320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingi last division asi oli

    Kommentaar


      Algselt postitas loozer123 Vaata postitust
      yks küsimus, kes varem eesti liigat 08-le teinud ...Mul suht kõik asjad tehtud, aga karikat ei saa paika ...M2ngu alustades, tulevad eesti karikasarja slovakkia tiimid ja slovakkia karikasse eesti tiimid ...Kuidas seda muuta ?
      Esimene hooaeg on asi pekkis, järgmistel hooaegadel on kõik korras.

      Kommentaar


        Algselt postitas CRonaldo17 Vaata postitust
        mingi last division asi oli

        nu tegin seda last divisoni asjanduse ka k4ik ära..aga endiselt tulevad nad eestisse m2ngima

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Esimene hooaeg on asi pekkis, järgmistel hooaegadel on kõik korras.


          nii et esimesel hooajal on siis nad seal sees ? teisel tulevad siis eesti omad? ja nad kaovad jh ? ok eks ma testin selle yhe hooaja läbi ...

          Kommentaar


            nonii, need kes eesti liigad mängivad küsimus. Mis mehi te välimaalt olete toonud Eestisse?, ma sain tasuta Boltonist Giannakopulus (kirjutasin vist valesti)

            Kommentaar


              Selline probleem, et tõmbasin Training failid ning noortele sain paika pandud kõik aga kui hakata nüüd põhimeeskonda treenima panema siis on võimalik ainult mingi Part/Time scheduled.. näiab küll neid mis mul tõmmatud on aga neid ei saa panna.

              Kommentaar


                Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                Selline probleem, et tõmbasin Training failid ning noortele sain paika pandud kõik aga kui hakata nüüd põhimeeskonda treenima panema siis on võimalik ainult mingi Part/Time scheduled.. näiab küll neid mis mul tõmmatud on aga neid ei saa panna.
                Vaata mis kontrahtide all sul mängijad on, Part-Time lepingutega olles ei treeni nad täiskoormusega.

                Kommentaar


                  Mängin taas 08.

                  Kohtunikud ja FA on muidugi toredad..

                  Pilt 1
                  --------
                  Pilt 2

                  Kommentaar


                    Ma olen ka pidanud niimõnegi mängu tribüünidel veetma, sest aset leiavad olukorrad, mis sa oma piltidel näitasid.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Ma olen ka pidanud niimõnegi mängu tribüünidel veetma, sest aset leiavad olukorrad, mis sa oma piltidel näitasid.
                      sama siin , imelik on see , et FA ütleb alati , et kohtunikul on õigus.

                      Kommentaar


                        Ehk keegi ütleb lihtsalt mismoodi Eesti koondist juhendada saab? Ei suuda lihtsalt kogu teemat läbi uurida. Tänud!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          Ehk keegi ütleb lihtsalt mismoodi Eesti koondist juhendada saab? Ei suuda lihtsalt kogu teemat läbi uurida. Tänud!
                          Lisad uue peatreeneri voi alustad uut mängu. Sealt, kus meeskonda valid valid klubi asemel Eesti koondise.

                          Liigade asemel peaksid saama valida rahvusvahilsed meeskonnad ja seal all peaks olema ka Eesti.

                          Kommentaar


                            Ok, seega ma sain tõestust, et sõber on mulle vist pooliku mängu andnud. Mina sealt igatahes Eesti koondist valida ei saa, ainult tugevamaid satse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Ok, seega ma sain tõestust, et sõber on mulle vist pooliku mängu andnud. Mina sealt igatahes Eesti koondist valida ei saa, ainult tugevamaid satse.
                              Pooliku all pead silmas demo't või?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kõik teised funktsioonid paistavad töötavat. Paar kuud olen mänginud ja seni tundub küll, et midagi muud puudu pole. Tõsi, ühes mängus ei saa ka kaht manageri võtta vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X