320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas karausser Vaata postitust

Siim Konsap ???
    Jamh, lõpetasin soccerneti foorumis tööluusi tegemise kui uus kujundus tuli : D kirjuta feissaris (kollane mehike profiilikas), asun Tartus. Samas poleks kahju kui see kast kellelegi aktiivsele liikmele läheb minu asemel

Kommentaar

ARMAS LIIGA:

Selle aasta minu liigaga liitumiskood on:
      hi3bok

Homme saab Siimule ka kast õlut eelmise hooaja võidu eest üle antud!
      Tema tiim Ott Tänak Fan Army ruulis eelmine aasta üle Eesti.

Manchester United Forever

Kommentaar

Mis Soccernet liiga kood on?

Kommentaar

Üks Kuri Liiga Season 7

Buy-ini sai pisut kergitatud, sel hooajal 40 €.
          Oleme liikunud kursil 17 -> 22 -> 23 -> 24 -> 32 -> 29. Sobiv aeg taas suund ülespoole võtta ehk siis ootus/lootus 30+ osalejaks sel hooajal.
          Sarnaselt eelmistele aastatele on ka sel hooajal võitjale personaalne puidust karikas.

PM, kui on huvi liituda. Kutsun sind Facebookis loodud eventi, kus on kogu info olemas, või saadan liigaga liitumise juhised PM-ga.

Update: Kuna olen 5. augustil terve päev hõivatud ja mul pole võimalik viimase minuti huvilistele liigaga liitumise juhiseid edastada ning kirjadele vastata, siis läheb liiga lukku 24 h enne hooaja avamängu ehk siis 4. augustil kell 22:00.

Kommentaar

43 usinat mesilast juba liitunud või automaatselt lisatud.

https://fantasy.premierleague.com/le...to-join/hi3bok

Algselt postitas karausser Vaata postitust
            ARMAS LIIGA:

Selle aasta minu liigaga liitumiskood on:
            hi3bok

Homme saab Siimule ka kast õlut eelmise hooaja võidu eest üle antud!
            Tema tiim Ott Tänak Fan Army ruulis eelmine aasta üle Eesti.

Kommentaar

Algselt postitas erka149 Vaata postitust
              Üks Kuri Liiga Season 7

Oleme liikunud kursil 17 -> 22 -> 23 -> 24 -> 32 -> 29. Sobiv aeg taas suund ülespoole võtta ehk siis ootus/lootus 30+ osalejaks sel hooajal.
              Sarnaselt eelmistele aastatele on ka sel hooajal võitjale personaalne puidust karikas.

PM, kui on huvi liituda. Kutsun sind Facebookis loodud eventi, kus on kogu info olemas, või saadan liigaga liitumise juhised PM-ga.

Update: Kuna olen 5. augustil terve päev hõivatud ja mul pole võimalik viimase minuti huvilistele liigaga liitumise juhiseid edastada ning kirjadele vastata, siis läheb liiga lukku 24 h enne hooaja avamängu ehk siis 4. augustil kell 22:00.
              Kirjutasin.

Kommentaar

Algselt postitas erka149 Vaata postitust
                Üks Kuri Liiga Season 7

Meeldetuletus: Üks Kuri Liiga Season 7 on avatud kuni täna hilisõhtuni. Homme ei ole mul paraku võimalik Soccerneti foorumit külastada ja liitumise juhiseid jagada.
                Hetkeseisuga on liigaga liitunud 20 manageri, aga nagu alati on viimase minuti liitujaid omajagu. 30 manageri piiri ületamine selleks hooajaks on realistlik. Kui meid on lõpuks täpselt 30, siis jõuavad rahadesse 5 parimat, kui 31+ siis 6 parimat.

Kommentaar

Algselt postitas ilikemuru Vaata postitust
                  Mis Soccernet liiga kood on?
                  Tahaks ka teada, kas üldse pannakse liiga püsti?

Kommentaar

84 tiimi juba / alles kirjas, mis Sa ootad?

https://fantasy.premierleague.com/le...to-join/hi3bok

Kommentaar

Working...
                    X