320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui chairmani staatust on hetkel : In process of board takeover , siis kui suur on võimalus ,et takeover ebaõnnestub ?

    Kommentaar


      Omast kogemusest võin öelda, et üsna 50-50. Ilmselt see takeover midagi ei mõjuta kuid eelmiste aastate versioonides meeldis uutele chairmanidele 4-5 mängu põhjal otsustada kas jääd pukki või mitte.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar




        suht närvi ajab, palermo olen

        Kommentaar


          ma tean, mida sa tunned

          Kommentaar


            kui kellegil FM08-le taktikat vaja siis ma tegin FMLives selle sarnasele mängumootorile imelise taktika... http://sexandfootball.blogspot.com/2...-and-only.html

            Kommentaar


              Keegi veel mängib ka seda või on kõik juba 2010-2011 omadele üle läinud ? :P

              Kommentaar


                Mina mängin!

                Kommentaar


                  Algselt postitas hheipss Vaata postitust
                  Keegi veel mängib ka seda või on kõik juba 2010-2011 omadele üle läinud ? :P
                  Ma ka ikka vuran 2008-t
                  http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                  Kommentaar


                    Eile hakkasin viljandi tulevikuga mängima.

                    Kommentaar


                      hakkasin ka esimest korda seda mängima. no ei ole üldse kerge. Alustasin Hull City'ga. Ostsin mõned poisid juurde oma 2,5m'iga ja liigas ei saa üldse käima. Aga mäng meeldib ikka kõvasti rohkem, kui need uuemad versioonid

                      Kommentaar


                        Ma mängin Eesti koondisega, hetkel world rankingus 50.koht parim on olnud 39. Aasta on 2009.

                        Kommentaar


                          Ostnud olen enda Hull'i:
                          Seid Khiter (AMC/FC)1.1m (22 aastane väga heade statidega prantsuse ründaja)
                          Herold Goulon (DM) 1m (väga hea noor keskpoolik) 19 aastane prantslane)
                          Raio Piiroja (põhi kaitsja) 700k
                          Udoji (bulgaaria) 325k põhi väravalööja. fännid väga rahul. ise ka
                          Gabriel Torje (rumeenia) noor tuleviku lootus. Plaan viia ikka hull tippu


                          lisaks siis mõned vähemtähtsad ostud. Kink, Lindpere, Kruglov ja mõned noored.
                          Võistkond nimede järgi on ikka väga korralik, aga no tulemust ei ole. Okochale tuleks ainult uus asendaja leida, aga klubi enam pappi ei anna

                          Kommentaar


                            täiesti haige mäng. võidan järjest 3 mängu, sealjuures viimase stoke vastu 7-0, ja siis tuimalt 5 kaotust jutti. ja no, vastate väravavahid - 2 võimalust, kas nad on ilgelt sitad, või mingi maailmaklassi mängijad. Ja enda ründajad, oeeeh. post, post, post, mööda, üle, 1on1, väravavahile sülle jne. esimene hooaeg hull'iga varsti läbi. lubasin, et tulen top 10nese, aga hui, hetkel olen minig 19 vist. ilge vahe ka sees järgmistega. ma ei saa aru, mis ma tegema peaks. kas viga võib ka selles olla, et nt. 3-4 põhimeest ei oska hästi inglise keelt?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                              täiesti haige mäng. võidan järjest 3 mängu, sealjuures viimase stoke vastu 7-0, ja siis tuimalt 5 kaotust jutti. ja no, vastate väravavahid - 2 võimalust, kas nad on ilgelt sitad, või mingi maailmaklassi mängijad. Ja enda ründajad, oeeeh. post, post, post, mööda, üle, 1on1, väravavahile sülle jne. esimene hooaeg hull'iga varsti läbi. lubasin, et tulen top 10nese, aga hui, hetkel olen minig 19 vist. ilge vahe ka sees järgmistega. ma ei saa aru, mis ma tegema peaks. kas viga võib ka selles olla, et nt. 3-4 põhimeest ei oska hästi inglise keelt?
                              Ikka patchid oled ka peale tõmmanud või mängid mingisuguse esmase, bugisid täis versiooniga.
                              See 1:1 võimaluste raiskamine võiks justkui sellele viidata.

                              Kommentaar


                                tõmbasin selle 8.0.2 patchi. aga mängu alustasin varem... kas see tähendab, et automaatselt see patch vana save game'iga ei tööta. või pole asjal vahet?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X