320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • j6u1uv4n4
    replied
    kümne mängijaga on ikkagi parem, ei pea player pooli pärast higistama, isegi enne mängu on kedagi keda sisse vahetada

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    Tundub, et kui loobujaid ei lisandu, siis tuleb liiga sel hooajal 10-liikmeline. Fantrax genereeris sellise draftijärjekorra: 1. FC Ursus Arctos, 2. Limerence, 3. Team Qrkood, 4. Kuuskantpead, 5. Tartu MadKorn, 6. Heavy Polysick, 7. Team plain, 8. Team LaRaBla, 9. FC Cariba United, 10. moya

    Draft siis täna õhtul kell üheksa

    Leave a comment:


  • tsumase
    replied
    Proovin kohal olla või vähemalt auto-draftiks mingigi järjekorra paika panna

    Leave a comment:


  • Epic
    replied
    Osalen.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Mina osalen.

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    Oleks hea, kui need, kes seda veel teinud pole, annaksid oma (mitte)osavõtust teada, et saaksin draftijärjekorra aegsasti ära loosida.

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    Ok, teeme pühapäeval kell 21.00. Rohkem vist eriti manööverdada ei anna, nii et paneksin selle kuupäeva lukku (kellaaega võib ehk nihutada mingil määral)

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Teeks pühapäeva õhtul ära siis äkki? Mulle 6-8 ei sobi kuidagimoodi.

    Leave a comment:


  • EgoTrip
    replied
    Sobib iga aeg.

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    Võib ka päev hiljem (8. sept 20.00) teha.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Tahtmata väga hädaldada, siis kõigi "mulle ei sobi see ja teine kuupäev" tagajärjel on draft nüüd täpselt sel ajal, kui ma telekas Rangers - Ajax mängu kommenteerin.

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    Tõstsin drafti 7. septembrile (20.00) ja play-offid jätaks ära.

    Leave a comment:


  • plain
    replied
    Kui niikuinii edasi lükkame, siis teeks pigem kolmapäev drafti (7. sept). Muidu oleks tuleva reedega päri. Mulle sobib tavaline ja playoff. (Pigem playoff)

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    Kuna tundub, et osavõtjad see hooaeg niigi napib, siis oleks hea, kui leiaks aja, mis kõigile sobib...Nii et võib ka vooru võrra edasi lükata minu poolest ja draftida siis pühapäeval (4. sept) või nädala keskel (K. 7. sept)

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Reedel pickides saaksime ju kohe nädalavahetuse voorust startida.

    Leave a comment:

Working...
X