320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pesapall

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #16
  Algselt postitas cabron Vaata postitust
  eile läks hästi, SEA coveris spreadi ja tõi ka moneyline koju. Täna siis seeria viimane matš - turud jätkuvalt ei loobu BOSi upitamisest ja ka public sõidab rongiga kaasa, sest seekord PEAB ju lõpuks võitma. Mõlema tiimi pitcheri ERA on üsna samasse auku ja ilmselt tuleb close game ka seekord. Võtan seekord SEA +1, millele Unibet annab 1.96.
  kust sul see pesapalli huvi külge on hakkand? Eesti kohapealt ju ikkagi väga eksootiline spordiala

  Kommentaar


   #17
   Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
   kust sul see pesapalli huvi külge on hakkand? Eesti kohapealt ju ikkagi väga eksootiline spordiala
   üks USA sõps bettis sellele koguaeg ja siis hooples ja siis järjest õppisin ise ka. Eks Am.jalgpall ole ka eksootiline, aga siingi foorumis on palju pädevaid asjatundjaid - ei usu et ainult M.Hunti pärast

   Kommentaar


    #18
    lõpetame siis MLB nädalavahetuse - panustamise lõppskooriks jäi korralik 9 võitu ja 0 kaotust. Edaspidi tuleb ettevaatlik olla, kuna iga aasta alguses on turud pehmemad ning nädalate möödudes muutub ennustamine keerulisemaks. Huvitav on see, et viimse veretilgani uskus turg, et valitsev meister Red Sox lõpuks Marinersit domineerima hakkab, kuid iga mänguga oli Mariners neist sammukese ees (v.a. 2. mängu viimane inning).

    Lisaks väike hoiatus panustamisteenuste ostmisest huvitatutele - covers.com, kes muidu soliidne statistikapleiss, müüb ka oma ekspertpanustajate panuseid, siis tasub ka seal olla ettevaatlik ekspertide panustamisajalooga, kuna hr Larry Ness'i poolt tasuta vihjena pakutud Bostoni võitu ei ole seniajani kaotusena tema recordsis, võibolla unustas lihtsalt?

    Kommentaar


     #19
     MLB viimase aja suurim skandaal on seotud 2017 meistri Houston Astros'ega. Nimelt jäid nad vahele pikalt kestnud sign stealiga, mis tähendab siis seda et Astrose kodustaadionil kaamera filmis lähedalt püüdjat, kes sõrmekombinatsioonidega pitcherile märku annab, millist viset sooritada.

     Feed jooksis otse Astrose siseruumidesse, kus mingi vend telekast vaatas ja vastavalt telerist nähtud sõrmekombinatsioonile tagus prügikasti 1, 2 või 3 korda. S.t. seda, et lööja sai paar sekundit enne lööki teada, millist viset sooritatakse. Melu hulgas on samas need litakad hästi kuulda ja huvitav, et keegi varem kokku ei viinud otsi.

     Meenub mullegi, et ükskord Astrose mängu vaadates kuulsin ka neid kõminaid, mõtlesin et äkki tegu kuskil eemal lahel toimuvate õppustega ja suurtükilaskudega või mingid pealtvaatajad madistavad

     (Veidi) ambivalentseks teeb juhtumi see, et sign stealing ei ole tegelikult keelatud, aga keelatud on selle sooritamine tehnika (s.h. elektroonika) abil, et tegelt suht blatant stealing.

     Aga siin ka video:

     Kommentaar


      #20
      "cancel culture" on on leidnud uue ohvri
      kõigepealt NFL ja Redskins , nüüd MLB ja Cleveland Indians
      kas järgmisena laseb püksid alla Blackhawks ?

      https://sports.yahoo.com/report-clev...012928266.html

      Kommentaar

      Working...
      X