320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Aga kumb sulle rohkem meeldib, kas Donald või Miki hiir?
    No kui sa minu lemmikut küsid, siis see on juba lapsepõlvest peale Donaldi ihnuskoist ja rikkurist onu, keda mina mäletan onu Roberti nime all.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Macca antipaatiat klubide vastu,mis asuvad linnades kus pole looduslikku jäädki,on ju teda.
      Mina kindlalt Partide ja Teemu poolt
      Ottawal tuleb see punktitabeli esikolmik ära nullida ja Pardid on meistrid!
      Stanley võitjad siin:http://proicehockey.about.com/od/sta...ey_cuplist.htm
      Senaatorite viimane võit jääb aegade hämarusse
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Esimeses mängus siis Partidele ja Teemule 3:2 võit ja seerja 1:0 Anahaimile,järgmine mäng kolmap sammuti Anahaimis
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Anahaim - Ottawa teine mäng 1:0.seeria 2:0 Anahaimile kolmas mäng siis Ottawas,loodame ka seal Senatorsile tuule alla teha ja mängitakse laupäeva ööse vastu pühapäeva.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Seeria hetkel 2-1 Ducksile.

            Oskab keegi objektiivselt öelda milline tegelik jõudude vahekord on?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Seeria hetkel 2-1 Ducksile.

              Oskab keegi objektiivselt öelda milline tegelik jõudude vahekord on?
              Suht võrdsed tiimid. Ottowal on muidugi vingem esimene ründekolmik.

              Kommentaar


                Neljas mäng 3-2 Partidele,Teemult võidukollile sööt.Seeria 3-1 ja ... No tuleb ära
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Neljas mäng 3-2 Partidele,Teemult võidukollile sööt.Seeria 3-1 ja ... No tuleb ära
                  Nu peab tulema:P
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Olemas,6-2.Kõige toredam värav oli kui senaatorite väravavaht litriga oma väravasse uisutas,suured teened ka senaatorite kaitsemängijal
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Kas see pilt on ajast, kui Teemu esimest korda Partide eest mängis?
                      Igatahes, vähemalt midagi toredat tänases päevas.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Kas see pilt on ajast, kui Teemu esimest korda Partide eest mängis?
                        Postimehest võetud.
                        Ja see Mighty Ducksi logo kah.Pilt võib olla 05/06 hooajast kui viimast aastat Mighty veel oldi ja kui Teemu tagasi Anaheimi siirdus
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar




                          Yle/urheilu lehel veel intervjuusid,näitewks Rob Niedermayeriga
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Bill Simmons: NHL draft diary

                            After stumbling onto the NHL draft, Bill Simmons was hooked and had no choice but to do a running diary.


                            (Speaking of stats, we've seen at least 25 crazy hairdos, comb-overs, dentures and bushy mustaches already. We're at the point when Gene Keady and Gene Shalit could be sitting in the audience and I wouldn't even notice them. From a comedy standpoint, I'm giving the NHL draft a 27 out of 10 right now. And that might be low.)
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Simmons viitas oma diary's seda (väga hull): http://youtube.com/watch?v=8ydbATVriqA
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Suurejooneline öö ja hommik Kanada hokimeeskondade sõpradele. Montreal vs Toronto oli tõeline supermäng. Canadiens oli fantast hoos. Carey Price väravas eriti ja muidugi Koivu oma kahe väravaga. Kolmanda kolmandiku esimesed kaheksa ja pool minutit ilma ühegi katkestuseta võttis küll hinge kinni. Milline tempo!
                                Lisaks võis näha Ottawat võitmas ning seejärel Edmontoni ja Vancouveri lahing. Oeh.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X