320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas rasmusw Vaata postitust
    TV3 Sport Open näitas kerksi.
    Aa, seda Telia ei paku.

    Leave a comment:


  • rasmusw
    replied
    TV3 Sport Open näitas kerksi.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas rasmusw Vaata postitust
    Siin valetamine lubatud? Mina nautisin suurepärast eestikeelset ülekannet ja olen õhtuga väga rahul.
    Mis valetamine? Ühe kanali pealt korvpall, mis kunagi ei lõpe, teise pealt jäähoki ja seejärel automoto.

    Leave a comment:


  • rasmusw
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Just kui otsustasin Sport 3 uuesti tellida, jätavad nad kuradid Bisletti näitamata. No ega nad üle paari kuu mu raha ei saa ka.
    Õnneks veel üks piraadikas meeles.
    Siin valetamine lubatud? Mina nautisin suurepärast eestikeelset ülekannet ja olen õhtuga väga rahul.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Ennekuulmatu 1500 Oslos, kaheksa meest alla 3.30! MM-norm 3.34,30 tundub väga tagasihoidlik.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Just kui otsustasin Sport 3 uuesti tellida, jätavad nad kuradid Bisletti näitamata. No ega nad üle paari kuu mu raha ei saa ka.
    Õnneks veel üks piraadikas meeles.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    A world-leading javelin throw of 89.51m by Jakub Vadlejch and a 70.38m discus effort by Daniel Stahl proved the highlights of the Paavo Nurmi Games


    Nurmi mängudel tehti korralikke tulemusi.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Liiga tihe graafik vist hetkel, neljap uuesti Teemantliiga ka Oslos.
    Eestlastel? Kui nad Oslos just rahvuslikes jooksudes ei stardi, siis seal neid küll ei ole. Küll peaks Gedly Tugi täna õhtul Tšehhis oda viskama. European Athletics vist juutuubis näitab seda Kladno võistlust.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Huvitav, et homme on Paavo Nurmi mängud Soomes, aga null eestlast osalemas. Suhteliselt kõrge tasemega võistlus muidugi, aga vähemalt b-jooksudesse võinuks ju end ikka suruda. Väga ei kasutata võimalusi või siis lihtsalt pole võimekaid agente.
    Liiga tihe graafik vist hetkel, neljap uuesti Teemantliiga ka Oslos.

    Leave a comment:


  • Peeter I
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Huvitav, et homme on Paavo Nurmi mängud Soomes, aga null eestlast osalemas. Suhteliselt kõrge tasemega võistlus muidugi, aga vähemalt b-jooksudesse võinuks ju end ikka suruda. Väga ei kasutata võimalusi või siis lihtsalt pole võimekaid agente.
    Karikavõistlused eile + suurem Heino Lipu memoriaal ka siin suht kohe toimumas.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Huvitav, et homme on Paavo Nurmi mängud Soomes, aga null eestlast osalemas. Suhteliselt kõrge tasemega võistlus muidugi, aga vähemalt b-jooksudesse võinuks ju end ikka suruda. Väga ei kasutata võimalusi või siis lihtsalt pole võimekaid agente.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Pippi Lotta tegi uhke võistluse. Eriti veel kuna kuigi palju freshmane NCAA tšempionide hulgas silma ei hakanud.
    Yup väga tubli, aga samas on hetkel väga hirmus aeg kus suvel võibolla teeb 2 aastat vanem Anna Hall juba mingi 7200

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Pippi Lotta tegi uhke võistluse. Eriti veel kuna kuigi palju freshmane NCAA tšempionide hulgas silma ei hakanud.

    Leave a comment:


  • Epic
    replied
    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

    Omal ajal moto gp-s noorema Kenderi kõrval ka naishääl.
    Maarja Noorak. Toona oli seal üldse huvitav ülekande ülesehitus, kui kolm inimest kommenteerisid. Tundub liig, mis liig, aga töötas väga hästi asi.

    Aga teemas püsides. Huvitav kokkusattumus, et Sha'Carri Richardson tänavu parukad ja muud vidinad nurka visanud ning kohe silmapaistva tulemusega naiste 100m edetabeli tipus. Pakun, et Jamaika aeg saab sel alal Budapestis läbi.

    Leave a comment:


  • Peeter I
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

    Seda kommentaari lugedes jäin mõttesse, et kas TV3 spordi ajaloos on üleüldse mõni naine mõnd ülekannet kommenteerinud?
    Omal ajal moto gp-s noorema Kenderi kõrval ka naishääl. Aga tglt need võimsad rekordid nüüd, kas peaks millegi üle muret tundma v, tossud + veel midagi kahtlasemat võimis.

    EDIT: väljakualadelt pakub üldse ainsana konkurentsi Duplantis, veidike Crouser ka.

    Leave a comment:

Working...
X