320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tubli töö Madis Mihkelsi poolt. Jasper Philipsen ja mitmed teised Antsud jäid seljataha.
    Ma olen aru saanud, et Mihkels on selline klassikute-sprinter tüüpi mees? Kui võtame maailmast mõne nime, kellega teda samastuda? Mads Pedersen?
    Lisaks, see et ta eile finišit paneb sellise väikese kehakaalu juures, siis võivad päris head W/kg numbrid seal taga olla.

    Veel üks tähelepanek eelmisest nädalast. Ma olen selle päris maha maganud, et Laas ja Räim on tähtede püüdmisest loobunud ja sõidavad Mongoolia tiimi eest. Alles see nagu oli kui Laas Bora Hansgrohe eest sõite võitis isegi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Tubli töö Madis Mihkelsi poolt. Jasper Philipsen ja mitmed teised Antsud jäid seljataha.
      Ma olen aru saanud, et Mihkels on selline klassikute-sprinter tüüpi mees? Kui võtame maailmast mõne nime, kellega teda samastuda? Mads Pedersen?
      Lisaks, see et ta eile finišit paneb sellise väikese kehakaalu juures, siis võivad päris head W/kg numbrid seal taga olla.

      Veel üks tähelepanek eelmisest nädalast. Ma olen selle päris maha maganud, et Laas ja Räim on tähtede püüdmisest loobunud ja sõidavad Mongoolia tiimi eest. Alles see nagu oli kui Laas Bora Hansgrohe eest sõite võitis isegi.

      Jah, Madis puhas sprinter pole ja klassikud peaks olema tema põhiline leib, aga uues klubis peaks ta saama esi-sprinteri rolli, seega eks ole näha, kas ja kuidas teda sprinteriks mudima hakatakse.
      Stravas tema EM sõidu numbrid näha, max power 1368W, mis pole võrreldav tõupuhaste sprinteritega.


      Jah, Aasia klubid on üldiselt üheotsapiletid karjääri lõpetamisel, mõni lätlane muidugi seal aastaid chillinud, sest palk suht hea, seega pole välistatud, et ka mõni eestlane sama teed võib minna, aga seal sõidutase madalam, mistõttu tagasi Euroopasse pigem lepiguid ei saada, vähemalt WT või PRT tasemele.
      Laasi viimane WT klubi oli Astana, aga see oli üks ebaõnnestunud hooaeg, kus terve hooaja peale jäi "saagiks" üks 1. koht 2.2 kategooria tuuril.
      Boras ta siiski oli sprindirongis abimees ja tema saavutatud esikohad olid Balti Velotuurilt ja Tour of Estonialt esindades koondist, okei ühelt Sloveenia 2.1 tuurilt oli ka paar esikohta, aga see sama kategooria sõit, mis Tour of Estonia.
      Mihkel Räim, kes Iisraeli klubis sõitis alates kontinentaal-tasemest, oli seal üsna hea ja saavutas isegi 1.1 kategooria ühepäevasõidul võidu, aga meie väikeriigi paratamatus on see, et kui pole megatalent, siis kiputakse pigem ikka leidma mehed suurtest jalgrattariikidest ja eelistama neid.

      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar

      Working...
      X