320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    Miks sa nüüd nii kohe...
    Ma ütlesin, et aastad on oma jälje mulle jätnud ja aastaid pidanud seda antisümpaatiat Chelsea suunas kuulama Ära isiklikult võta tellin viaplay ikka ma lihtsalt tahtsin torkida, kuna ma su Chelsea torkimisi olen pidanud kuulama oioi kui palju

    Kommentaar


      Tegelikult ka Haamrid vs City telekasse ei mahu? Naeruväärne.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Tegelikult ka Haamrid vs City telekasse ei mahu? Naeruväärne.
        Ei tea mis alustel nüüd need mängud valiti tõesti. Villa-Palace täiesti arusaamatu valik.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

          Ei tea mis alustel nüüd need mängud valiti tõesti. Villa-Palace täiesti arusaamatu valik.
          Tahtsin just siin sama kirjutada...oeh, aitäh TV3 Sport. Aga noh, varsti saab õnneks tellimuse maha võtta ka

          Kommentaar


            Veidi haiglane tõesti. Pidin sel hooajal esimest korda striimi otsima.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Selle asjaga peaksite enda kaablifirma poole pöörduma. Go3 paketis mäng olemas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Selle asjaga peaksite enda kaablifirma poole pöörduma. Go3 paketis mäng olemas.
                Piinlik, kuid tõesti on. Peale Tottenhami mängu hakkasin vaatama millisel kanalil mäng on, kuid ei olnud kuskil. Kui nüüd otsisin, oli Open kanal tekkinud.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Mis seal üldse veel vaadat on pärast maid? Massiline paketist loobumine tulemas..

                  Kommentaar


                    Peale kergejõustiku Teemantliiga ma hetkel tõesti ei näe mida Go3 veel suudaks suvel pakkuda. Äkki keegi asjapulk teeks veidi müügitööd ja tooks välja asjad mida nad kavatsevad suvel näidata?

                    Kommentaar


                      WRC ja kossu EM ja MM valikmängud äkki?

                      Sügisest peaks mingi jalka ka juurde lendama, aga seda, mis liiga täpselt, ei oska öelda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        Sügisest peaks mingi jalka ka juurde lendama, aga seda, mis liiga täpselt, ei oska öelda.
                        Preemimuliiga

                        Kommentaar


                          Ma loodan väga, et kava.ee ei valeta ja pühapäeval on ühel kanalil City ja teisel 'pool ja kumbagi neist mängudest ei lükata kusagile lisatasuga veebi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Ma loodan väga, et kava.ee ei valeta ja pühapäeval on ühel kanalil City ja teisel 'pool ja kumbagi neist mängudest ei lükata kusagile lisatasuga veebi.
                            Jah, S1 on Man City, S2 on Pool, S3 on embkumb lõpumadinast ja Sopen on Arsenal.

                            Kommentaar


                              Samas kui 'pool peaks homme pähe saama, siis muutuvad mõlemad viimase vooru mängud mõttetuks ja tuleb jälle hala, et miks neid mõttetuid mänge näidatakse...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Samas kui 'pool peaks homme pähe saama, siis muutuvad mõlemad viimase vooru mängud mõttetuks ja tuleb jälle hala, et miks neid mõttetuid mänge näidatakse...
                                Mitte ainult pähesaamine, vaid ka viik muudaks juba mõttetuks
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X