320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lumehelbekesed, kui mingi jutt ei meeldi, siis keerake heli vaiksemaks ja pange teise aparaati mingi podcast või muu saade mängima ja kuulake tähelepanelikult hoopis seda, selmet siin kaeblemas käia. Mina näiteks kui on võimalik vaadata, siis vaatan K12 mänge hoopis Setanta kanalilt, aga ei käi siin selle üle kurtmas. Mul ei ole midagi eika kommentaari vastu, lihtsalt Setanta venelasest reporter on hea.

    Kommentaar


      CP postituse üle tehakse nalja, aga kuna ma tippjalgpallis toimuvaga detailideni kursis ei ole, siis mulle isiklikult meeldib küll näiteks enne kohtumise algust, mida kavatsen vaatama hakata, koetifitsientidele pilk peale visata, et saada enne kohtumise algust aru eeldatavast jõuvahekorrast. Lisab vaatamisele mu jaoks ainult vürtsi. See, et mõni minut enne kohtumise lõppu antakse teada, et kaotusseisus oleva meeskonna võidu puhul saab raha tagasi 50 kordselt on ehk jah liig, aga kõik me saame ju aru, et miks seda tehakse. Kuna enamus jalgpalliklubide puhul on üheks suurtoetajaks mõni kihlveokontor, siis staadionitelgi täiesti tavaline, et tablool aeg-ajalt live koefitsiendid ette visatakse. Ma ei mäleta, mis mängul enam, aga olen viibinud ka kohtumisel, kus teadustaja hakkas keset mängu numbreid ette lugema. Seda oli juba jah veidi liiga palju.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        CP postituse üle tehakse nalja, aga kuna ma tippjalgpallis toimuvaga detailideni kursis ei ole, siis mulle isiklikult meeldib küll näiteks enne kohtumise algust, mida kavatsen vaatama hakata, koetifitsientidele pilk peale visata, et saada enne kohtumise algust aru eeldatavast jõuvahekorrast. Lisab vaatamisele mu jaoks ainult vürtsi. See, et mõni minut enne kohtumise lõppu antakse teada, et kaotusseisus oleva meeskonna võidu puhul saab raha tagasi 50 kordselt on ehk jah liig, aga kõik me saame ju aru, et miks seda tehakse. Kuna enamus jalgpalliklubide puhul on üheks suurtoetajaks mõni kihlveokontor, siis staadionitelgi täiesti tavaline, et tablool aeg-ajalt live koefitsiendid ette visatakse. Ma ei mäleta, mis mängul enam, aga olen viibinud ka kohtumisel, kus teadustaja hakkas keset mängu numbreid ette lugema. Seda oli juba jah veidi liiga palju.
        Päris lahe oleks, kui iga löögi, penalti või karistuslöögi eel peaks ka mainima, et kui palju on tõenäosus, et just see mängija värava lööb (kahjuks küll reaalsuses võetakse selleks hetkeks ennustus maha)... Või siis kui mängija lööb värava, siis peab ta kõva ja selge häälega karjuma, et palju oli koef, et tema värava lööb. Kui ta seda ei ütle, siis antakse kollane kaart - samamoodi, kui praegu antakse särgi seljastvõtmise eest.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Päris lahe oleks, kui iga löögi, penalti või karistuslöögi eel peaks ka mainima, et kui palju on tõenäosus, et just see mängija värava lööb (kahjuks küll reaalsuses võetakse selleks hetkeks ennustus maha)... Või siis kui mängija lööb värava, siis peab ta kõva ja selge häälega karjuma, et palju oli koef, et tema värava lööb. Kui ta seda ei ütle, siis antakse kollane kaart - samamoodi, kui praegu antakse särgi seljastvõtmise eest.
          Ma ei imestaks kui mingil hetkel tekiks ekraaninurka mingi live tabel, kus pidevalt koeffid jooksevad. Hasartmängurlus on tore...
          Ühtlasi tutvustaks Atlecio-Liverpool kommentaatoritele sõna "tsenderdus". Pidevalt käis mingi krossitamine. Kui emakeeles on otsene sõna mõistele olemas, siis võiks kommentaator seda ka kasutada. Jalkakommentaatorite seis on muidugi parem kui see "estonglish" mis NBA kommentaatoritel käib.

          Kommentaar


            Ma eelistaks, kui koefid ilmuksid nurgas, mitte et kommentaatorid peaksid neid improviseerima hakkama ise.

            Aga kuna TV3 Sport on kolme riigi peale, siis see vähe keeruline ole.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ma eelistaks, kui koefid ilmuksid nurgas, mitte et kommentaatorid peaksid neid improviseerima hakkama ise.
              Ma maksan tubli raha, et seda kanalit vaadata ja siis tahetakse mu vaatamiselamus visuaalse prügiga rikkuda. Selline asi peaks olema seadusega keelatud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ma maksan tubli raha, et seda kanalit vaadata ja siis tahetakse mu vaatamiselamus visuaalse prügiga rikkuda. Selline asi peaks olema seadusega keelatud.
                Sponsorlus ja reklaam seadusega keelata?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Sponsorlus ja reklaam seadusega keelata?
                  Just. Audioprügi saan ma vaigistada, visuaalse eemaldamiseks ekraanilt ilmselt võimalust ei antaks. Või kui tulevikus selline võimalus tekib, siis on teine lugu.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                    Kihlveokontorite koefitsendid on muidu väga tänuväärseks nähtuseks, mida võiks kindlasti rohkem välja tuua. Meil siin jalgpallisõbrad vaatavad mänge ju nii, et saa arugi, kes mängivad, mis siis rääkida valitsevate jõuvahekordade ja võimalike tulemuste tõenäosuste tajumisest. Kuna jalgpallis on ka enamik lipsustatud eksperte lihtsalt püünele tõstetud diletandid, kes ei suuda tegelikult enda isiklikest sümpaatiatest ja antipaatiatest kaugemale vaadata, siis ongi külmad ja julmalt ausad koefitsendid ainsaks reaalsuse mõõdupuuks.
                    Sorry, aga sinu huumorisoon on puhas prügi. Need Bet ja Netsafed võiks ka pigem hüpata, sorry aga ei taha nendest midagi kuulda.

                    Kommentaar


                      Antud teemas võiksid tegelased aru saada, et suuresti tänu nendele safebettidele me neid ülekandeid näemegi. Ehk et alternatiiv oleks üldse mitte mängu näha.

                      Kommentaar


                        Pigem oleks alternatiiv rohkem maksta. Aga imestama paneb selline turundus küll, kõikjal mujal maailmas rõhutakse visuaalile, meil pobisevad kommentaatorid vaikselt habemesse neid numbreid ilma mingi erilise loogikata.

                        Kommentaar


                          Premieris on voorus vist kahes-kolmes mängus seda koefiütlemist kaks korda poolajal. Kas UCLis oli nii palju rohkem, et see jubedalt kettasse ajab?

                          Kommentaar


                            Ma mõtlesin seda küllaltki tõsiselt.
                            Näiteks võib Eesti vastu tuleva Saksamaa jalgpallikoondise hirmuäratavat kvaliteeti lõputult kiita. Aga kui nende vastu astuvate profijalgpallurite võiduvõimalusi hinnatakse müstilise koefitsendiga 80, siis selline numbriline lakoonilisus on minu meelest mõjusam kui igasugusene sõnamulin.
                            Kui see näide oli harukordse tasemevahe kohta, siis enamasti on koefitsendid abiks just tasavägisema olukorra lugemise puhul, mis isiklikest eelistustest kipub paratamatult hägustuma.
                            Aga mõlemal juhul on koefitsendid ausaks ja kaineks mõõdikuks ja minu meelest väärt märkamist. Ja kui seda juba eelvaates kasutada, siis on nagu loomulik, et järgid nende muutumist ka vastavalt sündmustele.
                            (Kusjuures ise ei plaani ühtegi eurot kuhugi panustada)
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Olar Vaata postitust
                              Kas need betsafe saated on edaspidi ka yt ennem, kui telekas?
                              Tulin puhkuselt tagasi ja spets uurisin. Nüüd see neljas episoodi tuli Youtube's varem välja, aga väga tõenäoline, et mingi hetk hakkavad telekasse varem jõudma. Esimesed 4 episoodi olid filmitud esimese laariga. Nüüd järgmine laar on ka filmitud. Pidi parem olema. Kuna ise selle projektiga üldse seotud pole, siis saan kolleegidele vaid toetust avaldada.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Tulin puhkuselt tagasi ja spets uurisin. Nüüd see neljas episoodi tuli Youtube's varem välja, aga väga tõenäoline, et mingi hetk hakkavad telekasse varem jõudma. Esimesed 4 episoodi olid filmitud esimese laariga. Nüüd järgmine laar on ka filmitud. Pidi parem olema. Kuna ise selle projektiga üldse seotud pole, siis saan kolleegidele vaid toetust avaldada.
                                Ka oleks variant ju näiteks enne kindlat mängu ala Manu vs Barca tuua mingid tegelased ja teha näiteks mangupōhist saadet. Muidu väga hea meel. Vaadatav ja tekib cli poolaja stuudio isu. Kasvōi alates play offidest. YT vaatajate number samuti ilus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X