320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • SleepWalking
    replied
    Economist on võtnud meeste tennise arenguid analüüsida.

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Nonoh - Kontaveit võitis täna ikka väga võimsa vastase. Aeg hakata julgemalt kõrgema klassi turniiridele pürgima? Või ehk on veel vara.
    Ei ole sugugi vara. Praeguseks ongi tegelikult jõutud staadiumisse, kus juunioride turniiride tulemused muutuvad teisejärgulisteks ja põhitähelepanu peab suunama täiskasvanute klassi turniiridele sh. Fed Cup.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Nonoh - Kontaveit võitis täna ikka väga võimsa vastase. Aeg hakata julgemalt kõrgema klassi turniiridele pürgima? Või ehk on veel vara.

    Leave a comment:


  • rohelineKonn
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    kõnesid kuulasid küll huviga.
    kolleegid tulid uurima, et kas mul on kõik korras, et niimoodi hüsteeriliselt naeran.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    no aga sa pead siis keskenduma eelringidele ja vaatama nt Isneri, Karlovici ja Mahuti mänge.
    Paraku jah. Llodra vs Murray (niipalju kui õnnestus näha) oligi vaimustav näide teistsugusest tennisest. Llodra on paraku ka üks viimaseid mohikaanlasi - muidugi mängib Andy ka tema vastu hoopis teistmoodi kui Djokoviciga.

    Leave a comment:


  • rohelineKonn
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ei häiri mitte niivõrd see, et matšid on pikad, see on tennises igati loomulik. Lõbu ja vaheldust napib: eks ma olen lihtsalt teist tüüpi tennist vaadates üles kasvanud. Minu jaoks on tänapäeva tippmängijad liialt sarnase stiiliga.
    no aga sa pead siis keskenduma eelringidele ja vaatama nt Isneri, Karlovici ja Mahuti mänge.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Mind valdas juba reedest poolfinaali vaadates üleüldine jõuetus ja finaali jälgisin vaid episoodiliselt. Ei häiri mitte niivõrd see, et matšid on pikad, see on tennises igati loomulik. Lõbu ja vaheldust napib: eks ma olen lihtsalt teist tüüpi tennist vaadates üles kasvanud. Minu jaoks on tänapäeva tippmängijad liialt sarnase stiiliga.
    Aga muidugi on Djokovici mäng fenomenaalne. Ja treenitus (ehk vastupidavus) ka.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    a mäng ise oli selline, et selle ajal võis end täis juua, oksendada, kaineks saada, pohmelli üle elada, terveks saada ja uuesti jooma hakata. preagu tahaks hirmsasti teada, kas poiste kehad täna hommikul ärgates ka suts kanged olid?
    kõnesid kuulasid küll huviga.

    Leave a comment:


  • rohelineKonn
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    jelena ristic on päris armsake ja kõiki hai faiviv vlade divac oli ka äge.
    kusjuures väitis mulle üks serbia eestlane, et tegu on targa tüdrukuga, pidavat õppima midagi kusagil ja ei pidavat üldse olema klassikaline sportlasega deitiv pesumodell.

    a mäng ise oli selline, et selle ajal võis end täis juua, oksendada, kaineks saada, pohmelli üle elada, terveks saada ja uuesti jooma hakata. preagu tahaks hirmsasti teada, kas poiste kehad täna hommikul ärgates ka suts kanged olid?

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    ei salli spordialasid, mille kestvust on võimatu ette ennustada. täna vaatasin esimese seti ära, käisin linnas, kinos ja koju jõudes jõudsin veel mingi tund aega mängu vaadata.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    jelena ristic on päris armsake ja kõiki hai faiviv vlade divac oli ka äge.

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    Pöörane finaal. 6 tundi peksti seda väikest tennisepalli omavahel ja lõpuks võitis ikka maailma esireket
    Vahepeal tundusid mehed nii väsinud, et ei jõudnud enam emotsioonegi väljendada.

    Btw, kas ma olen ainuke, kellele ei meeldi Nadali hamstrinägu?

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    kõht koriseb, päevaks antud lubadused on vaja tagasi võtta, kuid see kõik tasus end lõpuks ära

    Nadal ja Djokovic kasvasid teistest praegustest mängijatest sentimeetri jagu pikemaks.

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Ma pole kaua aega meeste tennist nautinud, aga eks see hetkel tundub ka suht legendaarne mäng olevat.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Homme pigem ikka Kuningas.
    Või siis mitte. Nadal on taas oma parimate päevade vormis. Viimased punktid olid ikka täiesti hämmastavad. Mehe kehvadest jalgadest aina räägitakse, aga kaugelt üle kolmetunnise mängu järel on need ikka kiired nagu tuul.

    Leave a comment:

Working...
X