320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks on vaja tennist kolmandal kanalil näidata, kui esimesel on vaid kordused?

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Miks on vaja tennist kolmandal kanalil näidata, kui esimesel on vaid kordused?
      Ilmselt on kõige loogilisem põhjus, et kuna tennis on etteaimamatu pikkusega sportmäng, siis on seda väga raske telekavasse lükata, vaid pigem pannagi ilma konfliktiohuta tagumisele kanalile.

      Kommentaar


        Kas ma ise pime või tõesti ei näita täna Brentford-Lesteri mängu?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kas keegi oskab öelda kes kommenteerivad hokit? Väga pädev, muhe ja nauditav tekst. Mind muidu hoki jätab suht ükskõikseks aga sellise "garneeringuga" on väga söödav.

          Kommentaar


            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
            Kas keegi oskab öelda kes kommenteerivad hokit? Väga pädev, muhe ja nauditav tekst. Mind muidu hoki jätab suht ükskõikseks aga sellise "garneeringuga" on väga söödav.
            Vallot Pukk ja Kaido Kadak, muide kuna eile oli Kruus suurhallis, siis pidi Vallot ka üle pikema aja kossumängu kommenteerima.

            Kommentaar


              Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
              Kas keegi oskab öelda kes kommenteerivad hokit? Väga pädev, muhe ja nauditav tekst. Mind muidu hoki jätab suht ükskõikseks aga sellise "garneeringuga" on väga söödav.
              Ma sellele iseloomustusele panen +1
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Vallot Pukk ja Kaido Kadak, muide kuna eile oli Kruus suurhallis, siis pidi Vallot ka üle pikema aja kossumängu kommenteerima.
                Ma tänan!

                Kommentaar


                  Vallotil on hokis sama fenomen, mis Kruusil sisuliselt kõigi spordialadega (okei oleneb inimesest) - ta suudab oma oleku ja stiiliga ka neid kaasata, kes vb lihtsalt sattusid antud kanalile, aga kuna kommentaar on "ohsa perse kui hea", siis vaadatakse edasi.

                  Vallot on vist isegi jalkat kunagi teinud. Kuna oli erakorraline teema, siis keegi vist natuke heitis ette, et ettevalmistus ei olnud vb ülim (liiga vähe statistikat vms), aga selle tuhhiga sõitis sellest murest üle.

                  Hokis on ta muidugi Eesti tipp, siin pole midagi öelda.

                  Kommentaar


                    Pluss 1. Ma juhtusin ka eile seda Valloti kommenteeritud kossumängu viimast veerandit vaatama ja väga lahe oli.

                    Kommentaar


                      vast ikka Ødegaard, mitte Ødergaard

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Teeks nüüd väikse pausi statistika lugemises, mäng käib juba.
                        Treenivad sind Illegaardi jalkaviktoriinideks.

                        Kommentaar


                          3spordi kummalgi kanalil pole täna ainsatki otseülekannet. Tennist näidatakse ikka ainult läbi neti.

                          Kommentaar


                            MM-I valikmängudes on lõppvaatus. TV3 Spordil on õigused sellele turniirile. Kas täna üldse näidatakse midagi?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              MM-I valikmängudes on lõppvaatus. TV3 Spordil on õigused sellele turniirile. Kas täna üldse näidatakse midagi?
                              1 ja 2, mida mina näen, ei näita. Koripalloilua. Mingil nädalavahe õhtul ka väga ei näidata, sest olulisem on peks.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Suht kettasse ajab jah, et sul on faking pakett tellitud telekasse ja siis ei näidata ka. Aeg lõpetada see nali.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X