320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

    Äkki keegi, kellel on korralik arvuti, astub sammu ette? Näiteks vähemalt giga rammi jne, sest ju nõu.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

      Algselt postitas Jyrka


      Äkki keegi, kellel on korralik arvuti, astub sammu ette? Näiteks vähemalt giga rammi jne, sest ju nõu.
      Sel juhul astun mina kaks sammu tagasi

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

        EI tea kuidas teiega on aga mina pooldaks 5.0.5 patchi peale laskmist Tanelil. See parandab hulga vigasid ja pidi ka vist netimängule kasu tooma.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

          5.0.5 patch võiks tõesti peal olla, aga siis juba \"no data\" patch.

          Ja mina pooldaks large database\'i, ning eestlastest on üldse savi, sest nad on fm\'s nagunii kohutavad. Muideks \"large database\" ei aeglusta (minu) arvutit eriti märkimisväärselt, lisaks on suurel andmebaasil väiksemate klubidega teatud plussid, millest ma rääkima ei hakka.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

            Ei usu, et siin kellegil giga RAM-i on. Endal 512

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

              Ma võin proovida, mida mu arvuti erinevate suurustega databasedega teeb. 5.0.5. patchi lasen ma kindlasti peale.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                Algselt postitas riks12


                Ei usu, et siin kellegil giga RAM-i on. Endal 512
                Sama siin ...aga eks aasta lõpus peab miskit uut soetama hakkama.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                  Largega muutub mu arvuti väga närviliseks nii, et peaks vist siiski normaliga mängima. Muidugi saan large varianti proovida nii, et võtan ainult esimese divisjoni. Kahega oleks muidu parem mängida, sest siis on liigast kukkudes reaalsem võimalus naasta paremasse divisijoni. Ma usun, et see normal muidugi kedagi ei tohiks ju ära tapa.

                  Edit: Tunni aja pärast kukkub siis kell liiga valimiseks. Niisiis ütlen, ette juba ära, et Inglismaalt ei saa valida neid nelja klubi, kes on CLis ning samuti ka Itaalias. Itaalias Inter, Juventus, Milan, Roma ja Inglismaal Arsenal, Chelsea, Manchester United ja Liverpool. Ning liiga valimisel on minul klubivalimisel esimene valik. Tegelt ma juba tean, mis klubid ma võtaks. Kui juhtub ime ja tuleb Prantsusmaa, siis vaatan, keda siin keegi tahtis ja neid tahetud klubisi enam ei võta.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                    Muide millal mängimine pihta hakkaks umbes?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                      Edaspidi rääkida Network mängust täiesti tutikas teemas, kuna me kirjutame siin juba kolmandat lehte. Teema asub siin.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                        Algselt postitas Aramis


                        Algselt postitas riks12


                        Ei usu, et siin kellegil giga RAM-i on. Endal 512
                        Sama siin ...aga eks aasta lõpus peab miskit uut soetama hakkama.
                        Mul on

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                          Aga kui näiteks juhtub, et kokku jookseb arvuti poole mängu peal, kas siis saab ikka uuesti joinida w?
                          Mul vahest jamab nii, et lööb mingi värgi ette, kus tuleb close panna. Ja mis seda võib tekiada, kui teate. Oleks tänulik ,kui aitaksite ja ma saaks jamast lahti, kui mingi suur probe pole.

                          Ja kui mõni päev jääb vahele, kas siis midagi ei juhtu erilist? Kas siis licalt ei tee mängude aeg vahetusi ja taktikalisi muudatusi ja muud sellist?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                            Algselt postitas riks12


                            Aga kui näiteks juhtub, et kokku jookseb arvuti poole mängu peal, kas siis saab ikka uuesti joinida w?
                            Jah.

                            Ja kui mõni päev jääb vahele, kas siis midagi ei juhtu erilist? Kas siis licalt ei tee mängude aeg vahetusi ja taktikalisi muudatusi ja muud sellist?
                            Juhtub...Vangi lähed.
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                              kuulge rahvas paneks tööle FM2005 network game..keegi hostiks..võib mulle privasõnumi saata ja öelda mis liigas võiks teha mis tiimi võtad...
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                                Algselt postitas 2cool4school


                                kuulge rahvas paneks tööle FM2005 network game..keegi hostiks..võib mulle privasõnumi saata ja öelda mis liigas võiks teha mis tiimi võtad...
                                Nägid ise, sellest network gamest ei tulnud meil miskit välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X