320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• karausser
    replied
    84 tiimi juba / alles kirjas, mis Sa ootad?

https://fantasy.premierleague.com/le...to-join/hi3bok

Leave a comment:

• karausser
    replied
    Algselt postitas ilikemuru Vaata postitust
    Mis Soccernet liiga kood on?
    Tahaks ka teada, kas üldse pannakse liiga püsti?

Leave a comment:

• erka149
    replied
    Algselt postitas erka149 Vaata postitust
    Üks Kuri Liiga Season 7

Buy-ini sai pisut kergitatud, sel hooajal 40 €.
    Oleme liikunud kursil 17 -> 22 -> 23 -> 24 -> 32 -> 29. Sobiv aeg taas suund ülespoole võtta ehk siis ootus/lootus 30+ osalejaks sel hooajal.
    Sarnaselt eelmistele aastatele on ka sel hooajal võitjale personaalne puidust karikas.

PM, kui on huvi liituda. Kutsun sind Facebookis loodud eventi, kus on kogu info olemas, või saadan liigaga liitumise juhised PM-ga.

Update: Kuna olen 5. augustil terve päev hõivatud ja mul pole võimalik viimase minuti huvilistele liigaga liitumise juhiseid edastada ning kirjadele vastata, siis läheb liiga lukku 24 h enne hooaja avamängu ehk siis 4. augustil kell 22:00.
    Meeldetuletus: Üks Kuri Liiga Season 7 on avatud kuni täna hilisõhtuni. Homme ei ole mul paraku võimalik Soccerneti foorumit külastada ja liitumise juhiseid jagada.
    Hetkeseisuga on liigaga liitunud 20 manageri, aga nagu alati on viimase minuti liitujaid omajagu. 30 manageri piiri ületamine selleks hooajaks on realistlik. Kui meid on lõpuks täpselt 30, siis jõuavad rahadesse 5 parimat, kui 31+ siis 6 parimat.

Leave a comment:

• Calva
    replied
    Algselt postitas erka149 Vaata postitust
    Üks Kuri Liiga Season 7

Oleme liikunud kursil 17 -> 22 -> 23 -> 24 -> 32 -> 29. Sobiv aeg taas suund ülespoole võtta ehk siis ootus/lootus 30+ osalejaks sel hooajal.
    Sarnaselt eelmistele aastatele on ka sel hooajal võitjale personaalne puidust karikas.

PM, kui on huvi liituda. Kutsun sind Facebookis loodud eventi, kus on kogu info olemas, või saadan liigaga liitumise juhised PM-ga.

Update: Kuna olen 5. augustil terve päev hõivatud ja mul pole võimalik viimase minuti huvilistele liigaga liitumise juhiseid edastada ning kirjadele vastata, siis läheb liiga lukku 24 h enne hooaja avamängu ehk siis 4. augustil kell 22:00.
    Kirjutasin.

Leave a comment:

• karausser
    replied
    43 usinat mesilast juba liitunud või automaatselt lisatud.

https://fantasy.premierleague.com/le...to-join/hi3bok

Algselt postitas karausser Vaata postitust
    ARMAS LIIGA:

Selle aasta minu liigaga liitumiskood on:
    hi3bok

Homme saab Siimule ka kast õlut eelmise hooaja võidu eest üle antud!
    Tema tiim Ott Tänak Fan Army ruulis eelmine aasta üle Eesti.

Leave a comment:

• erka149
    replied
    Üks Kuri Liiga Season 7

Leave a comment:

• ilikemuru
    replied
    Mis Soccernet liiga kood on?

Leave a comment:

• karausser
    replied
    ARMAS LIIGA:

Selle aasta minu liigaga liitumiskood on:
    hi3bok

Homme saab Siimule ka kast õlut eelmise hooaja võidu eest üle antud!
    Tema tiim Ott Tänak Fan Army ruulis eelmine aasta üle Eesti.

Leave a comment:

• voobel
    replied

Siim Konsap ???
    Jamh, lõpetasin soccerneti foorumis tööluusi tegemise kui uus kujundus tuli : D kirjuta feissaris (kollane mehike profiilikas), asun Tartus. Samas poleks kahju kui see kast kellelegi aktiivsele liikmele läheb minu asemel

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

Ma kõik chipid ära kasutanud ja pole isegi top 100k. Kohtume järgmisel hooajal!

Lukaku on lock, CR7 niivõrd mitte kuna ManU on mõõnaperioodi tiim. Liverpooli edusse usud?

Leave a comment:

• karausser
    replied

Võite mulle vaikselt Siim Konsapi kontakti jagada privasse, ilmselt kast õlli läheb talle!
    Siim Konsap ???

Leave a comment:

• karausser
    replied
    Palun liituge minu miniliigaga, mis polegi enam väga MINI.
    Eelmine hooaeg peaaegu 100 liiget.

Teeme asja põnevaks: VÕITJALE MINU POOLT KAST ÕLUT: A Le Cog Premium / Saku Kuld, Rock, Orikas / Carlsberg /Heineken

Code to join this league: 6v6x2o
    Võite mulle vaikselt Siim Konsapi kontakti jagada privasse, ilmselt kast õlli läheb talle!

Leave a comment:

• Calva
    replied
    Veits igav on aga enam ei julgegi peale Salahi kedagi kapteniks panna tegelikult 😬😃, tasuks 1. koht Eestis ja Overall 1,426.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Mis plaanid GW5-ga? Keegi on oma Wildcardi ka aktiveerinud? Kas minna koos CR7, Salah ja Lukakuga, või ainult 2 neist? Kui minna kõigi 3-ga, siis kuidas ülejäänud meeskond välja näeb? Nii palju küsimusi.
    Ma kõik chipid ära kasutanud ja pole isegi top 100k. Kohtume järgmisel hooajal!

Lukaku on lock, CR7 niivõrd mitte kuna ManU on mõõnaperioodi tiim. Liverpooli edusse usud?

Leave a comment:

• EgoTrip
    replied
    Mis plaanid GW5-ga? Keegi on oma Wildcardi ka aktiveerinud? Kas minna koos CR7, Salah ja Lukakuga, või ainult 2 neist? Kui minna kõigi 3-ga, siis kuidas ülejäänud meeskond välja näeb? Nii palju küsimusi.

Leave a comment:

Working...
X