320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
    Probleem tänase manu mängu kommijaga taaskord

    Kas saaks mingi petitsiooni teha, et see kaigas enam ei kommenteeriks mänge. Ma saan aru, et manu fänn ja tahab lemmik meeskonna mängu vaatamise palgapäevaga siduda, kuid see on kriminaalne ju juba
    Ma ka täiesti nõus, siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. Kus saab allkirja anda?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
      Probleem tänase manu mängu kommijaga taaskord

      Kas saaks mingi petitsiooni teha, et see kaigas enam ei kommenteeriks mänge. Ma saan aru, et manu fänn ja tahab lemmik meeskonna mängu vaatamise palgapäevaga siduda, kuid see on kriminaalne ju juba
      Sinu postitusele muidugi autor juba vastas, aga tegelikult eks muidugi kui ise fänn ei ole või vastaste poolt, siis see kriibib kõrva ja ma ise ka ägestusin kunagi mõtlemata, aga olles nüüd suhelnud ka osade kommenteerijatega antud teemast ja ka kurssi viies, siis tegelikult ega seda ei saa ka pahaks panna ja ega vihastada ei ole ka mõtet. Kõik teevad seda ju teise töö kõrvalt õhtuti hilja ja paratamatult see on vabanduseks, et ega ei suudagi max neutraalseks ja professionaalseks jääda, sest see on lisasissetulek ning sellel alal ei ole Eestis võimalik nagunii mingit karjääri teha, et ma nüüd ainult kommenteerin. Isegi Kalev Kruus ei saa seda teha ja ka tema ei varja oma Zalgirise ja Barcelona lembust. Point ongi, et ei tasu vihastada, et ei ole ülimalt neutraalseid ja professionaalseid kommentaatore, kuna meil lihtsalt ei olegi see võimalik. Inimesed tulevad kommenteerivad ja Vincenti puhul jäi mulle ka täna kohati kõrvu see Manu lembus, aga tuli rääkis eetri ilusti täis ja näitas ka emotsiooni vahepeal ja üldjoontes saab ju täiesti rahul olla.

      Mis ma oma pika jutuga öelda tahtsin, et praegune olukord kommenteerimise maastikul ongi selline, et peaasi on see, et leitakse jalkafanaatikud pulti ja las nad teevad seda lisaks ning kommenteerivadki kuidas tuleb. Päris seda cringe tuima, et ma stoilise rahuga loen teksti nii Burnley kui Manu puhul, et jumala eest ma kellelegi liiga ei teeks ka ei taha ja seda oleks veel suurem piin kuulata. Las tuleb see tekst vähemalt loomulikult.

      Ma ise ka viimati panin tähele Chelsea vs Everton 1:1, et oli vist Ojasaar äkki puldis ja no jubedalt Chelsea alavääristamine ja tampimine mingitel perioodidel käis ja see oli kohe selline mõnuga lastud ning antisümpaatiat oli väga kaugele tunda, aga no samas kui ei meeldi siis ei meeldi, aga vähemalt jutt jooksis ja oli emotsiooni ka.

      Kommentaar


        Minu jaoks on jätkuvalt müstiline, kus seda mängu üle kanti anyway. Vince'i puhul ma pole viimastel aastatel kordagi tähele pannud, et ta Manu mängudes omade poolt oleks, pigem just vastupidi. Eilset mängu ma tõesti ei näinud, aga ma kahtlen et seal mingi suurem suunamuutus oli.

        Teiseks, kui Chelsea või mõni suurem klubi on väiksema vastu raskustes, siis ongi mängupilt kole ja see kritiseerimine on põhjendatud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

          Sinu postitusele muidugi autor juba vastas, aga tegelikult eks muidugi kui ise fänn ei ole või vastaste poolt, siis see kriibib kõrva ja ma ise ka ägestusin kunagi mõtlemata, aga olles nüüd suhelnud ka osade kommenteerijatega antud teemast ja ka kurssi viies, siis tegelikult ega seda ei saa ka pahaks panna ja ega vihastada ei ole ka mõtet. Kõik teevad seda ju teise töö kõrvalt õhtuti hilja ja paratamatult see on vabanduseks, et ega ei suudagi max neutraalseks ja professionaalseks jääda, sest see on lisasissetulek ning sellel alal ei ole Eestis võimalik nagunii mingit karjääri teha, et ma nüüd ainult kommenteerin. Isegi Kalev Kruus ei saa seda teha ja ka tema ei varja oma Zalgirise ja Barcelona lembust. Point ongi, et ei tasu vihastada, et ei ole ülimalt neutraalseid ja professionaalseid kommentaatore, kuna meil lihtsalt ei olegi see võimalik. Inimesed tulevad kommenteerivad ja Vincenti puhul jäi mulle ka täna kohati kõrvu see Manu lembus, aga tuli rääkis eetri ilusti täis ja näitas ka emotsiooni vahepeal ja üldjoontes saab ju täiesti rahul olla.

          Mis ma oma pika jutuga öelda tahtsin, et praegune olukord kommenteerimise maastikul ongi selline, et peaasi on see, et leitakse jalkafanaatikud pulti ja las nad teevad seda lisaks ning kommenteerivadki kuidas tuleb. Päris seda cringe tuima, et ma stoilise rahuga loen teksti nii Burnley kui Manu puhul, et jumala eest ma kellelegi liiga ei teeks ka ei taha ja seda oleks veel suurem piin kuulata. Las tuleb see tekst vähemalt loomulikult.

          Ma ise ka viimati panin tähele Chelsea vs Everton 1:1, et oli vist Ojasaar äkki puldis ja no jubedalt Chelsea alavääristamine ja tampimine mingitel perioodidel käis ja see oli kohe selline mõnuga lastud ning antisümpaatiat oli väga kaugele tunda, aga no samas kui ei meeldi siis ei meeldi, aga vähemalt jutt jooksis ja oli emotsiooni ka.
          Toodad ise sellist sisu ja ütled, et graafikuain on varikonto? virsikpalun, privililipligreeritutumad inimesed näevad asju…

          Kommentaar


            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
            Toodad ise sellist sisu ja ütled, et graafikuain on varikonto? virsikpalun, privililipligreeritutumad inimesed näevad asju…
            Mina olen öelnud, et graafikuain on varikonto? Kes on graafikuain?

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust

              Ma ka täiesti nõus, siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. Kus saab allkirja anda?
              Vastame siis natuke staarkommijale pikemalt.

              Saan väga aru, et olete klubis väga pettunud ja osades mängijates samamoodi, kuid see ei peaks kanduma su kommenteerimisse. Järjepidevalt kandub sinu kommentaaris sarkasmi ja mõnitamist ja pessimismi ning seda on päris valus kuulata ja kriibib kõrva.

              Teiseks Nasfali kirjeldatule, et tehakse teise töö kõrvalt jne. Miks siis teha seda tööd mis sul väga hästi välja ei tule ja paha tujuga lähed tegema. Ma saan aru, et antud isik saab seal oma emotsioone välja elada, kuid nn. tööandjana ma mõtleks, et milleks sellist venda vaja. Antud isiku ja kuldse trio puhul ju tavaline, et ühes podcastis nad tihti üritavad foorumis tõstatatuid probleeme alavääristada.

              Vincent ma pigem ei kutsunud siin allkirjastama sind või teisi, vaid uurisin et kus seda teha saaks

              Kommentaar


                Ma küll manku mänge eriti ei vaata, kuid mängus ’pooliga, kui vincent satub, siis minul pole ühtegi etteheidet. Seda nii Liverpooli kui ka manku vaatevinklist. Ei meenu küll et oleks kellegile liiga teinud.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Mille taga see muidu on, et Kruus ja Vara iga nädal ühte premmi mängu ei võiks teha? Või oodatakse, kui esimesed staarid Newcastle'isse jõuavad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Mille taga see muidu on, et Kruus ja Vara iga nädal ühte premmi mängu ei võiks teha? Või oodatakse, kui esimesed staarid Newcastle'isse jõuavad?
                    Mõlemal on oma tööd ka?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                      Mõlemal on oma tööd ka?
                      Nädalavahetustel ei tehta tööd jy. Ja CL'i said ju teha?

                      Kommentaar


                        Ega kõik ei viitsi nädalas üle 40 tunni tööd teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                          Nädalavahetustel ei tehta tööd jy. Ja CL'i said ju teha?
                          Cl oli kindlatel kellaaegadel, hilja õhtul peale tööpäeva. Nv mänge pole nad juba väga pikki aastaid teinud. Kruusil ju oma muud kommenteerimised ja eks Toomas ajab ka oma võrkpalli asju.

                          Kommentaar


                            Kas ManU màngudele on üks vend lepingu teinud ja igavesest ajast igavesti on need tema kommenteerida?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                              Kas ManU màngudele on üks vend lepingu teinud ja igavesest ajast igavesti on need tema kommenteerida?
                              No see vend on Manu fänn ja saab ühildada mängu vaatamise ning oma arvamust meestest eesti rahva ees esitleda Ehk siis vaatab oma lemmiku mängu ja saab parastada ning saab selle eest raha

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EldurKull Vaata postitust

                                No see vend on Manu fänn ja saab ühildada mängu vaatamise ning oma arvamust meestest eesti rahva ees esitleda Ehk siis vaatab oma lemmiku mängu ja saab parastada ning saab selle eest raha
                                Okei, siis küll. Vahepeal tundub rohkem, nagu Live fänn, aga see selleks. Mind häirivad pigem muud asjad, kui see nö. “manusperses” suhtumine, sellega patustaks isegi minu maitse järgi lihtsalt kõige vähem meeldivam kommentaator go3s.

                                Tahaks vahest seda kes leicester vs totts oli. üks vana on veel päris ok, aga nime ega mängu ei mäleta.

                                Kuidas siin foorumis, kes teile üldse kommentaatorina meeldib? Endal läheb silm särama, kui Kalev Kruus, Kasper Elissaar või see vend kes tottenham vs leicester kommis, telekasse on pandud. Peale seda suhteliselt tühi maa.

                                Eraldi tooks välja Elissaare ja Pohlaku kure mängud. Kus pall seisab õhus, tuule käes paigal - jalgpalliline tegevus on minimaalne. Aga jutt teeb mängu nõnda huvitavaks, et istud ja kuulad, igav ei hakka. Aitäh selle eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X