320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • mcnamara
  replied
  Stosuri serv ja eestkäsi väärisid seda tiitlit. Serena tundus veidi aeglane.
  Meeste poolikud olid täiesti armutud. Need neli mängijat oleksid justkui ülejäänud tennisega võrreldes teiselt planeedilt.

  Leave a comment:


 • vincent
  replied
  "If you walk past me in the hall you better look the other way because you are out of control... You're unattractive on the inside... I never complain... You give me a code violation for expressing my emotions, we're in America!"
  Miks mul küll ei ole grammigi kahju, et Stosur sellisele tuule alla tegi. Ehkki viimase lause tahtmatu iroonia eest on muidugi oma hõbekandiku auga ära teeninud. Pangu koju kamina peale või midagi.

  Ja kui samal teemal jätkata, siis see on ammu teada, et Serena on mats, aga teine ebameeldiv üllatus tuli küll sellisest mulgust, kust ikka üldse oodata ei osanud:
  http://www.guardian.co.uk/sport/2011...derer-djokovic

  Väga ebafedererlik käitumine. Või on siis asi selles, et ta ju tõesti vahepeal üldse ei kaotanud ja seega ei tulnud ka niisugused emotsioonid välja. Nii või teisiti, päris piinlik lugeda.

  Leave a comment:


 • rohelineKonn
  replied
  Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
  sharki pildid
  see plika ei vaata ju löögihetkel palligi. mai kujuta ette, kes sellist keskpärast mängijat vaadata viitsib

  Leave a comment:


 • BlueBlackWhite-
  replied
  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
  Mulle meeldib naistetennis tunduvalt enam kui meeste oma. Keeruline seletada, mis täpselt.
   

  Leave a comment:


 • mcnamara
  replied
  Selleks on ikka Andy Murray'd vaja, et grändslämm ellu äratada. Kuramuse uskumatu mäng taaskord. Haase on muidugi ka suhteliselt erakordne talent, aga kuidas küll on võimalik oma elu nii raskeks teha, Andy? Vapustav.
  Täna aitasid UsOpeni elavdamisele muidugi ka Donald Young ja Flavia Pennetta kaasa. Aga näha on, et mängijad on pärast pikka suve omadega täiesti otsas: ei mäleta kunagi varem nii palju pooleli jäetud mänge kui seekord.

  Leave a comment:


 • Martin
  replied
  Tennisefännidele: http://www.grantland.com/story/_/id/...ennis-triangle

  Leave a comment:


 • Aramis
  replied
  Mulle meeldib naistetennis tunduvalt enam kui meeste oma. Keeruline seletada, mis täpselt. Ettearvamatus, psüühiline ebakindlus - need kõik teevad mängu palju vaatamängulisemaks. Lisaks meeste mäng on liiga perfektne - see devalveerib suurepärased etteasted. Ehk see üles-alla mäng naistel paneb mind seda vaatama. Meeste tennist vaatan proprtsioonis 20-80 naiste omaga.

  Leave a comment:


 • rohelineKonn
  replied
  No reegleid mindi muutma 2000-te alguses siis, kui umbes 10 aastat järjest olid võitnud ainult servimehed. Viimase 10 aasta võitudest on aga 6 saanud Federer, keda nüüd küll igavaks tagajoonemängijaks pidada ei saa. No okei, kaks viimast on võidetud tagajoonelt ning kahtlemata mängivad aeglasemad pallid selles ka oma osa, aga mingi mängustiili jäädavalt kadunuks kuulutamiseks ei ole see siiski piisavalt suur valim. Aga muidugi, usutunnistusi on erinevaid ning ega Nadali filigraanne passiivsus mulle ka väga ei meeldi, kuid teisalt mängib maailma tipp hetkel sellisel tasemel, mida minu silmad veel varem näinud pole. Tagajoont on palju, aga samas on see erakordselt mitmekesine ja väga kõrgel tasemel. Mis oli ka põhjus, miks mulle tundus, et näed teemat liiga mustades toonides, sest tegelikult on ju asjad pigem hästi. Ja ära reageeri nii valuliselt, internetifoorumid selleks ongi, et jaurata.

  PS. Kogu mu jutt käib muidugi meeste tennise kohta. Naiste tennises on asjad hetkel minu arust väga halvad ning reeglimuudatused oleks omal kohal.

  Leave a comment:


 • mcnamara
  replied
  Küsimus on tasakaalustatuses. Tagajoonespetse, kes Wimbledonis võitsid nagu Borg, Evert või Agassi oli piisavalt ka varem. Nüüd aga hakkavadki vaid üht tüüpi mängijad järgi jääma. Edbergil, Navratiloval või Beckeril polnud murdmatud servid, lihtsalt piisavalt hea võrgumäng, et tõrjujatega võrdselt mängida. Selliseid tennisiste enam tulemas pole.

  Leave a comment:


 • rohelineKonn
  replied
  Oot, kas sulle päriselt meeldis rohkem selline Samprase, Ivanisevici, Krajiceki ja muude sarnaste tüüpide tennis, kus võrgus käidi pea iga esimene serv ja kus Wimbledonis pallivahetusi sisuliselt enam lõpuks ei olnud? Just soov Wimbledoni mängulisemaks muuta oli ju põhjuseks, miks muudeti aeglasemaks nii väljakut kui ka palle. Seejuures saavutati just see, mida sooviti.

  Või meeldis sulle selline tennis, mida mängiti enne, kui sa tennist vaatama hakkasid?

  Leave a comment:


 • mcnamara
  replied
  Isegi nii lugupeetud foorumitsensor ei suuda panna mind nautima seda, mida ma ei naudi. Ehk lubab hea härra ka enda omast erinevaid arvamusi avaldada?

  Leave a comment:


 • rohelineKonn
  replied
  Sa oled tunnistajaks läbi ajaloo ühele parimaile tennisele ja ikka ei ole rahul. Nii nüüd ka ei kõlba, et esiteks ei taha sa maailma parimaid mängijaid finaali ja siis nahutad neid selle eest, et nad on nii head. Ole palun natuke positiivsem.

  Ilusate mälestuste huvides neoludiitlusesse nüüd ka laskuda ei tohi.

  Leave a comment:


 • mcnamara
  replied
  Noorte seas austraallastel tähelepanuväärne duubel - lisaks Tomici vägitegudele. Paistab, et nad vaikselt teel tennisetippu tagasi.
  Aga minu jaoks on klassikalise murutennise puudumine Wimbledonist tõeline pettumus. Naistest mäletab seda veel 40-aastane Kimiko Date, aga kaua temagi. Meestest ka veel mõni, aga pea ükski neist pole noor, tõusev täht. Pallid, väljakud ja reketid on ammu liiga tagajoonetagujate poole kaldu. Võrgumängu pole mõtet enam isegi ära õppida.

  Leave a comment:


 • L.Messi123
  replied
  Keegi teab, kas Kuressaares pühapäevast finaali mõnes pubis või muus asutuses näeb?

  Leave a comment:


 • BlueBlackWhite-
  replied
  21 aastat pole ühtegi naiste grand slami võitnud vasakukäeline mängja, täna siis Petra Kvitoval ajalugu teha natuke.

  Leave a comment:

Working...
X