320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Mina ja teised kähmikud.

    Kommentaar


      #92
      Tera, ma ei näe ju seda.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #93
        Hetkel just vaatasin 2004 aasta ML-i finaali sellelt kanalilt, Porto vs Monaco. Porto teadagi 3-0 võitis. Aga täna isegi juba kommenteeriti mängu, eile, kui kanal tuli, lasti mänge ilma kommentaarideta, ainult staadionikära oli kuulda. Kommentaatori hääl oli mulle tundmatu, selline suht tuim ja uimane. Jalgpallist paistis mees küll midagi teadvad, aga mängu kajastas küll väga igavalt.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas St_Oliver Vaata postitust
          Hetkel just vaatasin 2004 aasta ML-i finaali sellelt kanalilt, Porto vs Monaco. Porto teadagi 3-0 võitis. Aga täna isegi juba kommenteeriti mängu, eile, kui kanal tuli, lasti mänge ilma kommentaarideta, ainult staadionikära oli kuulda. Kommentaatori hääl oli mulle tundmatu, selline suht tuim ja uimane. Jalgpallist paistis mees küll midagi teadvad, aga mängu kajastas küll väga igavalt.
          Selle kohta on vastakat infot, et kas eile oli kommentaarid või mitte. Porto mängu kommenteeris Oliver Lomp, kuid sellega oli see jama ilmselt ka, et ta pidi seda üksinda tegema ning ma usun, et esimesi kordi kommenteerides võib üksinda üsna raske olla.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Tera, ma ei näe ju seda.
            Duubeldan

            Kommentaar


              #96
              Mina ka ei näe muideks.

              Kommentaar


                #97
                Keegi võiks mingeid paremaid pirne vahepeal siia postitada soovitavalt yt lingiga.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Keegi võiks mingeid paremaid pirne vahepeal siia postitada soovitavalt yt lingiga.
                  No tipp oli see, kui ma esimest mängu alustasin niimoodi:
                  Mängivad Barcelona ja Liverpool, ei chelsea, ei milan, kurat Arsenal.

                  Kommentaar


                    #99
                    Kujutan ette, et päris huvitav võib olla neid mänge kommenteerida, mille tulemus ette teada ja toimumisest 3-4 aastat möödas.

                    Njah, Viasat ja Elion võiks kunagi ikka mingi kompromissi leida aga kuna nad otsesed konkurendid ja võitlevad oma turuosa eest, siis vist ei maksa lootusi hellitada...
                    the absence of evidence is not the evidence of absence

                    Kommentaar


                      Või siis eile lumesajust kommenteerima minnes maikuist finaali ja seal öelda, et näe lund sajab, oli ka suhtkoht piinlik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Või siis eile lumesajust kommenteerima minnes maikuist finaali ja seal öelda, et näe lund sajab, oli ka suhtkoht piinlik
                        A miks sa Giuly kukil olnud Giuly last u 5 korda Belletti lapseks nimetasid?

                        Kommentaar


                          Kalevi tandemile 100-ga alla.
                          NO emotsioon igav väga mööd ja ma parem kuulasin Läti kommentaatoreid kuna ei saanud aru ja parem oli
                          Aga koss oli (Y) Kruus ja Enden SUPER.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gaša Vaata postitust
                            A miks sa Giuly kukil olnud Giuly last u 5 korda Belletti lapseks nimetasid?
                            Oligi nii v? fakk nad raisad ronivad siis out-of-position!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Oligi nii v?
                              Nui neljaks, aga oli! Esimene kord ma mõtlesin, et ajad lihtsalt Giuly ja Belletti segi, aga kui see aina ja aina kordus, siis mõistisn, et järelikult tegelikult peavad asjad hoopis teisiti olema.

                              Kommentaar


                                Kuulge, kas seda kanalit näevadki ainult Viasati paketi omajad? Tundub igati tulus ettevõtmine siis ju.




                                Mitte!

                                Suurim klientuur on vist ikka Elionil ja Starmanil ning vene vaatajaskond kasutab STV teenuseid. Juhul kui proovitakse selles Viasat Sport Balticus ka Eesti televaatajatele suunatud reklaami näidata, siis oleks ju tunduvalt otstarbekam omada vöimalikult suur vaatajaskonda, mitte mingit linnunokatäit.

                                Mis kala sellel Elionil ja Viasatil üldse kitkuda on, et Elion Viasati kanaleid ei edasta? Ajuvaba!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X