320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Psg ja Real?? Ohohohoo, kes kommib?
    Pakun, et herr Pailk. Minul oli telefonil mingi levijama ja Kalev mind kätte ei saanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Pailk suutis ikka kenasti ära spoilerdada Arsenali mängu tulemuse kui ütles kui mitme punktiga ManU nüüd neist maha jääb. Mitte, et ma ei teadnuks, aga keegi teine võib-olla tahtis vaadata seda mängu lindi pealt.
      Rain Niineorg

      Oskad internetti kasutada ja puha.Kõva poiss.Minul sittusid Arsenal-Card.mängu vaatamise ära.PEAB eetrisse teiste mängude tulemused ütlema???TASULISED kanalid!!!!!Tahan vaadata!

      Kommentaar


        Mis kuradi reegel see peaks veel olema, et varem toimunud mänge ei tohi "spoilida"!? Pole välismaistel kanalitel küll märganud ning samal ajal toimuvate mängude skooridest saab samuti jooksvalt infot.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Mis kuradi reegel see peaks veel olema, et varem toimunud mänge ei tohi "spoilida"!? Pole välismaistel kanalitel küll märganud ning samal ajal toimuvate mängude skooridest saab samuti jooksvalt infot.
          Kui mäng on hilinemisega kavas, siis oleks viisakas mitte öelda. Samas minu näide oli mängu kohta, mida meie kanalilt polnud, vaid oli mingisest lisakanalist. IGatahes kangelasvaataja on mind korduvalt persse saatnud.

          Kommentaar


            Muideks palju olümpia Premieri sisse sõidab?

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              Muideks palju olümpia Premieri sisse sõidab?
              Pigem on küsimus, et palju premier olümpiale sisse sõidab. Ehk olümpia on vist ikkagi eelistatum värk.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Pigem on küsimus, et palju premier olümpiale sisse sõidab. Ehk olümpia on vist ikkagi eelistatum värk.
                Selles oligi küsimuse point, et kas midagi jääb ka Premierist järele või läheb taas nii nagu Hoki MMi ajal?

                “Sellel aastal näitab Viasat Sport Baltic taliolümpiamängudelt rohkem kui 100 tundi otse- ja ligikaudu teist sama palju salvestatud ülekandeid

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Selles oligi küsimuse point, et kas midagi jääb ka Premierist järele või läheb taas nii nagu Hoki MMi ajal?
                  Eks ilmselt 5 mängu nädalavahetusel ei tule, aga mõni ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust

                    L 4.01
                    14.40 Blackburn - Man City (FA Cup)
                    16.55 TBA (FA Cup)
                    19.25 Arsenal - Tottenham (FA Cup)

                    P 5.01
                    18.25 Man United - Swansea (FA Cup)
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    kuna eksisteerib täiesti reaalne oht, et õhtune londoni glamuuriklubide kakelung võib kujuneda karikasarja kohta liialt jalgpallisarnaseks ettevõtmiseks, parandab VSB nimetatud vea ning toob enne seda koos kellaviieteega teieni killukese päris inglismaad koos päris inimestega. või noh, peaaegu.

                    sest TBA ei ole enam TBA, vaid hoopis Rochdale versus Leeds!Leeds!Leeds!

                    ja rünno otsib jooksudressid välja.
                    Tulin juba siia sappi pritsima, et mida perset, kuhu laupäevased mängud kavast kadusid, aga siis uurisin igaks juhuks edasi ja märkasin, et Viasati osavnäpud liigutasid kaks mängu pühapäevale.

                    Rahu tagasi maa peal.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      ma kahtlustan, et viasatil on näppe endiselt kuus nagu varbaidki, osavaks liigutajaks on siiski kava.ee.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kas Viasat saab oma kava kava.ee-st või ikka vastupidi?
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Petersoo hakkab olümpiat ka kommenteerima. Drink-on-Bayern mäng muutus just huvitavamaks.

                          Kommentaar


                            Herr Petersoo suutis järjekordse mänguga mu kannatuse täiesti katki kommenteerida.

                            Jätaks isegi kõrvale selle, et iga tema mõttekäik jõuab otsaga Saksa liigani.

                            Minu probleem on pigem see, et kui ma telekast mängu vaatan, siis seda eesmärgiga jalgpalli vaadata (võitlust palli ja väravate pärast). Aga selle kommentaatori jätkuv tendents on rääkida kümneid minuteid järjest fantastilisi kuulujutte üleminekutest, mis on kurat mingist mirrorist või veel imelisemast "allikast" saadud. Tema "omas maailmas" jutuvada ei peata ka see, kui ründav võistkond vastase viiemeetri kastis palli ringi liigutab. Kas teda ei huvita mäng ise või loeb ta seda romaani kusagilt piibli-paksusest konspektist ning ei saa samal ajal lihtsalt ekraanil toimuvat vaadata? 2/3 ülekandeajast toimub jutt täiesti kõrvalistel teemadel. Millest on kahju juba põhjusel, et mängu kommenteerida ta iseenesest oskab.

                            Aga viimast MUN-Swansea mängu vaadates taipasin ühel hetkel oma Viasati ülekande läti keele peale ümber häälestada, sest kokkuvõttes oli see mängu jälgimist palju vähem segav ning vastasseis väljakul oli huvitavam ja kergemini jälgitav.

                            Kommentaar


                              Mina hakkan just Petersooga ära harjuma ja enam ei ole tahtmist streami otsida netist. Eile mainis Bayernit ühe korra teise poolaja keskel/lõpus. Paar minutit transfer gossipit ei tee paha ju, kui samal ajal midagi olulist platsil ei toimu. Selline kommenteerimine oleks ka igav ju, kui terve aega loetakse ainult mängijate nimesid ette kes palli söödavad omavahel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Paar minutit transfer gossipit ei tee paha ju, kui samal ajal midagi olulist platsil ei toimu.
                                Paar minutit? Meil on mahu osas ilmselgelt eriarvamus.
                                Kui platsil midagi ei toimu? Sa ilmselt ei lugenudki mu postitust.
                                Kui terve aega loetakse ainult mängijate nimesid ette kes palli söödavad omavahel? Enamus ülejäänud (Viasati) kommentaatoritest on sel teemas täiesti tasemel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X