320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Selleaastane NBA playoff on väga hea olnud siiamaani.. Nii hoida

  Kommentaar


   Tundub, et tuleb parimaid võimalike finaale GSW-Boston and NBA gonna be great again.

   Kommentaar


    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tundub, et tuleb parimaid võimalike finaale GSW-Boston and NBA gonna be great again.
    Kuhu sul see team Booker jäi? Üldiselt selles vastasseisus ilmselt pigem Bostoni poolt.

    Kommentaar


     Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

     Kuhu sul see team Booker jäi? Üldiselt selles vastasseisus ilmselt pigem Bostoni poolt.
     Mis team Booker?

     Kommentaar


      Bostoni vastu on GSW-l ilmselt üsna raske, sest ei tea täpselt, keda peab vigaseks sõitma.

      Kommentaar


       Kommentaar


        https://sport.delfi.ee/artikkel/1200...-pohimeeskonda

        Korralik artikkel Drellist vorbitud. Teeb võhikule ka puust ja punaseks selgeks NBA suveliiga.

        Kommentaar


         Suvi oli rahulik ja suuri liikumisi oli vähe. Mõned klubid muutusid tugevamaks ja mõned kaovad suurest mängust.


         Panin siis ida võistkondadele hinded.

         Charlotte Hornets - 1. Hornets oli tõusev võistkond, aga Miles Bridges suutis oma karjääri korraks pausile panna ja eks paistab, mis sellest teemast saab. Ilma temata pole meeskonnal kõrgesse mängu asja, eriti kui Plumlee on sellises rollis. Hornetsi nõrgim koht on juba pikalt olnud korvialune ja ka see suvi ei suudetud kedagi juurde tuua, kuigi häid mängijaid on meeskonnas piisavalt. Seega oodatud diil on endiselt tegemata ja see hooaeg ei paista eriti roosiline.

         Indiana Pacers - 2. Borgdon lahkus, aga vastu saadi peamiselt jama. Sellinne diil näitas ära, et see hooaeg minnakse püüdma võimalikult halba kohta. See eeldaks ka Turneri vahetamist, aga see on endiselt tegemata, kuigi hetkel peaks tal väärtust olema. Pole mingit mõtet teda hoida kui meeskond ei ole mitu aastat enam konkurentsis. Tal on juba sellinne vanus, et tema väärtus ei tohiks enam eriti tõusta,

         Miami Heat - 2+. Kõik konkurendid on midagi teinud, aga Miami on pigem jäänud nõrgemaks. Ilmselt usutakse, et selle võistkonnaga on võimalik võita. Oladipo on suur küsimärk ja kui ta teeb hea hooaja, siis on miami kindlasti tugev, aga Lowry tundus eelmine hooaeg väsinud ja mõni diil võiks meeskonda värskendada.

         Orlando Magic - 3. Draftist saadi esimese valikuna Paolo Banchero. Kedagi juurde tuua pole vaja, küll aga oleks oodanud mõne mängija lahkumist, näiteks Ross ja Harris. Meeskond on selgelt ülerahvastatud.

         Chicago Bulls - 3. Drummond on ilmselt okei ja Dragic annab sügavust juurde, kuigi seda oli sellel meeskonnal kuhjaga. Eelmise hooaja play-off tekitas palju küsimusi, aga tundub, et sellesse kooslusesse usutakse ja proovitakse üks kord veel.

         Toronto Raptors - 3. Toronto pink oli väga nõrk ja sinna toodi paar täiendust juurde, aga peamiselt oleks olnud vaja kedagi appi tagameestele, kes panid eelmine hooaeg hullu. Seega päris rahul veel ei saa olla ja midagi on vaja veel teha.

         Washington WIzards 3 - Morris ja Barton ei tohiks meeskonda palju paremaks muuta. Seega kõik sõltub ikkagi kahe parima mängija tervisest.

         Milwaukee Bucks - 3. Midagi erilist ei tehtud, see meeskond alles võitis tiitli ja kui kõik terved on, siis on nad kindlasti suures mängus. Joe Ingles on küsimärk ja temast ei oodata palju, aga kui ta suudab enamvähem tasemel naasta, siis peaks ta Bucksi joonisesse ideaalselt sobima.

         Detroit Pistons - 4+ Grant lahkus ja seega põhituumik on nüüd noor ning paari aasta pärast võib Detroit olla tugev meeskond. Pingile toodi veel paar vanemat mängijat, et võib vist rahule jääda.

         Brooklyn Nets - 4+. Lõpuks vist rahunesid kõik maha ja minnakse selle võistkonnaga tiitlile mängima. Küsimärke on palju, aga pinki on täiendatud ja kõik tähtsad mängijad hoiti alles. Seega võiks nagu rahule jääda, iseasi kui õnnelik keegi on.

         Boston Celtics - 5-. Brogdon on hea täiendus ja ka Gallinari oleks meeskonda tugevamaks muutnud, aga kahjuks tema hooaeg on ilmselt läbi.

         New York Knicks - 5-. Knicks tõi endale Jalen Brunsoni, kellelt oodatakse väga palju. Selles ei ole küsimust, et meeskond on nüüd tugevam, aga kas tegemist on ikka mängijaga, kes Knicksi kõrgesse mängu aitab. Randle proovis mitu hooaega olla meeskonna liider, aga lõpuks tuli välja, et tal ei olnud selle jaoks ainest. Brunsoni õlul on raske koorem, sest fännid sooivad jõuda play-offi ja paberil on see meeskond selleks võimeline. Minul sellesse usku ei ole, aga Knicks on kahtlemata meeskond, kelle tegemistel tasub silma peal hoida.

         Philadelphia 76ers - 5. Pink on ülitugev ja meeskond saaks teha mõne diili veel, aga ka hetkel on 76ers teinud head tööd ja tegemist on ühe suurima favoriidiga.

         Atlanta Hawks - 5. Midagi oli vaja muuta ja see muutus Murray näol tehti. Küsimärke on palju, aga vähemalt midagi on tehtud ja nüüd võib põnevusega oodata, kas see tagameeste kooslus hakkab toimima.

         Cleveland Cavaliers - 5+. Selle suve parim diil oli Mitchelli vahetus. Mitchell on play-offis ennast tõestanud ja kuigi Lauri oli hea, siis ta ei sobi nii hästi Cavaliersi joonisesse. Lisaks toodi tagasi Rubio, kes enne vigastust sobis siia võistkonda valatult. Cavaliers võib juba see hooaeg finaalist mõtlema hakata.         Kommentaar


          Haa, pärast Flagrant fouli ei suuda seda liigat v tõsiselt võtta.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


           Kommentaar

           Working...
           X