320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    See korvpallikoondis teeb üldse imet imo. Oleks mulle mõned kuud tagasi öeldud, et Eesti mängib enamvähem okeilt Poolaga ja võidab kedagi koosseisuga stiilis Sokk-Veideman-Kurbas/Dorbek-Keedus/Kaljupank-Kitsing, siis ma oleks selle inimese välja naernud. Aga näe, suure tahte ja kõva kaitse pealt annab kõike teha. Ilus. Mis värk muidu sellega, et Talts koondisesse ei tulnud, aga Rockiga laksab samal ajal uljalt sõpakates mängida?
    Talts oli vigane kui koondis kogunes ja ta naases alles vigastuspausilt siis kui sõpakad olid lõppemas/lõppemas juba ja valikturniiri koondis koos.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Talts oli vigane kui koondis kogunes ja ta naases alles vigastuspausilt siis kui sõpakad olid lõppemas/lõppemas juba ja valikturniiri koondis koos.
      2013. aastal alustati valikturniiri ilma vigaste Kanguri, Vene ja T. Sokuta. Esimesed mängud saadi pähe, siis need kolm ühinesid koondisega ja lõpuks jõuti finaalturniirile välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        2013. aastal alustati valikturniiri ilma vigaste Kanguri, Vene ja T. Sokuta. Esimesed mängud saadi pähe, siis need kolm ühinesid koondisega ja lõpuks jõuti finaalturniirile välja.
        Sel juhul ei tea, eks Tiit ja Janar leppisid nii kokku eelnevalt.

        Kommentaar


          Täpselt sellist mängu kardetigi enne turniiri. Tahetakse, aga päris hästi välja ei tule. Õnne ka nagu ei olnud ja oligi kaotus olemas. Siin kohal on hea näide, kui oluline on lõpuni mängida (Veidemani kolmene siis). Ja tänu kahele lõpu kolmesele ei olnud vahe kõige hullem.

          Kohe oli näha, et oli eelmisest mängust ette valmistused tehtud ja meie eelised olid piiratud. Korvi all on ikkagi hõre ja see suurt lendu ei võimalda. Tagaliin veel suudab sammu pidada, aga kui lauas jäetakse alla, siis väsitab see ka moraalselt.

          Nüüd vist nende parimate teiste hulka jõudmine on raske, aga siiski võiks proovida järgmised ära võtta. Või võidelda elu eest ja rahvas on teiega rahul.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Aasta parim kommentaar: https://www.facebook.com/OhtulehtKor...%3A%22R5%22%7D
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar




              Siin on analüüs sellest, et kuidas ikka punkte lugeda ja nii edasi. Ma saan aru miks seda tehakse, aga miks me arvame, t Poola tuleb siis üldse sellise ilmega. Pigem on neil ka palju kaotada ja nad panevad kõik mängu ja me ei pea üldse punkte lugema. Ma loodan, et mehed, nagu keegi neist ka ütles, annavad endast kõik ja kõnnivad sirge seljaga saalist minema. Vahet pole mis tulemus.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                http://sport.delfi.ee/news/korvpall/...ks?id=75626009

                Siin on analüüs sellest, et kuidas ikka punkte lugeda ja nii edasi. Ma saan aru miks seda tehakse, aga miks me arvame, t Poola tuleb siis üldse sellise ilmega. Pigem on neil ka palju kaotada ja nad panevad kõik mängu ja me ei pea üldse punkte lugema. Ma loodan, et mehed, nagu keegi neist ka ütles, annavad endast kõik ja kõnnivad sirge seljaga saalist minema. Vahet pole mis tulemus.
                Ah et kui on suurem tõenäosus, et tuleb kaotus, siis ei tohiks üldse endale selgeks teha kui suure skooriga oleks vaja võita? Mis perses loogika see veel on? Igaks juhtumiks ja stsenaariumiks tuleb valmis olla. Kas tõesti on vaja eeskujuks tuua Manuel Pellegrinit, kes läks Münchenisse kaotust vastu võtma ja leides ennast äkitselt 3-2 eduseisus, ei teadnud, et alagrupi võitmiseks on vaja veel üks ära lüüa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Ah et kui on suurem tõenäosus, et tuleb kaotus, siis ei tohiks üldse endale selgeks teha kui suure skooriga oleks vaja võita? Mis perses loogika see veel on? Igaks juhtumiks ja stsenaariumiks tuleb valmis olla. Kas tõesti on vaja eeskujuks tuua Manuel Pellegrinit, kes läks Münchenisse kaotust vastu võtma ja leides ennast äkitselt 3-2 eduseisus, ei teadnud, et alagrupi võitmiseks on vaja veel üks ära lüüa.
                  Pigem on see, et skoori mängides tabab juba kramp ja ei saada millegagi hakkama. Ma arvan, et 198 juhul 200st. Ei tule küsimus selles kas me peame viimasel sekundil viskama veel kahese või hoidma. Aga kõik artiklid ümber selle teha? Liigne surve numbritele pole veel eriti hästi kunagi töödanud
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Pigem on see, et skoori mängides tabab juba kramp ja ei saada millegagi hakkama. Ma arvan, et 198 juhul 200st. Ei tule küsimus selles kas me peame viimasel sekundil viskama veel kahese või hoidma. Aga kõik artiklid ümber selle teha? Liigne surve numbritele pole veel eriti hästi kunagi töödanud
                    Mis mõttes skoori mängides tabab kramp? Igas matšis mängitakse skoori ju. Antud juhul aga alustatakse piltlikult öeldes -14 pealt. Kas näiteks poolajal kümnega maas olev meeskond peaks ka mängima ainult selle peale, et teine poolaeg nulli peal hoida, või äkki peaks üritama kümne punktine vahe tagasi mängida? Homme alustab Eesti koondis 14-punktilise vahe tagasi mängimist. Täiesti tavaline stsenaarium mida ikka ette juhtub.

                    Kommentaar


                      Eesti kossufännid on 100% ajusurnud ikka.

                      Kui kuradi nüri Sa peast pead olema, et 40 min järjest "EESTI tõn-tõn-tõn. EESTI tõn-tõn-tõn" taguda ? Ajuvaba, Portugali mängul olin saalis ja NII nüriks kiskus. Ei mingit "Kaitse Eesti Kaitse" või ÜKSKÕIK mida muud...

                      Kommentaar


                        Me saame pähe oma enda relvaga. Kolmeseid ei lähe, aga teised viskavad väga kõva protsendiga. Ja muidugi vabavisked. See on ikka alla arvestust.

                        Rohkem julgust mehed!
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Me saame pähe oma enda relvaga. Kolmeseid ei lähe, aga teised viskavad väga kõva protsendiga. Ja muidugi vabavisked. See on ikka alla arvestust.

                          Rohkem julgust mehed!
                          Mehed ? väljakul on ju Soku naiskond

                          Kommentaar


                            kui sul on puudu Vene, Kangur ja Talts, ehk siis 3 põhitegijat, siis polegi miskit
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Mina arvan, et mehed olid tublid. Nad võitlesid lõpuni ja andsid mis neis oli, mitte nagu jalka koondis. Jah, oskusi jäi puudu, aga enne mänge öeldi ju, hea, kui üks võit saadaks.

                              Jah, lõpus saadi pakk, aga Poola oli üle. Vähemalt üritati ja see on oluline.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Mina arvan, et mehed olid tublid. Nad võitlesid lõpuni ja andsid mis neis oli, mitte nagu jalka koondis. Jah, oskusi jäi puudu, aga enne mänge öeldi ju, hea, kui üks võit saadaks.

                                Jah, lõpus saadi pakk, aga Poola oli üle. Vähemalt üritati ja see on oluline.
                                Nõus. Ma väga palju ei oska ka ette heita. Poolakad olid individuaalselt paremad. Suudeti kõrge mängutempo juures kõik heast kohast saadud visked ära panna, Eesti ei suutnud ja tuli kaotus. Aga sellise koosseisuga tulla alagrupis teisele kohale ei ole minu meelest häbiväärne. Täna oli näha, et pingutati, aga ei tulnud välja. Selliseid päevi on spordis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X