320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kyps
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Lootus sureb viimasena.

    Leave a comment:


  • lennat
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    MyCarolina habemikud on ikka eriliselt kobedad taadid! Täna 2-1 Jess!

    Carolina Hurricanes alistas NHL-i jäähokiliiga neljandas finaalmängus Edmonton Oilersi 2:1 ja on nüüd Stanley Cup`ist vaid ühe võidu kaugusel.

    Otsustava värava viskas Carolina poolel Mark Recchi teisel kolmandikajal, hea mängu tegi Hurricanes`i väravasuul Cam Ward.

    Avakolmandikul viis esmalt Sergei Samsonov koduväljakul mänginud Oilersi juhtima, 29 sekundit hiljem Cory Stillman viigistas.

    Leave a comment:


  • lennat
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    5:0 Ka Jäämies ei aidanud õlisid. Ei ole ime ka kui viimati mängis 1.märtsil. MyCarolina habemikud mängudega 2-0 ees.

    Leave a comment:


  • lennat
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Jussi Markkanen - jäämies on taas Oilersi väravasuul. MyCarolina habemikud annavad laukkausi nüüd soomlasele.

    Leave a comment:


  • lennat
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Saldejums!

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Ja edasi sai Carolina.

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Ennustus läks pe**se ja Teemust kahju aga õlipoiste üle heameel.Aga kui Sabres edasi saab siis \"finnofiilina\" hokis kaaluvad Lydman ja Numminen minu jaoks Markkase üle

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    JEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
    Mind endiselt huvitab, kas ma olen ainuke Edmontoni kaasaegse jersey omanik Eestis? Talvel valiku tegemise hetkel oli paar klubi kelle riie oleks eelistatum, aga kuna õigel ajal õiges kohas oli Oilers, siis praeguseks tundub see nagu Jumala märk. Kuiggi...üks variantidest võis tol hetkel olla ka Sabres.

    Leave a comment:


  • lennat
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Oilers sai lõpuks isegi Mighty Ducksist jagu 2:1. 4-1.
    Lõpulahing MyCarolina habemikkudega tuleb äge

    Leave a comment:


  • kyps
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Õlipoisid kenasti edasi

    SJ-s olla toimunud selline totter lugu, et Sharksi fännid boootasid Kanada hümni. Ilmselt SJ-i 10 kanadalasest hokimeest vaatasid, et need fännid ei väärigi võitu ja kaotasid meelega.

    Leave a comment:


  • kyps
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    3 poolfinalisti selgunud ja Ottawa mängust väljas. Nüüd tuleb Edmontonile pöialt hoida, kes viimastes mängudes väga südikalt on esinenud.

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Macca,kaua sa mängid kuskil järve või jõekalda suure teraga liivas õiget rannavollet?
    Hea näide on šveits kus tugevad paarid volles aga väljakud kuntslikult tehtud e. kohale veetud liivast!

    Leave a comment:


  • Tembu
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Ah poisid-plikad jätke jonn ja targutamine!
    Käes on NHLi 2006a Drafti aeg. Järjestus on paigas ja see näeb välja selline:

    1. St. Louis Blues
    2. Pittsburgh Penguins
    3. Chicago Blackhawks
    4. Washington Capitals
    5. Boston Bruins
    6. Columbus Blue Jackets
    7. New York Islanders
    8. Phoenix Coyotes
    9. Minnesota Wild
    10. Florida Panthers
    11. Los Angeles Kings
    12. Atlanta Thrashers
    13. Toronto Maple Leafs
    14. Vancouver Canucks

    Ülejäänud meeskonnad saavad nimekirja lisatud play-offide tulemuste põhjal.
    Hetkel räägitakse kõige rohkem ameeriklasest U-18 MM-il head mänge näidanud korvpalluri kasvuga kaitsjast Erik Johnsonist. Eks paistab, kas Penguins ta koju toob.

    Aga seniks....Malkin!Malkin!Malkin! Crosby!Crosby!Crosby!

    Leave a comment:


  • dieter
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Go Carolina

    Ma poole kohaga täiesti toetan mcnamara seisukohti selles suhtes, et mingit järelkasvu pole oodata sellistest kohtadest nagu Carolina või Tampa (või asenda ükskõik kumb nimi lõunapoolsemate kohtadega). Sest et lapsed ikka pigem lähevad mängima \"jalgpalli\" või korvpalli kõigepealt kuskil tagaõues, selle asemel et minna kuskile jäähalli. Mida sageli isegi on umbes sama tihedalt per nase kui Eestis. Samas, jälgi ükskõik millist USA profiliigat ja see on puhas äri ja meelelahutus, suhteliselt marginaalseteks on jäänud nö tõelised koha-baasil tuginevad meeskonnad. Väga palju loeb siin asjaolu, et USAs on ühiskond lihtsalt niivõrd mobiilne ning leidub piisavalt sellisele meelelahutusele kohti ka kaugemal lõuna pool - näiteks minu Canes\'i publikust on enamus siia kolinud kas vähem või rohkem aega tagasi kuskilt põhja poolt, sealjuures üks mu häid sõpru ja suurimaid hokifänne otse Hartfordist
    Pole midagi parata, see mäng ja ka kõik muud on siin täielik äri - kui sa tõesti tahad vaadata midagi, millel on oma kindel fännibaas ning ka nö kodukoha tunne, siis jälgi ülikoolisporti. Nii korv, kiivriga mängitav \"jalgpall\" kui ka hoki on ikka väga tugevad just kolledzhis oma fänluse mõttes, profitasemel vajub asi juba rohkem meelelahutuse poole ära. Kuidas muidu seletada seda, et mängu minnakse tihtipeale vaatama millalgi esimese kolmandiku või veerandaja keskel ning kui on tulemus suhtkoht kindel lõpu poole, siis hakatakse juba viimase mänguperioodi keskel vaikselt lahkuma, et liiklusest pääseda ...
    Noh ja muidugi kolledzhiga võrreldav on ilmselt NFL Texases ja hoki veel alles jäänud Kanada mansades.

    PS väike ülevaade Canes\'i rosterist, nime järel sünnikoht kodulehe andmetel. Kaksteist vahtralehemaa meest, see on tõsi. Aga see ei takista mul hoki- ja (päris)jalgpallipõuases lõunaosariigis olla Carolina poolehoidja

    1. Cullen - Virginia, Minnesota
    2. Williams - Cobourg, Ontario
    3. Staal - Thunder Bay, Ontario
    4. Whitney - Fort Saskastchewan, Albuquerque
    5. Adams - Washington, District of Columbia
    6. Ladd - Maple Ridge, British Columbia
    7. Brind\'Amour - Ottawa, Ontario
    8. Recchi - Kamloops, British Columbia
    9. Cole - Oswego, New York
    10. Adams - Seria, Brunei macnamara, kuidas on lood selle Dubaiga :P (well okay, ta on ikke kanadalane olnud kogu elu)
    11. Weight - Detroit, Michigan
    12. LaRose - Fraser, Michigan
    13. Stillman - Peterborough, Ontario
    14. Vasicek - Havlickuv Brod, Tsehhi (ma pidin siin oma sõbrale seletama, kuidas ikka seda nime hääldada )
    15. Wesley - Red Deer, Albuquerque
    16. Ward - Windsor, Ontario
    17. Kaberle - Kladno, Tsehhi
    18. Hedican - St. Paul, Minnesota
    19. Wallin - Boden, Rootsi
    20. Commodore - Ft. Saskatchewan, Albuquerque
    21. Hutchinson - Evanston, Illinois
    22. Babchuk - Kiiev, Ukraina
    23. Tverdovski - Donetsk, Ukraina (kuigi Canes\'i koduleht annab Venemaa )
    24. Gerber - Burgdorf, Shveits
    25. Ward - Sherwood Park, Albuquerque (nullimäng eile )

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Martin
    Kui sa mu mõttest aru saad, siis mina rahvuse ja loomulikkuse teemal just väga ei mõmiseks:
    Jalgpalli analoogiaks toomine on sama nõme kui rannavolle või poksi. Lisaks ei ole siin mitte midagi rahvuslikku. See, et enamus mängijaid NHL-i USA meeskondades on endiselt pärit Kanadast, on fakt.
    Jäähoki on mäng, mida mängitakse jääl. Mina pean loomulikuks seda, et jäähokit mängitakse seal, kus lapsed kasvavad üles talvel looduslikku jääd nähes ning seda sportimiseks kasutades.

    Leave a comment:

Working...
X