320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tea jah, kas neid paketikliente neil nii väheks jäänud, et võib rahus mõistlikud spordialad veebikanalitesse suunata. Jälkus.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      no aga teeme siis aktsiooni. Loobume kõik selle tv3 spordi tellimisest selle aasta jooksul. Niisama vingumine otsustajaid ei koti. Rahakotiga tuleb hääletada. Ja noh maikuus vist on nendega nagunii kõik kui EPL läbi saab. Puhaku rahus.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        no aga teeme siis aktsiooni. Loobume kõik selle tv3 spordi tellimisest selle aasta jooksul. Niisama vingumine otsustajaid ei koti. Rahakotiga tuleb hääletada. Ja noh maikuus vist on nendega nagunii kõik kui EPL läbi saab. Puhaku rahus.
        Endal umbes sarnane plaan. Kui EPLi käimasolev hooaeg läbi saab, siis on üpris tõenäoliselt nägemist. Praeguse teadmise alusel sinna ei jää ega teki juurde midagi sellist, mis mulle huvi pakuks.

        Kommentaar


          Ma ilmselt hoian järgmise aasta septembrini - kui neil kergejõustiku teemantliiga õigused veel järgmine suvi alles on. Aga siis jah pole enam midagi teha - jalkat sealt enam ei näe, tennise ATP pärast ei hakka hoidma, vaatan liiga harva.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            1 ja 2, mida mina näen, ei näita. Koripalloilua. Mingil nädalavahe õhtul ka väga ei näidata, sest olulisem on peks.
            Kuule sa ei hakka mingit lambi aastalõputurnat turnat näitama kui sul on fucking UFC ja Max Holloway. Nii vana inimene võiks ikka mõelda, mida ta suust välja ajab.

            Kommentaar


              Algselt postitas tpx Vaata postitust
              Endal umbes sarnane plaan. Kui EPLi käimasolev hooaeg läbi saab, siis on üpris tõenäoliselt nägemist. Praeguse teadmise alusel sinna ei jää ega teki juurde midagi sellist, mis mulle huvi pakuks.
              Täpselt sama siin.

              Kommentaar


                Eks meil kõigil on sama plaan. Kas ma saan aru, et tv3 sport jäme ots on Lätis või Leedus? Kas nad üldse aduvad seda ikaldust, et eestlased ära ütlevad sellest teenusest. Nende jaoks jah hoki ja koss jääb.

                Kommentaar


                  Muuseas miks Poola-Ungari? Kui samal ajal on Itaalia grupis kaunis olulised mängud?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Muuseas miks Poola-Ungari? Kui samal ajal on Itaalia grupis kaunis olulised mängud?
                    leedukad ju tahavad poola mänge näha!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Muuseas miks Poola-Ungari? Kui samal ajal on Itaalia grupis kaunis olulised mängud?
                      Sama küsimus. Järjekindlalt tulistatakse endale jalga..

                      Kommentaar


                        Kas selline lahendus poleks parem, kui kuskilt platvormilt näeks kõiki mänge korraga? Et ise otsustad, mis mängu vaatad? Keegi võiks selle ära teha. Eriti kui kõik õigused olemas on.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Jajah, see on siin see koht, kus oma õigustega hüpata. Mina eelistan telekast olulist mängu vaadata, mitte kõiki ühekorraga kuskilt platvormilt.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Jajah, see on siin see koht, kus oma õigustega hüpata. Mina eelistan telekast olulist mängu vaadata, mitte kõiki ühekorraga kuskilt platvormilt.
                            Kas väljamaal need Sky jms. erinevat värvi nupud seda endast just ei kätkegi? (Ei ole eskpert, seega ei oska öelda)

                            Äkki Tofoa seda mõtleski?

                            Mul endal on olemas televiisor ja Chromecasti vidin. Kuna elan välismaal ja kohalikel teenusepakkujatel oma programmiga mulle midagi põnevat pakkuda ei ole, siis ongi mul olemas GO3 tellimus (spordid ja lõviosa Eesti telekanalitest) ja Viaplay. Netflix ka. Kõik töötab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Jajah, see on siin see koht, kus oma õigustega hüpata. Mina eelistan telekast olulist mängu vaadata, mitte kõiki ühekorraga kuskilt platvormilt.
                              Aga kui sinu jaoks on oluline mäng, mida TV3 Sport ühelgi kanalil ei näita? Selles osas ongi näiteks Viaplay CL-i osas tunduvalt parem.

                              Kommentaar


                                "endine keskväljaminister"? või kuulsin valesti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X