320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänud !
    Esimene mäng ja juba vastased teevad selliseid kingitusi:

    Kommentaar


      Algselt postitas riho Vaata postitust
      Tänud !
      Esimene mäng ja juba vastased teevad selliseid kingitusi:
      http://xs307.xs.to/xs307/06416/OG.jpg

      Dünamoga teed v?

      Kommentaar


        Algselt postitas riho Vaata postitust
        Tänud !
        Esimene mäng ja juba vastased teevad selliseid kingitusi:
        http://xs307.xs.to/xs307/06416/OG.jpg
        Inglismaa mängu meenutab see olukord.


        Endal esimesed 2 hooaega Levadiaga möödas. Põhitiimiga võitsin mõlemal hooajal nii Meistriliiga, Eesti Karikas kui Superkarikas. Reservid panid mõlemal korral Esiliiga kinni. Vaid noored jäid esimesel hooajal karikafinaalis Florale alla, muidu nemadki ülejäänud asjad võitnud. Kogu selle aja jooksul saanud põhitiimiga 7 viiki ja 1 kaotuse liigas. Karikas on kõik võidud. CL'is sain mõlemal korral teise ringi. Nüüd sai paar välismaalast ka ostetud ja loodan, et see hooaeg saab vähemalt kolmandasse ringi. Enamus Eesti noortekoondisest on ka enda võistkonda kokku ostetud, samas kui vanemad kuhugi välismaale pagevad.

        Suhteliselt üksluine mäng tundub, paned hooaja alguses formatsiooni ära, vigastuste korral teed väikeseid vahetusi, siis veel uuendad lepinguid ja kõik. Või on siis Levadia nii overrated võrreldes teiste Eesti võistkondadega?

        Kommentaar


          proovi siis mingit Lootust või Elvat, nendega peaks raskem olema...

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Dünamoga teed v?
            Ma ütleks Kalju

            Kommentaar


              selline mure, et kas keegi oskab öelda kuidas luua network game'i. kas tuleb teha new game "run as server"ina või veel midagi??? proovisin aga ei saanud hakkama:S

              Kommentaar


                Noor täkuke

                Sai siis 16 aastaselt üles korjatud sihuke isend.
                See FM06 noortesüsteem on üks tore asi.
                Kui see FM07 skautimissüsteem veel ka asjalik oleks - siis mingi 6-7 hooajaga saab ju suht odavalt kõva meeskonna üles ehitada.
                Lisatud failid
                Last edited by Nurmekas; 23.10.06, 22:23. Põhjus: Tee mis tahad, pilti otse ei õnnestu siia sättida, vaid lingina.

                Kommentaar


                  Algselt postitas terav äär Vaata postitust
                  selline mure, et kas keegi oskab öelda kuidas luua network game'i. kas tuleb teha new game "run as server"ina või veel midagi??? proovisin aga ei saanud hakkama:S
                  Suhtelsiselt oluline on kaa see, et millist internetiühendust omad.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    olen kolm hooaega teinud manuga ja kolm venda on ikka üle prahi van nistelrooy, fred ja juninho pernambucano
                    AILTON

                    Kommentaar


                      manuga neljas hooaeg sai läbi ja juhtus ka üks huvitav asi, nimelt panin märtsi lõpus vahetusest sisse noore sean evansi, vend sai 5 minti sees oldud kui võttis omapoolelt palli, triblas portsmouthi värava alla ja skooris. Tõsine üllatus tabas mind alles hooaja lõpus kui see värav valiti hooaja parimaks!!!
                      AILTON

                      Kommentaar


                        onlain kellegagi hommikul 6-7ni? , heal juhul lepin ka varasema lõpetamisega

                        Kommentaar


                          1h?
                          Mingi pisiprojekt?
                          Äkki täpsemad tingimused - mis liiga, mis meeskonnad, kas ühekordne projekt või soovidki hommikuti 6-7ni onlainitada?
                          1h - parasjagu jõuab meeskonna üle vaadata...

                          Ahh, mis ma halan, ma nkn olen liiga aeglase mängustiiliga teiste jaoks...

                          Kommentaar


                            hmmz, mul tingimusi nagu väga ei ole, võib pikemalt ja võib ka kiirmale

                            Kommentaar


                              mul on selline küsimus, et kas mängu ajal on võimalik kuidagi väravavaht nurgalöögi või karistuslöögi ajaks vastaste värava alla tuua?kui on võimaliks, siis kuidas?
                              I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                              Kommentaar


                                Väga tegija ost oleks vasakkaitse At.Madridist A.Lopez väga hästi mängib

                                Muidu mängisin hooaja At.Madridiga jäin liigas teiseks Barca järel väravatevahega . Karika võitsin . Nüüd hakkan mängima FM2007 .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X