320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meeskond pannakse kokku, aga see ei ole see meeskond ja kahjuks niipea ei saa enam sarnaseks meeskonnaks tagasi, pärast sellist sündmust.
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      Tänane uudis,2010/11 hooaeg jääb siiski vahele.

      Kommentaar




        Eesti meistrisari HC Panter/Purikad vs Narva PSK
        Time: 18 September · 17:00 - 20:00
        Location: Premia jäähall
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          Mitu võistkonda see hooaeg siis kõrgliigas mängib, Kohtla-Järve, Tartu, keegi veel?

          Kommentaar


            Mängivad Tallinna Panter/Purikad,Talllinna Viking Sport,Tartu Kalev/Välk,K-J Viru Sputnik,Narva PSK

            Kommentaar


              Kas miski normaalne koduleht kah meistrikatel on?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                siin meeskondade tutvustused:






                siit leiad ajakava ja ka muud infot. eriti kui vene keelt mõikad:
                Special offer for students, economical jerseys customized for campus teams.


                Kuid normaalne turniiiritabel tuleb ilmselt ka icehockey.ee lehele. Ma ei tea miks ta juba üleval ei ole seal. Pole mõtet liiga palju ka vist loota.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Meeskondade koosseise pole vist mõtet kuskilt otsida,miski klassikirjandi laadne lugu iga satsi kohta! Aga noh neiu Paukson ähvardab raskeid aegu ,seega asi seegi!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    tea kas Panter-Purikad ja Viiking-Sport mängivad mõlemad oma kodumängud Premias ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olll Vaata postitust
                      tea kas Panter-Purikad ja Viiking-Sport mängivad mõlemad oma kodumängud Premias ?
                      Vastab tõele.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Nädalavahetuse mängud NarvaPSK-Viiking Sport 4-9 Tartu Kalev/Välk-Panter/Purikad 4-5

                        Kommentaar


                          mitu aastat polnud ühtegi enam-vähem Eesti identiteediga klubi , nüüd neid korraga 2 - on nii ?
                          kui jah - siis kumba toetama hakata ? kas Purikaid kui vanemaid tegijaid ?
                          või milliseid valikuid eelistuse tegemisel veel on ?
                          hokeist - valgusta meid

                          Kommentaar


                            Toeta ikka neid, kes tiitleid võidavad: ManU, Djokovic, Barca, Ehitustööriist, Aga/Löfbergs Lila/, jne.

                            Kommentaar


                              Alati noor Andre Pärn vajab toetust ja ka Elton John uue kübara ostmiseks!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Pantrite tuline fänn pole ma kunagi olnud.Olen poolt täiega ,et tagasi tulid.Kuidas nende rahaline pool vastu peab ei tea ,neil ju nagu ka Viiking Spordil plaan Soome liigas mängima hakata.Viiking Spordi mängu pole veel oma silmaga näinud aga meeskonna manager mu vana treener Viinapuu Toits ja meeskonda peatreener endine Läti koondise treener Leonids Berežnevs. 2012/2013 hooajal on plaan luua meeskond kes hakkab mängima Soome tugevuselt teises liigas e. mestises.Veteranidest meeskonnas eks Pantrid Valk,Kungla ja Starsist Levkovitš,Ivanov.Jääle on naasenud ka noor Keven Leppimann.Noortest veel märgiks ära Martin Gut,Edgar Baranin,Artur Fedoruk .09.10.11 Tallinna derbi 17.00 Premias eks siis igayks leiab omale ise lemmiku keda toetada!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X