320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Miks neil meeskondadel nii koledad hüüdnimed on? Pärast Canadiensi kodulehe avastamist loen sealt muudkui, et Habs ja Habs. Kõlab jubedalt. Ja kuigi elasin Montrealile kaasa juba 86. aasta Stanley karika võitmise aegu, pole ma eales teadnud, et keegi neid Habsideks kutsub.

    Leave a comment:


  • Tembu
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    WilliamHill pakub selliseid koefe (normaalaeg):

    Pens 1.72
    Caps 3.10

    Leave a comment:


  • lume
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Tembu


    Täna õhtul 7.30 (idaranniku aja järgi) kohtuvad Mellon Arenal käesolevat hooaega mitte just eriti hästi alustanud Pittsburghi ja Washingtoni tiimid.
    Mängu teeb eriliseks kahe \"kuumima\" uustulnuka mõõduvõtt - Crosby versus Ovechkin. Kes lööb keda, ütle seda?!
    Minu raha on Pingviinidele pandud.


    Harakale valu, varesele haigus. Jiri Fisher saagu terveks!
    Mis koefi said Pensile ja kus kontoris panid?

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Oleks üks-ühe vastu, siis ma paneks rahad venelase peale. Aga kuna abiväed on Crosbyl palju tõsisemad, siis on kõva lahingut oodata ja Capitalsi võidu võtmeks on Ovechkini hea mäng ja väravavahi hiilgeesitus. Loodetavasti on Ollie värava suul.

    Leave a comment:


  • Tembu
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Täna õhtul 7.30 (idaranniku aja järgi) kohtuvad Mellon Arenal käesolevat hooaega mitte just eriti hästi alustanud Pittsburghi ja Washingtoni tiimid.
    Mängu teeb eriliseks kahe \"kuumima\" uustulnuka mõõduvõtt - Crosby versus Ovechkin. Kes lööb keda, ütle seda?!
    Minu raha on Pingviinidele pandud.


    Harakale valu, varesele haigus. Jiri Fisher saagu terveks!

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Süda olevat lihtsalt seisma jäänud, aga keegi suutis käepäraste vahenditega siiski niipalju teha, et teel haiglasee mees jugba hingas ja seisund on momendil stabiilne. 2002 aastal jättis Fisher mõned mängud vahele, kuna tal diagnoositi kerge südame abnormaalia.

    Leave a comment:


  • lume
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Tänases RW-Predatorsi mängus kukkus Detroidi mängija Jiri Fisher kokku ja viidi haiglasse, paistab et ta elu pole enam ohus. Algul küll arvati et ta sai kõri pihta litriga kuid videokordus näitas et tal juhtus midagi südamega arvatavasti. Loodan et temaga on kõik ok, mäng peatati ja mängitakse uuesti kunagi tulevikus. Eks hommikul kuuleb lähemalt.

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas kyps


    Algselt postitas Devil


    Ära nuta vanu aegu koguaeg taga, prsse, ega sa nii vana kah pole.
    Ütleb mees, kes eelmises postituses ütles, et peale Wayne pole NHL täkke näinud
    Karta oli, et seda mainitakse . A ma ei nuta alatasa ja yleyldse väga ei nuta, lihtsalt need kaks noort pole mulle hinge läinud.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas kyps


    Algselt postitas Devil


    Ära nuta vanu aegu koguaeg taga, prsse, ega sa nii vana kah pole.
    Ütleb mees, kes eelmises postituses ütles, et peale Wayne pole NHL täkke näinud
    on ainult yks wayne!!! mis osast sa aru ei saanud selles postituses? sellist täkku nagu wayne loomulikult pole näinud ja ei näe ka!

    Leave a comment:


  • kyps
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Devil


    Ära nuta vanu aegu koguaeg taga, prsse, ega sa nii vana kah pole.
    Ütleb mees, kes eelmises postituses ütles, et peale Wayne pole NHL täkke näinud

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Ära nuta vanu aegu koguaeg taga, prsse, ega sa nii vana kah pole.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Pole vanast heast NHL-ist enam suuremat järel, ainult Kirdedivisjon näeb veel ilus välja. Montreal, Ottawa, Toronto, Buffalo, Boston. Peaaegu nagu nooruspäevil.
    Aga üldiselt läheb praegu veel kenasti, ainult mingid hurrikaanid tahavad idas kanna peale astuda.

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Offense POS GP G A Pts +/- PIM PPG PPA SHG SHA GW GT SOG Pct
    Sidney Crosby C 20 9 15 24 -4 28 4 7 0 0 1 0 70 .129
    Alex Ovechkin LW18 14 5 19 -3 14 5 3 1 0 2 0 95 .147

    maitse asi, keda kotib, on ainult yks Wayne.

    Leave a comment:


  • Tembu
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Scotty


    Crosby on hetkel liiga üles haibitud. Ma näiteks ei saa aru, miks on Crosby parem kui Ovechkin. Loomulikult peabki see vend saam punne, kui ta mingi 20 mintsa mänguaega kogu aeg saab. Lemieuxi kõrval oleks lihtsalt võimatu kuivale jääda.
    Sidney on 20s peetud mängus teeninud 24punkti, Ovetchkin kahe vähepeetud mängu juures saanud kirja 19silma. Ja lisaks on herr Crosby sündinud 2 aastat varem kui Alexander. Viimane on mänginud ühes maailma tippliigas(Moskva Dünamo eest) mitu head hooaega ja saanud lisaks sellele kotiga kogemusi ka erinevatel suurvõistlustel osalemisest. Vot. Ikkagi on Super Sidney täkk

    Leave a comment:


  • kyps
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Scotty
    Crosby on hetkel liiga üles haibitud. Ma näiteks ei saa aru, miks on Crosby parem kui Ovechkin.
    Ei olegi parem. Mõlemad on noored kuumad täkud.

    Leave a comment:

Working...
X