320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks keegi veel üldse tellib kaablilevi kaudu neid go3 kanaleid, kui sama raha eest saab otse läbi äpi palju rohkem?

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      Miks keegi veel üldse tellib kaablilevi kaudu neid go3 kanaleid, kui sama raha eest saab otse läbi äpi palju rohkem?
      Sest klassikaline digiboxi-lahendus, nagu seda on Telia/Elisa pakutav, on usability ja funktsionaalsuses vaatest minu arvatest oluliselt parem, kui X äppi vahel žonglöörimine. Telia/Elisa n-ö klassika on küll kaugel ideaalist, aga selles võrdluses võtab võidu.

      Kommentaar


        Seal Äpis on mängud ju nii suure delayga et võib põhimõtteliselt korduseks nimetada.

        Kommentaar


          Algselt postitas tpx Vaata postitust
          Sest klassikaline digiboxi-lahendus, nagu seda on Telia/Elisa pakutav, on usability ja funktsionaalsuses vaatest minu arvatest oluliselt parem, kui X äppi vahel žonglöörimine. Telia/Elisa n-ö klassika on küll kaugel ideaalist, aga selles võrdluses võtab võidu.
          Milleks üldse žongleerida? Ma vaatasin ca aasta jagu puhtalt Go3 kaudu ka telekanaleid. Ei tajunud, et seal midagi vähem oleks kui Telias. Nüüd olude sunnil veidi aega taas Telia digiboksi kasutanud ja see ~15(?) aastat vana UI on täiesti kohutav tänapäevaste äppidega võrreldes.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Mul ka on mingi aasta juba digiboksiga Telia kanalid lihtsalt seismas, kuna paketist neid ära võtta ei saa ja ma pole viitsinud ka telefoniga seotud wifi-ruuterit üles panna. Go3 katab kogu telekanalite värgi ära. Aga, jah, kui oled juba peast pensionär, et telekanaleid sihitult klõpsida, siis on vist digiboks must have.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mul ka on mingi aasta juba digiboksiga Telia kanalid lihtsalt seismas, kuna paketist neid ära võtta ei saa ja ma pole viitsinud ka telefoniga seotud wifi-ruuterit üles panna. Go3 katab kogu telekanalite värgi ära. Aga, jah, kui oled juba peast pensionär, et telekanaleid sihitult klõpsida, siis on vist digiboks must have.
              Noo kui on üks subskriptsioon, siis polegi midagi millegi vahel hüpitada, kui aga Go3 muu sisu ei huvita ja muu huvitavam sisu on saadaval mitme teise striiminguäpi vahendusel, siis tuleb paratamatul hüpata ühest äpist teise ja tagasi.

              Võibolla tõesti Go3 äpp toimib nagu kulda platvormidel nagu AndroidTV, WebOS, Chromecast, TvOS jne. samas lugedes konkurendi Viaplay threadi, siis seal on läbivaks teemaks see, et kogu aeg on üks kepp ja keeks äpiga enam levinud platvormidel (ütlen kohe ära, et Apple TvOSiga pole mul peale ühe ammuse tüütu katkestuse rohkem tehnilisi probleeme olnud). Veel kord, võibolla tõesti on Go3 äpp väga töökindel (erinevatel platvormidel) ja väga hea UXiga

              Mis on Go3 äpi "HD" pildi standard? 720p?

              Kommentaar


                Algselt postitas tpx Vaata postitust

                Noo kui on üks subskriptsioon, siis polegi midagi millegi vahel hüpitada, kui aga Go3 muu sisu ei huvita ja muu huvitavam sisu on saadaval mitme teise striiminguäpi vahendusel, siis tuleb paratamatul hüpata ühest äpist teise ja tagasi.

                Võibolla tõesti Go3 äpp toimib nagu kulda platvormidel nagu AndroidTV, WebOS, Chromecast, TvOS jne. samas lugedes konkurendi Viaplay threadi, siis seal on läbivaks teemaks see, et kogu aeg on üks kepp ja keeks äpiga enam levinud platvormidel (ütlen kohe ära, et Apple TvOSiga pole mul peale ühe ammuse tüütu katkestuse rohkem tehnilisi probleeme olnud). Veel kord, võibolla tõesti on Go3 äpp väga töökindel (erinevatel platvormidel) ja väga hea UXiga

                Mis on Go3 äpi "HD" pildi standard? 720p?
                Go3 on Viaplayst kõvasti stabiilsem. Kuna seal on telekanaleid paras ports, siis on seal kõik nö. telekanalite vajadus täidetud. Kui sul on mitu teist striiminguäppi, siis pead ju nagunii nende vahel hüppama, et millest siis vajadus hoida Teliat-Elisat?

                Mul on umbes nii:
                Netflix tuleb telekast puldi kaudu.
                Go3, Viaplay, Spotify, NBA TV läbi telefoni castituna. Telefon kaob üldiselt vähem ära, kui tavaline telekapult.

                Ehk Sul on lihtsalt harjumuse asi, et loed klassikalist "digiboksi" mugavamaks. Mina näiteks enam ei loe, sest telefonist liikumine on minu jaoks juba harjumuspärasem.

                Kommentaar


                  Aga siinkohal mainin ära, et kuskilt peab sul netiühendus olema. Seda ei taha Elisa-Telia väga ilma telekanaliteta pakkuda ja selle odavamal hoidmiseks pead iga mõne kuu järelt lahkumisega ähvardama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Aga siinkohal mainin ära, et kuskilt peab sul netiühendus olema. Seda ei taha Elisa-Telia väga ilma telekanaliteta pakkuda ja selle odavamal hoidmiseks pead iga mõne kuu järelt lahkumisega ähvardama.
                    Kas ikka on nii? Mina näiteks ühe enda Elisa ühenduse sain suuremate probleemideta taandatud vaid andmeside peale. Tegid küll suured silmad, et miks ma Conaxi kaardilugeja ja krüptokaardi tagasi viisin, et kas tõesti TVd ei soovi. Jäin endale kindlaks ja tänase päevani tasun vaid andmeside eest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tpx Vaata postitust

                      Kas ikka on nii? Mina näiteks ühe enda Elisa ühenduse sain suuremate probleemideta taandatud vaid andmeside peale. Tegid küll suured silmad, et miks ma Conaxi kaardilugeja ja krüptokaardi tagasi viisin, et kas tõesti TVd ei soovi. Jäin endale kindlaks ja tänase päevani tasun vaid andmeside eest.
                      Kui sa nüüd nii ütled, siis pole päris kindel. Ma nimelt olen igasugu igapäevaelu asjade osas eriti äpu. Aga kuidas sa siis telekanaleid vaatad, kui sul ainult Elisa ühendus andmesideks ainult on? Ribaantenniga?

                      Kommentaar


                        Aa, viimane küsimus oli pildikvaliteedi osas. Et parem Viaplayst. Numbrites öelda ei oska.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          Kui sa nüüd nii ütled, siis pole päris kindel. Ma nimelt olen igasugu igapäevaelu asjade osas eriti äpu. Aga kuidas sa siis telekanaleid vaatad, kui sul ainult Elisa ühendus andmesideks ainult on? Ribaantenniga?
                          Selles ühes kohas ei vaatagi, seal on andmeside primaarne ja kui seal peaks tekkima vajadus telekanaleid vaadata, siis seda saaks teha vajadusel mõnd striiminguäppi kasutades. Näiteks suurte telkode Elisa ja Telia enda pakutavad striimingulahendused toimivad ka konkurentide võrkudes. Kvaliteedis veidi kannatab, aga "tikutoosist" ehk telefonist ad hoc kiirelt vaadates kärab küll.

                          Kommentaar


                            Elisa vana kooli digiboks muide on ka juba peaaegu ajalugu. Kel on, sel on. Uued liitujad saavad äpi a'la go3. Kaabel-tv digiboksi ja androidi tv boksi või smart tv kasutamise vahe pole enam teab mis suur. Fiibri korral jõuab ka vana kooli kaabel tv kohale läbi interneti. Õhust võttes saab vast kõige autentsema klassikalise tv kogemuse.

                            Kommentaar


                              Siin asjatundjad koos , kas või kuidas Eestis Hulu - t näeb ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                                Siin asjatundjad koos , kas või kuidas Eestis Hulu - t näeb ?
                                VPNi-ga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X