320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kams, Kruus ja Vara teevad homsest mänge või sain valesti aru?

    Kommentaar


      Copa del Rey`d paistab hakatakse näitama. Kuna peamised teleõigused kaotatud siis võiks ju võtta Lõuna-Ameerika jalgpalli kavasse- Brasiilia ja Argentiina liigad, Copa Libertadores. Osad mängud seal täitsa ok aegadel ka
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        Copa del Rey`d paistab hakatakse näitama.
        Cordoba - Sevilla kolmapäeval on sel nädalal kavas.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kas NBA hakkabki nüüd inglise keeles olemas? See nädal pole vist eestikeelset kommentaari olnudki.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            esimest korda kriibib kommentaar veits kõrva. kuidagi eriline manu viha, vb olen biased muidugi.

            iga liigutus mis arsenal teeb on kuld ja iga liigutus mis ükskõik mis manu vend teeb on bs vms. küll arsenal on terve mäng the best olnud kuigi posession ja löögid vist on isegi unitedi kasuks statistika järgi, et ma ei tea kas mul tõesti nii punased prillid peas?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              esimest korda kriibib kommentaar veits kõrva. kuidagi eriline manu viha, vb olen biased muidugi.

              iga liigutus mis arsenal teeb on kuld ja iga liigutus mis ükskõik mis manu vend teeb on bs vms. küll arsenal on terve mäng the best olnud kuigi posession ja löögid vist on isegi unitedi kasuks statistika järgi, et ma ei tea kas mul tõesti nii punased prillid peas?
              Kangur ju selline ongi. Pettunud et Manus asjad pole kõige paremad ja siis halab ja vingub. Isegi 1-1 värava puhul pidi vinguma, et kui sitasti Fred muidu mänginud on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                esimest korda kriibib kommentaar veits kõrva. kuidagi eriline manu viha, vb olen biased muidugi.

                iga liigutus mis arsenal teeb on kuld ja iga liigutus mis ükskõik mis manu vend teeb on bs vms. küll arsenal on terve mäng the best olnud kuigi posession ja löögid vist on isegi unitedi kasuks statistika järgi, et ma ei tea kas mul tõesti nii punased prillid peas?
                Eks sel kellajal oligi Manul raske ja pead oma pettumuse kommenteerimise peale välja elama. Ma usun, et see tundus sulle ainult nii, sest sina vaatajana oled biased. Mina ka alateadlikult loodaks, et enda meeskonna õnnestumisi kiidetaks ja vigasid nii palju välja ei toodaks, aga see pole objektiivne kommenteerimine.
                Ja eks eilse kommentaatori puhul läheb Manu talle korda ja siis võib tekkida selline üle korrektsioon. Ma ei tea, mind ei häirinud.

                Kommentaar


                  Esmaspäevaõhtuste Premieri hailaitide asemel täiesti lambist kergejõustiku teemantliiga hailaidid. Tore küll, aga kergejõustik oli kuid tagasi, Premier aga nädalavahetusel ja oleks tahtnud väravaid näha.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Esmaspäevaõhtuste Premieri hailaitide asemel täiesti lambist kergejõustiku teemantliiga hailaidid. Tore küll, aga kergejõustik oli kuid tagasi, Premier aga nädalavahetusel ja oleks tahtnud väravaid näha.
                    Vaata MOTDI vms ja ise kui tahad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                      Vaata MOTDI vms ja ise kui tahad?
                      Vist veel eelmisel hooajal sai jah vaadata, aga see koht on nüüdseks kaardilt kadunud.

                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                        Vist veel eelmisel hooajal sai jah vaadata, aga see koht on nüüdseks kaardilt kadunud.

                        Kommentaar


                          Miks mingit Žalgrise striimi näitab Premmi asemel? Ma maksan EPL nägemise eest

                          Kommentaar


                            Algselt postitas COYI Vaata postitust
                            Miks mingit Žalgrise striimi näitab Premmi asemel? Ma maksan EPL nägemise eest
                            Žalgiris on TV3 Spordi eetris kõige tähtsam asi üldse. Kas sa tõesti kujutad ette, et nad poleks selle mängu lõppu näidanud?

                            Kommentaar


                              Mul savi nii Žalgrisest kui TV3 töökorraldusest samaaegsete striimide orgunnimisel. Kui kontolt läheb nuts maha jalka eest, siis võiks seda teenust ka lubatud viisil ja mahus osutada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas COYI Vaata postitust
                                Mul savi nii Žalgrisest kui TV3 töökorraldusest samaaegsete striimide orgunnimisel. Kui kontolt läheb nuts maha jalka eest, siis võiks seda teenust ka lubatud viisil ja mahus osutada.
                                Rahune lapsuke, kedagi ei koti mida sa tahad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X