320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reedel kell 9:58 saab nädalavahetuseks uusi plaane teha. See "palju punke kiiretelt rallidelt" hype lõppes väga ruttu.

    Kommentaar


      Poola lõppes nagu ikka uue punktisüsteemiga läheb tavaliselt, et kõik tiitli pretedendid saavad samas suurusjärgus punkte.

      Viimastel päevadel on päris põnevaid uudiseid Hyundai leerist tulnud. Küll Neuville ei ole rahul, et uus mootori mapping võeti nii vara kasutusele ja küll on häda, et tema ei saa test rallit alla teha. Kui mina oleksin Cyril Abiteboul ja vaataksin selliseid faktoreid: Neuville on MM sarja liider, aga punktiedu ei ole suur; Evans hakkab ohustama tema üldseisu; Neuville ei teinud Poolas head sõitu (ehk ei saa võibolla kiiretel teedel ikkagi hakkama); Tänak oli Poolas kiire. Oma sini-must-valgete prillidega ma teeks kõik, et aidata Tänakut, kes tundub praegu kindlam valik kui Neuville. On tõenäoline, et peale Lätit ja Soomet on Evans mööda läinud Neuvillest, seega oleks ehk mõistlik Tänak ka järgi aidata, kellel on parem stardipossa ja on head hoogu leidmas. Vastasel korral saab Evans lahti Hyundai meestest.

      Kommentaar


        Oskab keegi öelda, kas Rally Estoniat näidatakse kuskil üle? Ma algselt eeldasin, et Delfis justkui on aga tundub et näitavad ainult kontserti ja kõike muud peale ralli.

        Kommentaar


          Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
          Oskab keegi öelda, kas Rally Estoniat näidatakse kuskil üle? Ma algselt eeldasin, et Delfis justkui on aga tundub et näitavad ainult kontserti ja kõike muud peale ralli.
          Tv3 või Tv6

          Kommentaar


            Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
            Oskab keegi öelda, kas Rally Estoniat näidatakse kuskil üle? Ma algselt eeldasin, et Delfis justkui on aga tundub et näitavad ainult kontserti ja kõike muud peale ralli.
            Go3 Sport 2 kõik kiiruskatsed otseülekandes.

            Kommentaar


              Annaks jumal, et Soomes meie mehed ja Rovanperä püsivad lõpuni teel, Tänakul on auto "käes" ja siit tuleb mingi epic lahing võidule. Põhiline, et vahe Neuvillega sõidetakse minimaalseks üldarvestuses (Kreekas teed puhastama minna on päris keeruline).

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Annaks jumal, et Soomes meie mehed ja Rovanperä püsivad lõpuni teel....
                Ei.

                Kommentaar


                  Nõksa nagu palju väljasõite.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Jama, peamine et Martiniga oleks kõik korras.

                    Kommentaar


                      Kalle Rovanperäl on mingi Harry Kane needus peal Soome ralli osas.
                      Ebareaalne päev Toyotale . Ogier võtab tiitli see aasta.

                      Kommentaar


                        Toyota ülim ebaõnn jätkus. Kui täna vaadata seda TGRi plaani, et sõidame hooaja Evansi ja Katsutaga... ebareaalne optimism. Nüüd tuli uudis, et Katsuta pannakse pingile istuma Tšiili ralliks ja Pajari saab rooli jälle. Ogieri rullimine punktikatsel oli täiesti sõge ja eriti äge oli see pilt peale autasustamist kui mehed autosse istusid ja lõpuni tulid ikka. Karma is a B word, tegelikult lahe, et Ogier natukene sibinat-säbinat tõi oma kommentaaridega.

                        Kreekas oli siis parim Rally2 auto üldarvestuses 4.kohal, hea et poodiumile ei saanud. Virves oli 5. ja 0,1sekki jäi võidust puudu.
                        Jürgenson tuli juunior klassi maailmameistriks ja saab järgmisel hooajal Rally2 rooli. Kui mitu rallit ja mis autoga, ma pole seda infot leidnud veel. Virvese preemia rallid Fordiga midagi head polnud.

                        Eks see Neuville võtab ära selle kopsiku. Praeguse punktisüsteemiga on vaja lihtsalt 4...5.kohal lõpetada ja pühapäeval mõned punktid võtta ning keegi ei saa teda kätte. Jah, võib öelda, et üks 0 ja asi on tasavägisem, aga samas järgmine 0 jälitajatele ja asi on päris läbi.

                        Kommentaar


                          See sari on liiga kitsas ehk on liiga vähe konkurentsi ja tulevik vist ka selles osas roosiline pole

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            See sari on liiga kitsas ehk on liiga vähe konkurentsi ja tulevik vist ka selles osas roosiline pole
                            Ma ei saa absoluutselt aru sellest krdi 5st tasemest, kus 5 venda võistlevad. Tehku asi gramm odavamaks ja võrdsemad autod. Siin tuuakse argument, et ei saa tehnoloogias, kiiruses ja võimsuses järgi jätta, fännidele ei lähe peale jne. Aga see on oma sisus juba probleem, et mingi oma tsunfti paitamine on.

                            Ma näiteks olen niivõrd motospordist kauge inimene, et absull ei hooma seda vahet ning parem oleks vaadata 20 venda võrdse autoga rajal kui praegust kolme tiimi.

                            Iseasi on muidugi see argument, et sellel spordialal tundub tipp nii ebaloogiliselt kitsas ja teised ei saaks ka võrdse autoga vastu?

                            Kommentaar


                              Hetkel on arutlusel plaan, et WRC hakkab sõitma Rally2+ autodega ehk praegused Rally2 autod, natukene aerot juurde ja turbokõri jämedamaks. Need autod peaks kordades odavamad olema. Täna on jah gossip, et Hyundai tõmbab rallis juhtme seinast ja kindlasti on uut tootjat vaja.

                              Ma ei usu, et tipp kitsas on. Kalle võib teistest parem olla, aga ega Fourmaux väga palju Tänakust ja Neuvillest maha ei jää. Munsterit pole mõtet vaadata, täna on R2s 10 meest, kes temast kiiremad on. Pajari ja Sesks näitasid ära nende meeste taseme.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Hetkel on arutlusel plaan, et WRC hakkab sõitma Rally2+ autodega ehk praegused Rally2 autod, natukene aerot juurde ja turbokõri jämedamaks. Need autod peaks kordades odavamad olema. Täna on jah gossip, et Hyundai tõmbab rallis juhtme seinast ja kindlasti on uut tootjat vaja.

                                Ma ei usu, et tipp kitsas on. Kalle võib teistest parem olla, aga ega Fourmaux väga palju Tänakust ja Neuvillest maha ei jää. Munsterit pole mõtet vaadata, täna on R2s 10 meest, kes temast kiiremad on. Pajari ja Sesks näitasid ära nende meeste taseme.
                                Ehk mitte kitsas, aga ma ei tea... anna F1-s mingile torbikule hea masin ja paneb kulda nö. Ja ikkagi 20+ meest on platsil korraga. WRC-s natukene nutune sellest vaatest. Ehk see R2 toob mingi lahenduse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X