320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • BlueBlackWhite-
    replied
    Vancouveri ja Predatorsi vahel hetkel seeria teises mängus käimas 34.(!) lisaminut.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Miks keegi Capsi poolt ei ole?, sellepärast,et seal on mitu venelast?
    Rangers sai pähe ja nüüd ma olen nende poolt. Nagu täiega. Rusikas on pumpamiseks laetud.


    Spioonid rsk.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Miks keegi Capsi poolt ei ole?, sellepärast,et seal on mitu venelast?
    Mina olen, aga ma vaatasin viimati NHL-i 98. aastal, kui seda TV1-s näidati ja siis Caps finaali mingi imeläbi pääses. Skoore olen ikka vahel vaadanud ja puha. Nagu päris fänn!

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Miks keegi Capsi poolt ei ole?, sellepärast,et seal on mitu venelast?
    Mis need venelased siia puutuvad. Pea igas satsis on paar venelast. Ja Ovechkini suguse supermängija puhul pole rahvus oluline. Ma natuke jälgin Capside tegemisi, sest Sturm tuli sinna mängima, aga usun, et kaks põhjust on miks neid eriti ei mainita - pole Kanada tiim või liiga vähe skandinaavia vendi rosteris.

    Leave a comment:


  • Juanito
    replied
    Miks keegi Capsi poolt ei ole?, sellepärast,et seal on mitu venelast?

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Ma vaatasin lisaaja esimesi minuteid, siis läksin naisega päikesetõusu vaatama. Õige tegu. Ei kujuta ette, mis tunne on kaotada seitsmenda mängu lisaajal. Nojah... ega mulgi peale Vancouveri enam kedagi toetada pole.

    Leave a comment:


  • kyps
    replied
    Ida viimased mängud kukkusid mõlemad valele poole. Eks ole raske kah mängida, kui su suurimad tähed jääl on Talbot, Kennedy ja Orpik. Nüüd hoian PO-s pöialt Toro.., Calg.. no tra, ok ma olen siis Vancouveri poolt.

    Leave a comment:


  • BlueBlackWhite-
    replied
    Huh, meeletu finaal, ei julgenud eriti lisaajal Chicago rünnakuid vaadata, aga kurat ära tuli, võimas tunne ! Nüüd tuleb loota, et Boston ka seitsmenda ära võtaks, aga see võit oli muidugi põhiline ja tohutut närivipinget lõpuks väärt. Au tuleb anda muidugi Hawksile, väga võimsa seeria tegid lõpuks ning ei jäänud häbisse

    Leave a comment:


  • Kaarel
    replied
    Nii pessimistlik, et kindel ainult ühes öös?

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Montreali fännil veel üks öö põnevust järel. Õnneks ei tulnud häbiväärset neljandat pakki järjest.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Uhuhh mida mäng! 1-0 taga, 2 min lõpuni ja Toews viskab short handed goal'i 1-1. Kahjuks OT kaotus.
    Pole hullu, hea seeria oli!
    Head suvepuhkust

    Poolfinaalid:

    Vancouver Canucks-Nashville Predators
    San Jose Sharks-Detroit Red Wings
    No oleks võinud ikka ära tulla aga nüüd siis ei pea see hooaeg rohkem neid õllekarika mänge jälgima

    Leave a comment:


  • Sen
    replied
    Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
    Tiitlikaitsja on tegemas siis sama asja, mis eelmise aasta teine. Philadelphia sai ka viimasena edasi ja tuli 0-3st välja.
    Uhuhh mida mäng! 1-0 taga, 2 min lõpuni ja Toews viskab short handed goal'i 1-1. Kahjuks OT kaotus.
    Pole hullu, hea seeria oli!
    Head suvepuhkust

    Poolfinaalid:

    Vancouver Canucks-Nashville Predators
    San Jose Sharks-Detroit Red Wings

    Leave a comment:


  • BlueBlackWhite-
    replied
    Tiitlikaitsja on tegemas siis sama asja, mis eelmise aasta teine. Philadelphia sai ka viimasena edasi ja tuli 0-3st välja.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Ja ongi 3-0 saanud 3-3!usun,et tuleb ka see 4 võit ära ja jaht tiitlikaitsmisele jätkub!

    Leave a comment:


  • Kaarel
    replied
    Ilge jama tõesti. Tänane Montreal - Boston jäigi nägemata. Keegi pole helistanud ja uurinud, et milles asi?

    Edit: ise küsin, ise vastan. Polevat nende viga ning peaks homseks korras olema. Nägemata mängu see muidugi ei kompenseeri. Ilmselt tuleb nõuda, et jooksva kuu arves selle paketi eest nende päevade lõikes ei maksa. Pluss moraalne kahju muidugi.

    Leave a comment:

Working...
X