320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
    Mitte lihtsalt võit tsehhide üle, vaid kogu turniir.
    Möh?
    Ei tõmba teravat vaid loeks heameelega miks slovakkide finaali jõudmine kõva saavutus on? Hokis on seitse tippu kelle jõudmine suurturniiril nelja hulka pole mingi üllatus ega kõva saavutus. Pigem on selleks näiteks valgevene või saksa jõudmine medalimängudele
    INTER ARMA CARITAS

Kommentaar

Ma arvan, et alagruppiturniiri mitte kõige veenvam esitus võib olla üheks põhjuseks, miks nende finaali pääsemist kui üllatust võib võtta.
      Giggs will tear you appart.

Kommentaar

Sommide proks kipub libisema ja taaskord ebakindel vv mäng,aga mängitud on hetkel 1kolmandik,40 min on veel ees aga 1:3
        Olen see kes olen

Kommentaar

väravahi vahetus-pange rulli selle peale!
          Invest In Africa

Kommentaar

võib vist venelastele kullad kaela riputada, slovakid on täna mannetud

Kommentaar

IIHF lehelt selgub et 2013 in-line MMi eel toimub Euroopas suisa 2 kvalifikatsiooni
              Hokeist - sina vist olid seda harrastanud - kas Eesti koondise saab kokku ?

http://www.iihf.com/home-of-hockey/n...html?tx_ttnews[backPid]=955&cHash=b9c43039ba

Kommentaar

Kurb on vaadata meie hokimansa tulemusi Olümpiaturniiri valikmängudes Ukraina ja Poola vastu. Poolale jäädi alla 0-8 ja Ukrainale 0-10. Viimane mäng Hispaaniaga, ja ei imesta üldse kui ka see kaotatakse. Vabanduseks sitale esitusele võib tuua seda, et paljud meie parimad pojad on puudu. Treeneri sõnul mindi sinna teadmisega, et nagunii Poolat ja Ukrainat ei võida ja seetõttu ei hakatud vaeva nägema parimate poegade kokku ajamisega, mis nõuab ka parasjagu hunniku raha. Samas noored poisid saavad ehk väärt kogemuse sellest turniirist mängides Ukraina ja Poolaga, kelledel on turniiriks üles antud korralikud rivistused.
                Loodetavasti saab sellest Eesti noortest koosneva MHL liiga juuniorite meeskonnast asja kunagi. Ehk ei jää see ainult idee tasandile nagu siinsed muud hoki programmid. Vahepeal räägitud Eesti parimatest meestest koosneva tiimi loomine ja Mestises mängima hakkamise võib ilmselt ära unustada. Suur projekti eestvedaja Taskila on läinud ja mingeid muid uudiseid ei ole enam selles vallas tulnud. Eks see idee oligi liiga ulme.
                I'm not a complite idiot, some parts are missing

Kommentaar

Küsin seda siin teemas, kuna eeldan, et alaga tegijad piiluvad ikka ehk aeg-ajalt just siia.
                  Lähiajal on tekkinud sügavam huvi hoki vastu, eelkõige just soov vahetu kogemusena ala lähemalt nuusutada. Kui reaalne selline mõte on? Uisutamisega olen kokku puutunud suhteliselt minimaalselt, kuid endale üllatuseks püsin uiskudel üsna kindlalt püsti ja suudan pisut ka liuelda, eks mängus kõik muidugi muutub
                  Igaljuhul, on kellegil aimu, kas asjaarmastajad pealinnas ka kuskil koos käivad? Pean silmas ikka väga algelist taset.
                  Kahjuks polnud minu noorusajal võimalust tiigile teiste poistega litrit taga ajamas käia, tahaks nüüd tagantjärgi selle kogemuse pisut teises õhkkonnas siiski ära nuusutada.

Tänud tähelepanu eest.

Kommentaar

Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                    Küsin seda siin teemas, kuna eeldan, et alaga tegijad piiluvad ikka ehk aeg-ajalt just siia.
                    Lähiajal on tekkinud sügavam huvi hoki vastu, eelkõige just soov vahetu kogemusena ala lähemalt nuusutada. Kui reaalne selline mõte on? Uisutamisega olen kokku puutunud suhteliselt minimaalselt, kuid endale üllatuseks püsin uiskudel üsna kindlalt püsti ja suudan pisut ka liuelda, eks mängus kõik muidugi muutub
                    Igaljuhul, on kellegil aimu, kas asjaarmastajad pealinnas ka kuskil koos käivad? Pean silmas ikka väga algelist taset.
                    Kahjuks polnud minu noorusajal võimalust tiigile teiste poistega litrit taga ajamas käia, tahaks nüüd tagantjärgi selle kogemuse pisut teises õhkkonnas siiski ära nuusutada.

Tänud tähelepanu eest.
                    Endal ka just sama mõte. Ehk kui Kaspy mingit infi saab,siis võid julgelt jagada
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

Kommentaar

Algselt postitas Kaspy Vaata postitust

Tänud tähelepanu eest.

http://www.estonianhockey.net/

leiad sealt boardi kuhu saab kirjutada, et otsid tiimi või võimalust mängida. paremat kohta ei oska peast pakkuda. samas võin kinnitada, et erinevaid algajate saitse on palju-palju (loe: rohkem kui kaks).
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

Kommentaar

Hoki MM alagrupimängud seekord suht mõistliku hinnaga, alates 20 euri.
                        Endal plaanis USA-AUT; RUS-LAT; SVK-USA; võibolla veel miskit.
                        http://www.lippu.fi/2013-jaeaekiekon...ts&erid=828496

Kommentaar

Shveitsi naistekoondisel on ebaharilikult kaunis väravavaht

http://www.iihf.com/home-of-hockey/n...ash=70ae5d8720

ebaharilikult naiste hoki mõistes muidugi, tavaliselt harrastavad seda .....

Kommentaar

Spengler Cupi täiesti tasub vaadata Eurosport 2-st. Kanada koondises hulk NHL-i kuulsusi eesotsas Jason Spezza, Ryan Smithiga ja Davosi klubi eest Joe Thornton ja Patrick Kane. Võimas.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

Kommentaar

Spengleri finaal Eurosport 2-s ja taas Kanada vs Davos. Tõeline NHL-i tähtede paraad. Go, Canada, Go!
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

Kommentaar

U-20 satsi koosseisu kiire klikiga kust saaksin ma?
                                Invest In Africa

Kommentaar

Working...
                                X