüd teieni Kia special moment, kus näitame seda, mismoodi Sprite'i taimaudi ajal peatreener mängija peale karjus. Võib meeldida või mitte, aga arvata on, et kaduma see aeg küll ei kipu.
                      Lexus added time tasub ka kindlasti ära märkida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Oh sa vaeseke. Aga mingit õigust mind käskima tulla endiselt ei paista. Ma muuseas maksan selle luksusteenuse eest.
                        Arvasin tõesti, et selle ülekande tõid teieni need ja nood ahned kapitalistid, ostke õigeid krõpse, on mingi jänkisoga eelmisest sajandist.
                        Maksad küll selle teenuse eest, aga mis hinda? Need kurjad kapitalistid on süüdi selles, et tvplay sportsi hind pole vaatamata hd ja teise kanali lisandumisele pikki aastaid tõusnud. Ma ise maksaksin ka kordades rohkem, et premmi jälgida vincenti, epicu ja mõnuagendi kommidega mingi hakkiva striimi ja briti tõusikute asemel, aga kui 15sekundiline reklaam, mis kogu ekraani täis ei situ nagu kanal2-l hoiab tasu endiselt nii madalal, siis olen igati rahul.

                        Kommentaar


                          Minu arust see just normaalne reklaami näitamise viis, hoopis parem kui näiteks keset mängu mingi reklaamipaus tehtaks ja mängu üldises plaanis ei näe. Eesti kanalid võiks ka seda rohkem kasutada.

                          See siis Vendetta ladinaameerika telekanalite näite kohta
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Maksad küll selle teenuse eest, aga mis hinda? Need kurjad kapitalistid on süüdi selles, et tvplay sportsi hind pole vaatamata hd ja teise kanali lisandumisele pikki aastaid tõusnud. Ma ise maksaksin ka kordades rohkem, et premmi jälgida vincenti, epicu ja mõnuagendi kommidega mingi hakkiva striimi ja briti tõusikute asemel, aga kui 15sekundiline reklaam, mis kogu ekraani täis ei situ nagu kanal2-l hoiab tasu endiselt nii madalal, siis olen igati rahul.
                            Olgem ausad, et see hind on tegelikult üle mõistuse suur kahe kanali eest kus sisu valivad lätlased ja leedukad mitte eestlased. Aga no paremat ei pakuta ja tuleb maksta. Kui nüüd kunagi see premi 'netflix' tehakse olen kindel, et see ei ole palju kallim kui viaplay, aga 10x parem.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Reklaami kontseptsioon on mulle arusaadav ja olgu aga - üllatav on see, et spordikommentaatorit sunnitakse mingit kihlveoturundust tegema. Pole õige koht.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Harjutatakse hea asjaga ära juba ja siis finaaletapiks ei tellitagi odaviset v

                                Kommentaar

                                Working...
                                X