320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Ja kust need teadmised ka pärinevad kui küsida tohib?
    Görges teatas Kanepiga ühele poole võrku asumisest oma Twitteri kontol, kusjuures algselt pidanuks tema partneriks olema vigastuse tõttu turniirist loobunud Andrea Petkovic, vahendas ERR Sport.

    Kindel, et ta ise valis Kanepi?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Görges teatas Kanepiga ühele poole võrku asumisest oma Twitteri kontol, kusjuures algselt pidanuks tema partneriks olema vigastuse tõttu turniirist loobunud Andrea Petkovic, vahendas ERR Sport.

      Kindel, et ta ise valis Kanepi?
      No kuidas see sinu viidatud tekst peaks tõestama seda, et nad kokku loositi?

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        No kuidas see sinu viidatud tekst peaks tõestama seda, et nad kokku loositi?
        Tahad targutada lihtsalt või on sul vastupidist infot?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Tahad targutada lihtsalt või on sul vastupidist infot?
          Minul pole mingit infot. Aga see ei tähenda, et ma peaksin uskuma esimest tegelast kes väidab end midagi teadvat ilma mingi reaalse tõestuseta.

          Kommentaar


            et kuna Kanepi jäi Petkovici vigastuse tõttu ilma partnerita, siis öeldi Görgesele, et sina pead nüüd temaga koos mängima või? kõlab endale vähimalgi määral loogiliselt? võrreldes variandiga, et inimesed noh, näiteks, lihtsalt suhtlesid omavahel?

            ja mis mõte oleks üldse minna suure slämmi turniiril paarismängu taguma kellegi teise poolt suvaliselt määratava partneriga, kellega sul ei pruugi üldse mitte mingit klappi olla - päris huvitav oleks teada.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Suurvõistlustel seda varianti pole, et paned oma nime kirja ja siis leitakse sulle suvaline partner teiste sarnaste seast? (juhul, kui sa ise pole kedagi leidnud)
              Päris kindlasti mitte. Partner valitakse ise ja igaüks tabelisse ei pääse. Meestel ja naistel on oma paarismänguedetabelid, mille põhjal mängima saab või siis ei saa. Segapaari mängitakse vaid suurturniiridel, edetabelit pole, aga ka seal ei määrata kellelegi partnerit.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Päris kindlasti mitte. Partner valitakse ise ja igaüks tabelisse ei pääse. Meestel ja naistel on oma paarismänguedetabelid, mille põhjal mängima saab või siis ei saa. Segapaari mängitakse vaid suurturniiridel, edetabelit pole, aga ka seal ei määrata kellelegi partnerit.
                ok. madalamatel turniiridel on see täiesti tavaline, et paned enda nime taha kirja, et mängid paarismängu, kui partneri leiad/leitakse. ja siis 'tutvumiskuulutusele' (näiteks klubimajas, kus korrladtakse ka loos) keegi vastab ning siis oodatakse tabeli valmimist. a noh see toimib madalamatel turnadel, kus seltskond vahetub rohkem ja kõikidel võimalus paari taguda. pluss, rändom valik kinnitatakse ka vabatahtlikult. umbes nagu treeningpartnerite otsing, mille üle ka Kanepi on kurtnud.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Isner on kulmude ja näoilme poolest väga Samprase moodi. Aga nagu oli arvata, 5 setti ka Lopeze vastu on liig. Muidu on nii, et ärkad hommikul üles ja kõik on juba läbi. Vähe muresid on soosikutel sel aastal.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    ärkad hommikul üles ja kõik on juba läbi

                    ära parem räägigi- jäi vaid salvestusest imestusega vaadata,
                    et Na Li suutis tõesti 6/4, 6/6 seisul kiires lõppmängus 4 matšpalli maha mängida
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Mnjaa, vaatasin mingi täna jõusaalis tennist kõvasti. Kõigepealt otse Caro-JJ lõpp ja siis see kuulsusrikas NaLi mahamängimine teise tie breigis. Poleks ma duublit teinud NaLi ja Görgese hcp, mis niikuinii kaotas oleks ma päris närvis olnud.

                      Kommentaar


                        Kanepi alistanud Jekaterina Makarova teeb päris kaunist turniiri. Zvonarjova'st sai jagu eelmises ringis ja nüüd langes ka Williams. Veerandfinaalis tuleb vastu Šarapova või Lisicki.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Kei Nishikori on küll üks külm kala. Hommikukama kõrvale otsustavad punktid Tsonga vastu. Mõlemad mehed rampväsinud palavusest viiendas setis, aga noor jaapanlane mängib just need õiged punktid oma servil ja ei pinguta vastase servigeimide ajal raasugi. Äge värk.
                          Aga jah, Murray pingutas täna 49 minutit, Nishikori 3,5 tundi. Võib arvata, mis seisus kumbki veerandile vastu läheb.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Uhh milline sitkus Hewittilt. Seda on aussiel alati jagunud. Aga pelgalt sitkusega Djokot ei võida. Ma ei teagi, kuidas Djokot võidetakse. Seda juhtub nii harva tänapäeval.

                            Niisiis veerandid.
                            Djokovic vs Ferrer
                            Murray vs Nishikori
                            Del Potro vs Federer
                            Berdych vs Nadal
                            Ettearvatav on meeste tennis juba mõnda aega olnud ja eriti sel turniiril. Asetuse järgi on üllatajad Del Potro ja Nishikori, aga reaalselt võttes siiski vaid jaapanlane. Del Potro oskusi teavad kõik. Esinelikul on läinud üpris kergelt, Ferreril kah.
                            Ei usu, et neis paarides üllatust sünnib. Võib-olla võiks just Del Potrolt miskit loota, aga Fed on hetkel vist liiga võimsas vormis. Ferreril on Djokoga sedavõrd sarnane stiil, et parem peaks ikkagi parem olema.

                            Wozniacki vs Clijsters
                            Azarenka vs Radwanska
                            Makarova vs Sharapova
                            Errani vs Kvitova
                            Esimesed kaks paari pole üldse pahad. Enamasti vist oodatakse, et Clijsters teeb taas stabiilsuskuningannale ära, aga ma poleks väga kindel. Azarenka on hirmus hea, Radwanska samamoodi. Makarovat ega Erranit pole õigupoolest näinudki, aga suuremat neilt oodata ei julge.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Tahaksin samuti sarnaselt mcn-le kiita Hewittit. Ma arvasin, et ta võidab umbes neli geimi. Vaatasin huvi pärast ta vanust, sest ta peaks olema muldvana. Minu jaoks esindas ta seda ajajärku, kui ühed kuningad olid troonilt lahkunud ja järgmised polnud veel esile kerkinud, mistõttu avaneski erinevatel poolheadel mängijatel võimalus esireketi positsiooni hoida. Aga ei sittagi, Hewitt on kõigest 30! Nagu Federer. Kui nii jätkab, siis võib vabalt veel paar korda elus 16 hulka jõuda vms.

                              Üllatustega on aga kehvad lood tõepoolest, favoriidid mitte lihtsalt ei võida, vaid võidavad probleemideta. Kuigi Tsonga jah.. pidasin teda eelmise hooaja lõpus juba Murrayst paremaks. Kui peaksin panustama järgmise ringi üllatajale, siis (hoolimata ühest US Openi finaalist), läheks seekord Berdyshi peale välja.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                Kui peaksin panustama järgmise ringi üllatajale, siis (hoolimata ühest US Openi finaalist), läheks seekord Berdyshi peale välja.
                                Berdych mängiski suurepäraselt, aga top 4 on midagi muud. Wilanderiga Eurospordis peab nõustuma: kui otsustavatel punktidel ennast kokku ei võta ja oma mängu peale ei suru, siis Nadali sarnaste meeste vastu lihtsalt ei saa. Olekseid jäi tšehhil taas palju. See teise seti kiire lõppmäng muidugi ja kõik need kasutamata jäänud murdepallid. Aga eks selle kõige pärast Nadalil arvukalt suure slämmi võite ongi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X