320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd on Neymar pikali maas ja hoiab peast kinni

    Kommentaar


      Kunagi hakkas Etv-st koondise mäng Türgis vist 8 minutit hiljem , ilmselt peale AK-d vms ja Voskoboinikov oli juba 1: 0 ära löönud

      Kommentaar


        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
        Kunagi hakkas Etv-st koondise mäng Türgis vist 8 minutit hiljem , ilmselt peale AK-d vms ja Voskoboinikov oli juba 1: 0 ära löönud
        2000. EMil oli alagrupimängudel 15.-30. minutini AK uudised.

        Kommentaar


          See on nii naljakas teema. 10x nussitakse perse ja ikka härrad maksavad edasi ja järgmine kord jälle. Peale 1x paneks canclisse ja never ei läheks tagasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            See on nii naljakas teema. 10x nussitakse perse ja ikka härrad maksavad edasi ja järgmine kord jälle. Peale 1x paneks canclisse ja never ei läheks tagasi.
            Kohe kui CL finaal läbi, siis võtan selle ette. Ja ilmselt järgmine hooaeg vaatan ainult eesti ja vene klubide euromänge.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              See on nii naljakas teema. 10x nussitakse perse ja ikka härrad maksavad edasi ja järgmine kord jälle. Peale 1x paneks canclisse ja never ei läheks tagasi.
              teenusepakkujat ei viitsi vahetada kui kanalihärrad on imbetsillid. tasuta spordikanalid nagunii.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                2000. EMil oli alagrupimängudel 15.-30. minutini AK uudised.
                2000 versus 2021 on nagu reaalne teema mees millega üldse asju võrrelda või? kuule cmon dannar, ära mängi lolli hetkel. see mugav keerutus eemale, et tead, sõber oli sama munn, olen sama munn ka mina ei päde. kui ikkagi balti turul nr 1 spordilive tegelev kanal ei saa oma live asjadega ikkagi hakkama, siis kuskil miskit on mäda. see pole esimene kord ja nagu pidevalt siin on kuulda pole ka viimane kord. marginaalne summa, küll aga asjad viimasel ajal ikka väga lappes. klient küll pole alati kuningas, aga päriselt ka ei kepi mingi euroliiga koss enne cl poolfinaali, nagu päriselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  2000 versus 2021 on nagu reaalne teema mees millega üldse asju võrrelda või? kuule cmon dannar, ära mängi lolli hetkel. see mugav keerutus eemale, et tead, sõber oli sama munn, olen sama munn ka mina ei päde. kui ikkagi balti turul nr 1 spordilive tegelev kanal ei saa oma live asjadega ikkagi hakkama, siis kuskil miskit on mäda. see pole esimene kord ja nagu pidevalt siin on kuulda pole ka viimane kord. marginaalne summa, küll aga asjad viimasel ajal ikka väga lappes. klient küll pole alati kuningas, aga päriselt ka ei kepi mingi euroliiga koss enne cl poolfinaali, nagu päriselt.
                  Chillchill, saan aru, see polnudki vabandusena toodud.

                  Kommentaar


                    Kui nüüd vaadata rahulikult, siis probleem tekkis igakevadise oluliste mängude kuhjumisega.

                    Samaaegselt jooksis mingi kolm korvpalli eri kanalite pealt ja Zeniit-Barca läks eeldatust pikemaks. Ajab kettasse, aga viimasel minutil punkt-punkti peale minevast mängust lõpp ära lõigata, oleks suurem jama, kui kaks minutit mängu algusest.

                    Kommentaar


                      Jumala äge ju, et sai kossu lõpuni vaadata! Mina olen küll rahul!
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Nii tehtaks, kui oleks valikuvõimalus. Praegu on, nagu ma aru saan, valikus TV3 Sport ja sama teenusepakkuja Go3.tv ning ainus alternatiiv on illegaalsed striimid? Ma ei leia, et striim, mis hangub mängu ajal, on millegi poolest etem kui TV3. Korvpall ei ajanud närvi, ikkagi poolfinaal ju, aga närvi ajasid reklaamid. Ma saan aru, miks näidatakse Heinekeni ja teisi CLi sponsorite reklaame, need tulevad kaubaga kaasa, aga miks on vaja kanalil reklaamida oma telekava, a' la täna õhtul, kolme minuti eest, algas jalka? Minu jaoks TV3 lihtsalt näitab oma suhtumist oma klientuuri. Ja puldiga valida me endiselt ei saa.

                        E: RockFM uudistes (Sky grupp) räägiti eilsetest Euroliiga poolfinaalidest ja Anett Kontaveidist. Nüüd maarahvas ei teagi, kes võitis kontinendi suurima hokiliiga või kumba väravasse Pariisis nafta voolas.
                        Need olid vist siiski euroliiga veerandfinaalid?

                        Aga need programmireklaamid on sateliidi ümberhäälestamiseks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Need olid vist siiski euroliiga veerandfinaalid?

                          Aga need programmireklaamid on sateliidi ümberhäälestamiseks.
                          okei, aga miks sport3 ja sport4 sama mängu pidid näitama?
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            okei, aga miks sport3 ja sport4 sama mängu pidid näitama?
                            Seda ma ei oska öelda, et miks Bayern-Armani nii S0 ja 3 peal olid. Neljanda peale tuli miskine Badalona-Manresa mäng 22.10. Teise kanali peal jooksis CSKA koss. Tagantjärgi targana oleks olnud alternatiivne variant, et kolmanda pealt oleks pandud jooksma Meistrite Liiga mäng ja siis S1 pealt sama mäng, kui koss läbi saab. Aga, noh, ma olen kommentaator, ma ei oska tehnilise poole pealt mingeid otsuseid kommenteerida, kuna ma ei tea sealseid probleeme - ala, et miks (või kas) ei ole Go3 äpi peal võimalik samal moel, mis viaplay lihtsalt mängu algusest käima panna.

                            Nii palju saan ainult, et Zeniidi mängu venimine oli ootamatu, pikenenud KHLi finaal tõmbas ühe sloti veel täis ja siis tuligi clusterfuck.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              2000. EMil oli alagrupimängudel 15.-30. minutini AK uudised.
                              See mäng oli 2009, Vosko sai koondisessegi alles 2007.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                See mäng oli 2009, Vosko sai koondisessegi alles 2007.
                                Teantean, ma mõtlesin finaalturniiri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X