320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM4\'

    Vahepeal on tulnud meelde kunagised CM 4 pelamised mitte Interiga.Esimene võistkond mille ma võttsin oli Juve.Alustasin vist esimest hooaega kehvasti 7.kohaga ..CL`is langesin veerand finaalis välja.Italian Cup`i ei mäleta.Selle hooaja kannatas veel Board ära ja jäin veel klubisse.2.hooaeg 6.koht Serie A-s ja sain kinga.Aga minu õnneks juhtus ime kandideerisin Milani manageriks ja enda imestuseks saingi selleks.Ja panin 3-nda hooaja kinni ,samuti ka CL ja kõik mis oli mul võita võimalik.Räägiks kuidas ma CM``iga kokku sain.Vaatasin Datanetis ringi olin kuulnud ,et on olemas mingi mäng Championship Manager ja nägin seda datanetis ,siis ma tõmbasin selle.Arvasin ,et see mingi Fifa sarnane asi ,aga ei olnud proovisin natuke ei taibanud ja ,siis ei mänginud.Paari päeva pärast proovisin ja hakkasingi pelama ja sedasi saabus minu lemmik mäng.Nüüd ,aga hakkan CM 03\\04 katsetama.
    sigpic

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM4\'

      Originally posted by Chobram


      mulgi cm4 k2sil praegu. m2ngin nn eesti liigat (eesti meeskonnad t6stetud soome divi).

      on hooaja algus ja vaja teha paar suurt ostu, et yldse meeskonda m2ngijaid saada. praegu vaid yx m2ngija Ivan O Konnel Bronin.

      Kr6m ja Bragin juba klubis..fredy adu sammuti.
      Väga realistlik.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM4\'

        ooooottaa mis mis Eesti liiga patch on tehtud v? tahan, tahan, tahan

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM4\'

          hakkasin ka nüüd seda siis mängima, kuna cm 01-02 võttis savemisel kinni.
          mul läheb kõik sitasti kas keegi teab, kuidas teha nii, et mängijad ei saaks nii palju vigastada mul on praegu vigastatud ronaldo, raul, figo, zidane, solari, mcmanaman ja ronaldinho

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM4\'

            kas mängul on ka mõni save game editor?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM4\'

              krt, ei saa ikka mängida nüüd sai veel morientes ka vigastada mõtetu edasi teha...lõpetan...sest panin tõmbama cm 03/04

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM4\'

                kas mängus mängijatele numbreid ei saagi panna? või on see ainult esimesel hooajal niimoodi?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM4\'

                  Päris hea, 4 postitust järjest ja 3 neist sa hädaldad iga asja peale.
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM4\'

                    Originally posted by Totti


                    Päris hea, 4 postitust järjest ja 3 neist sa hädaldad iga asja peale.
                    ma oleksin pannud muuda nuppu, aga mu postitusi polnud näha, neid oli näha aint printerisõbraliku versiooniga ja seal ju muuda nuppu ei ole...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM4\'

                      Kas kuidagimoodi CM4-s Eesti koondist saab juhendada?
                      Või Eesti liigat mängida?
                      Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                      http://lisaaeg.wordpress.com

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM4\'

                        Originally posted by zidane_5


                        hakkasin ka nüüd seda siis mängima, kuna cm 01-02 võttis savemisel kinni.
                        mul läheb kõik sitasti kas keegi teab, kuidas teha nii, et mängijad ei saaks nii palju vigastada mul on praegu vigastatud ronaldo, raul, figo, zidane, solari, mcmanaman ja ronaldinho

                        M2ngi paremine 2ra kasuta koguaeg yhtesi ja samu mehi
                        742617000027
                        (sic)
                        (515)
                        MAGGOT

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM4\'

                          nii ma annan ka siis oma ülevaate cm 03/04jast
                          algul võtsin endale chesterfieldi meeskonna, mis ennustuste kohaselt pidi teisest liigast välja langema.
                          a ma panin kõik ahju (9 punniga teise koha ees lõpuks) nüüd olen esiliigas 7.
                          teine hooaeg on praega poolik, aga ma ei tea kas on mõtet premeri pürgida, ma kardan et ei saa hakkama...
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM4\'

                            cm 03-04 kohta kirjuta siin

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM4\'

                              alustasin ka mõne aja eest uuesti CM4\'a mängimist,kus tänu efafani halastamatule promole võtsin klubiks bighton & hove albion\'i.
                              aga tekkis üks suht loll küsimus: nimelt kuidas leida neid free transferi pärleid? ikka juhtub uudistes olema,et mingi meeskond sai free transferist mingi 2-3 millise mängija vms.
                              ette tänades
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM4\'

                                Ma ei saa seda mängu äkki lambist tööle. Kusjuures siiamaani pole sellega mingeid probleeme olnud.
                                Eile panin veel Windowsi ka uuesti peale (et siis ikka peaks kõik ok olema), tõmbasin netist DirectX ka, aga ikka ei saa .
                                Arvuti käseb mängu kinni panna siis, kui vajutan continue game
                                minge Kingissepa praami peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X