Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV3 Sport

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda kes kommenteerivad hokit? Väga pädev, muhe ja nauditav tekst. Mind muidu hoki jätab suht ükskõikseks aga sellise "garneeringuga" on väga söödav.
    Ma sellele iseloomustusele panen +1
    Instagram

Twitter

Eesti Lokomotiv Moskva fännid

telekavaataja.blogabet.com

Kommentaar

Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Vallot Pukk ja Kaido Kadak, muide kuna eile oli Kruus suurhallis, siis pidi Vallot ka üle pikema aja kossumängu kommenteerima.
      Ma tänan!

Kommentaar

Vallotil on hokis sama fenomen, mis Kruusil sisuliselt kõigi spordialadega (okei oleneb inimesest) - ta suudab oma oleku ja stiiliga ka neid kaasata, kes vb lihtsalt sattusid antud kanalile, aga kuna kommentaar on "ohsa perse kui hea", siis vaadatakse edasi.

Vallot on vist isegi jalkat kunagi teinud. Kuna oli erakorraline teema, siis keegi vist natuke heitis ette, et ettevalmistus ei olnud vb ülim (liiga vähe statistikat vms), aga selle tuhhiga sõitis sellest murest üle.

Hokis on ta muidugi Eesti tipp, siin pole midagi öelda.

Kommentaar

Pluss 1. Ma juhtusin ka eile seda Valloti kommenteeritud kossumängu viimast veerandit vaatama ja väga lahe oli.

Kommentaar

vast ikka Ødegaard, mitte Ødergaard

Kommentaar

Teeks nüüd väikse pausi statistika lugemises, mäng käib juba.
              Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

Kommentaar

Algselt postitas Stok Vaata postitust
                Teeks nüüd väikse pausi statistika lugemises, mäng käib juba.
                Treenivad sind Illegaardi jalkaviktoriinideks.

Kommentaar

3spordi kummalgi kanalil pole täna ainsatki otseülekannet. Tennist näidatakse ikka ainult läbi neti.

Kommentaar

MM-I valikmängudes on lõppvaatus. TV3 Spordil on õigused sellele turniirile. Kas täna üldse näidatakse midagi?
                    Instagram

Twitter

Eesti Lokomotiv Moskva fännid

telekavaataja.blogabet.com

Kommentaar

Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      MM-I valikmängudes on lõppvaatus. TV3 Spordil on õigused sellele turniirile. Kas täna üldse näidatakse midagi?
                      1 ja 2, mida mina näen, ei näita. Koripalloilua. Mingil nädalavahe õhtul ka väga ei näidata, sest olulisem on peks.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

Kommentaar

Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        TV3 Sport Open näitab Venemaa - Küpros ja Kreeka - Hispaania.

Mina isiklikult olengi TV3 spordipaketi tellimisest loobunud, sest peale Premier League'i vaataksin ma ainult nooleloopimist, aga need ülekanded on peamiselt Openil, mida mul Telia kliendina näha võimalik ei ole.

Kommentaar

Suht kettasse ajab jah, et sul on faking pakett tellitud telekasse ja siis ei näidata ka. Aeg lõpetada see nali.

Kommentaar

Tea jah, kas neid paketikliente neil nii väheks jäänud, et võib rahus mõistlikud spordialad veebikanalitesse suunata. Jälkus.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

Kommentaar

no aga teeme siis aktsiooni. Loobume kõik selle tv3 spordi tellimisest selle aasta jooksul. Niisama vingumine otsustajaid ei koti. Rahakotiga tuleb hääletada. Ja noh maikuus vist on nendega nagunii kõik kui EPL läbi saab. Puhaku rahus.

Kommentaar

Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                no aga teeme siis aktsiooni. Loobume kõik selle tv3 spordi tellimisest selle aasta jooksul. Niisama vingumine otsustajaid ei koti. Rahakotiga tuleb hääletada. Ja noh maikuus vist on nendega nagunii kõik kui EPL läbi saab. Puhaku rahus.
                                Endal umbes sarnane plaan. Kui EPLi käimasolev hooaeg läbi saab, siis on üpris tõenäoliselt nägemist. Praeguse teadmise alusel sinna ei jää ega teki juurde midagi sellist, mis mulle huvi pakuks.

Kommentaar

Working...
                                X