320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Catalan Vaata postitust
    Mis see parim lahendus täna Eestis on CLi mängudeks? Ongi ainult see Go3 sport v?
    Extra Sport. Tavalisega ei näe.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Baltikumi spordifännid saavad ka edaspidi nautida põnevate Euroopa klubijalgpalli hiidude duellide otseülekandeid. Go3 televisioon on kindlustanud endale eksklusiivsed õigused, et edastada UEFA Meistrite liigat ning valitud UEFA Euroopa liiga ja UEFA Konverentsiliiga mänge järgmised kolm hooaega.


      Baltikumi spordifännid saavad ka edaspidi nautida põnevate Euroopa klubijalgpalli hiidude duellide otseülekandeid. Go3 televisioon on kindlustanud endale eksklusiivsed õigused, et edastada UEFA Meistrite liigat ning valitud UEFA Euroopa liiga ja UEFA Konverentsiliiga mänge järgmised kolm hooaega.

      Ehk siis tõmbavad ülekandeid koomale?
      Ka jääb küsimus kas “Sport Extra” säilib see kujul?

      Kommentaar


        Algselt postitas Herr Vaata postitust
        https://sport.tv3.ee/jalgpall/uefa-m...eks-hooajaks/?

        Baltikumi spordifännid saavad ka edaspidi nautida põnevate Euroopa klubijalgpalli hiidude duellide otseülekandeid. Go3 televisioon on kindlustanud endale eksklusiivsed õigused, et edastada UEFA Meistrite liigat ning valitud UEFA Euroopa liiga ja UEFA Konverentsiliiga mänge järgmised kolm hooaega.

        Ehk siis tõmbavad ülekandeid koomale?
        Ka jääb küsimus kas “Sport Extra” säilib see kujul?
        Miks peaks ühe paketiga pakkuma, kui juba makstakse kahe paketi eest?

        Kommentaar


          Raha rahaks, aga kui näidatakse mänge vaid osaliselt, siis võiks mõnel teisel edastajal samuti olla õigus Eestis Euroopa Liigat ja konverentsiliigat üle kanda. Muidu maksad 21 eurot extra eest, aga sinu lemmikklubi pead vaatama piraatsaitidel, sest kahjuks sel nädalal see mäng valikusse ei sattunud.

          Kommentaar


            Kuidas sa 21 € Extra eest maksad ? Mul näiteks oli see Viaplayst üleminek 12.90 ja kui võtsin Heina pärast Sport paketi juurde, mis oli ka vist 12.90, siis seal oli soodustus, et mõlemad kokku on 17.90. See summa läks ka nüüd maha ehk vastab tõele. Vahepeal jõudis aga helistada müügimees, kes pakkus seda sama Extra soodustust, mis eraldi oli vist 7 € midagi. Eeltööd see müügimees polnud muidugi viitsinud teha, et vaadata, et mul on juba see soodustus olemas mida ta pakub . Ja ta väitis, et see soodustus kestab aastani 2099 Igal juhul tundub mõistlik mitte lepingut katkestada nagu sai kunagi tehtud kui näiteks juulis- augustis midagi vaadata polnud ja siis hooaja alguses uuesti võetud pakett.

            Kommentaar


              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
              Kuidas sa 21 € Extra eest maksad ?
              Ma ei maksagi seda, kuna mul on ainult Sport paketi 2-aastane püsileping, mille eest maksan 7 eurot kuus (võimalus ka vahepauside tegemiseks 3 kuu ulatuses). Lihtsalt vaatasin eile sisse logimata, kui palju eest saaks täna Extraga liituda ja seal näitas, et Extra + filmid on 21 eurot. Kuna selle sisu tarbiksin vaid pisteliselt ja filmidest pole huvitatud, siis seda ma maksma ei hakka. Aga kui maksaksin, siis sooviksin ikkagi Eestis legaalselt ja hea kvaliteediga pilti saada ükskõik, millisest euromängust, mida tahaks vaadata. Valikuline tähendab seda, et ei pruugi oma lemmikklubi näha, kui mäng tuleb.

              Kommentaar


                Ostsin nädalapäevad tagasi koju uue korraliku teleka ning mõtlesin, et prooviks lõppude lõpuks esmakordselt ka ametliku teenuse ära (pikalt piraatstriimidel sitsinud, aga viskas kopa ette). Hakkasin nullist uurima ja katsetasin GO3-lehel kõik paketid läbi ning sain enda soovide järgi (tava TV-kanalid, Sport 1/2/3/Open kanalid, Extra Sport striimid ja Eurosport kanalid) teenuse hinnaks ~32€/kuu 24-kuulise tähtajaga lepinguga. Kuna minus peitub ka tükike huijarit, siis vastavalt kohaliku turu traditsioonidele, tõmbasin kõne peale ja hakkasin paremat pakkumist suruma. Olles ära seletanud, et kogu filmidega seonduvat mulle kindlasti vaja pole (vaatan selle asemel sporti), pandi mulle kokku täpselt see, mida ma vajan. Maakeeli seletatuna siis põhipakett "TV ja Sport" (sama, mis TV ja Filmid, aga ülisobivalt on filmide asemel Sport1/2/3/Open/Setanta jne), millele lisadeks siis "Extra Sport" (ehk UCL, F1, EPL jne striimid) ja Discovery+ pakett (ehk Eurosport 1/2). Hind tuli esialgsest 32-st eurost kuus tunduvalt alla poole ning peale oluliste küsimuste täpsustamist, nagu vaatajakohtade arv ja järelvaatamine, on jäänud Minu poolt ainult leping allkirjastada ja Elisa teenus prügikasti visata. Selle postituse point on ühest küljest see, et kindlasti huvi korral helistage ja küsige ise paremat pakkumist (võib ju nii telefoni teel kui ka keskustes müügimehi pressida) kui ka see, et siiski on võimalik spordihuvilisel see muu pahn sealt välja jätta ning selle arvelt saab ka kuumakse paremaks (+ lepingut ei pea ka päris 24-kuulist tegema)...

                Samsungi telekas pakkus mulle tagatipuks ka 6-kuuks tasuta Setanta liitumist, niiet nüüd on Eesti mõistes kogu võimalik jalkalaks vist olemas?
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Mul on nüüd Sport ja Sport Extra kokku 17.90 kuus, fikseeritud üheks aastaks. Mingi Setanta kanal on seal ka hõlmatud, sest osa mänge tulevad kahekordselt. Discovery'st loobusin, sest lümpjavälisel ajal saan ilma hakkama ja Eurospordi telekanalid tulevad Telia kaudu. Filme ja sarju vaatan mujalt.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                    Ostsin nädalapäevad tagasi koju uue korraliku teleka ning mõtlesin, et prooviks lõppude lõpuks esmakordselt ka ametliku teenuse ära (pikalt piraatstriimidel sitsinud, aga viskas kopa ette). Hakkasin nullist uurima ja katsetasin GO3-lehel kõik paketid läbi ning sain enda soovide järgi (tava TV-kanalid, Sport 1/2/3/Open kanalid, Extra Sport striimid ja Eurosport kanalid) teenuse hinnaks ~32€/kuu 24-kuulise tähtajaga lepinguga. Kuna minus peitub ka tükike huijarit, siis vastavalt kohaliku turu traditsioonidele, tõmbasin kõne peale ja hakkasin paremat pakkumist suruma. Olles ära seletanud, et kogu filmidega seonduvat mulle kindlasti vaja pole (vaatan selle asemel sporti), pandi mulle kokku täpselt see, mida ma vajan. Maakeeli seletatuna siis põhipakett "TV ja Sport" (sama, mis TV ja Filmid, aga ülisobivalt on filmide asemel Sport1/2/3/Open/Setanta jne), millele lisadeks siis "Extra Sport" (ehk UCL, F1, EPL jne striimid) ja Discovery+ pakett (ehk Eurosport 1/2). Hind tuli esialgsest 32-st eurost kuus tunduvalt alla poole ning peale oluliste küsimuste täpsustamist, nagu vaatajakohtade arv ja järelvaatamine, on jäänud Minu poolt ainult leping allkirjastada ja Elisa teenus prügikasti visata. Selle postituse point on ühest küljest see, et kindlasti huvi korral helistage ja küsige ise paremat pakkumist (võib ju nii telefoni teel kui ka keskustes müügimehi pressida) kui ka see, et siiski on võimalik spordihuvilisel see muu pahn sealt välja jätta ning selle arvelt saab ka kuumakse paremaks (+ lepingut ei pea ka päris 24-kuulist tegema)...

                    Samsungi telekas pakkus mulle tagatipuks ka 6-kuuks tasuta Setanta liitumist, niiet nüüd on Eesti mõistes kogu võimalik jalkalaks vist olemas?
                    kas on variant ka üle 2 vaatajakoha? standard vist 2 vaatajakohta max 5 seadmes
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      EL mängude arv jääbki siis max 4 v, ehk siis staadioniheliga mänge/highlighte juurde ei tule.

                      Kommentaar


                        Maksate üle, saab ka 12€ hakkama nii et Prem'i + filme ka riiulisse mahub, yearly kontraht. A no kui tõesti jaksate kõike muud ka veel passida...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                          kas on variant ka üle 2 vaatajakoha? standard vist 2 vaatajakohta max 5 seadmes
                          Standard peaks olema selline jah. Kuna sellest piisab täielikult ja juurde maksta ei näe mõtet, siis ei hakanud edasi puurima.​

                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Maksate üle, saab ka 12€ hakkama nii et Prem'i + filme ka riiulisse mahub, yearly kontraht. A no kui tõesti jaksate kõike muud ka veel passida...
                          Kui selle 12€ sees oleks ka tava-TV kanalid (mida sa justkui ei täpsustanud, ei mõtle neid sport 1/2/3), siis kõlaks IMHO hästi...

                          Aktiveerisin abonemendi ära, kanalite kvaliteet üllatas positiivselt (aga väga pessimistlikul foonil, tõsi), kuid kõige enam üllatas GO3-äpp ise sest erinevalt Elisa Elamuse omast ei tõnka ega huia see nii palju (viimasel ajal viskab igast saatest enne lõppu välja jne).
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            Elisa on tõesti alla käinud, sõbradki räägivad. Tava televusseri 'paketti' IMHO pm vaja pole, ERR'i saab jupiterist kätte, muu on puha (reklaami täis) saast (Kanal2, TV3/6) jne.

                            Kommentaar


                              Mul on kahju, et euroliigade kommentaarideta live tipphetki enam pole. Neid eelmise hooaja neljapäevadel päris nautisin. Võiks selle jooksma panna - ega ta kanalile palju ei maksa kui õigused niigi ostetud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X