320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Kui võrrelda tänapäeva poksijaid Rocky tegelastega, siis kes oleks kes? Poksimisstiililt siis.

  Kommentaar


   Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
   Kui võrrelda tänapäeva poksijaid Rocky tegelastega, siis kes oleks kes? Poksimisstiililt siis.
   Rocky on Jake Paul

   Kommentaar


    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Rocky on Jake Paul
    Et võtab kõik löögid sisse, aga lööb tugevalt? Ala George Foreman?

    Kommentaar


     Kuld!

     Kommentaar


      Kuna Tyson Fury vend viimasel hetkel end täis tegi ja ei julenud ringi minna ning Woodley anus kordusmatchi (mis tundus Jake poolt debiilne vastu võtta), siis match toimus ja Woodley, kes on pika ja ülieduka karjääri jooksul on saanud ainult Ühe TKO kaotuse löödi täna 6 roundis (kus on nokauti palju raskem deliverida, kuna käed ei kanna enam) lihtsalt külmalt põrandale.

      Tommy Fury peab oma naise ja onu rahade peal edasi kükitama, sest sotsiaalmeedia on nii hype, et nüüd tahavad ka väga suured kalad kohale minna. Olin kunagi Paulide osas ka väga skeptiline ja ei sallinud seda tsirkust, aga kuna Jake oskab poksida ja see asi ainult paisub ja paisub, siis tegelt tahaks teada, et kuhu see train välja sõidab lõpuks.

      Muidugi väga asjas sees olevad inimesed räägivad, et Logan Pauli (Jake venna), kes alles Floydiga lõpuni vastu pidas ikkagi läheb 2022 Mike Tysoniga kokku ja Tyson on ka ise huvitatud. Kunagi Logan ja Mike tegid enda podcastis omavahel nalja, et nad võiks ka ükspäev ringis vastamisi minna ja noh siis Logan valmistus Floydi matchiks ja eks nüüd on venna tuules ideaalne võimalus eriti kuna Floyd teda nokki ka ei löönud.

      Kommentaar


       See sama palju poks, kui WWE on maadlus.

       Kommentaar


        Ainukesed uudisteäpid mida kasutan ei ole seda tulemust kajastanud.

        AJ, NRK, DR

        Jake Paul to the moon!

        Kommentaar


         Laup vastu pühapäeva, siis ,,suur'' Heavyweight titlematch. Tegelikult kuigi korra Wilder vs Fury 3 tõi natukene valgust, siis hetkene igasugune trending selle matchi eel on uus rock bottom poksile tulemas taaskord ja poks on ikka nii vabalanguses kui olla saab.

         Põhjusi võib kõvasti välja tuua, aga reaalsuses katastroofi põhjustavad siiski kindlalt 2 tegurit

         1) Võtlejate isiklikud diilid Showtimede, BBC, BT sportidega jne ning kari promootoreid enda fighteri lihtsama tee eest, mis võimaldaks kauem rahalaeva juures olla ninast veri väljas võitlemas. Kogu see värk algas Mayweatheriga kunagi ja nüüd see iseloomustab kogu poksimaailma. Tulemuseks on see, et reaalselt ei näe fännid ega inimesed põhimõtteliselt mitte ühtegi loogilist ja tahetud vastasseisu kahe parima vahel. Kõik hoiavad distantsi ja peetakse täiesti ebaloogilisi ja ohutuid matche, et PPVst jälle cut kätte saada ja all good. See probleem on nii tõsine, et igakord kui ükskõik mis divisjonis on võimalus hakata korraldama champ vs champ duelli vms, siis see ei tule isegi teemaks. Raskekaalus ideaalne näide, mis toimus Joshua vs Wilderiga aastaid ning kui raske oli Fury vs Wilder teist paika saada ning kuna Dillan Whyte on raskekaalus konkurentsitult parim, kellel pole tiitlit, siis see seeria, mille ta pidi kokku panema, et lõpuks tiitlimatch saada no see mõistusevastane. Muidugi on see Olümpia ujumise effekt, et iga 5m (loe kg) tagant on 10 stiilis (loe organisatsiooni vöö), mis teeb kellegi jälle maailmameistriks ja see soodustabki seda, et sa ei peagi alistama parimaid, et tõusta maailmameistriks, mis on iseenesest nii absurdne, et see ei saagi muudmoodi mõjuda.

         2)Täpselt sama suureks põhjuseks, sest fännidel võib üle visata, aga kui võitlussport ja on veres, siis ei ole väga valikut, aga hetkel UFC on tõmmanud poksist nii meeletult massi üle, kes tahavad näha showd, parim vs parim matche ning, et asjad oleks sportliku printsiibi järgi ja sellega poks kuivab meeletult. Samuti poksi suurkujud 10 aastat tagasi kui UFC hakkas esimest korda reaalsemalt natukene pead tõstma ütlesid kõik üleolevalt naerdes, et 50 aasta jooksul ei ole UFC märkimisväärsele osale konkurent poksi jaoks. Kulus 10 aastat ja mitte UFC ei ole konkurent mingile osale vaid nad on numbriliselt ja rahaliselt poksi rahvaliiga tasemele saatnud endaga võrreldes.

         Kas poks võib tagasi troonile tõusta? Never... tänapäeva spordimaailm, turundus ning inimeste ootus teleülekandele on täpselt see, mida UFC pakub ehk julma trash talki täis pressikad, fight fighti järgi ülimalt intensiivse tempoga kulgev fight card, kus iga sekund on andmist (mingeid erandeid on ikka), aga poksis on valdav enamus decision, decision, decision ja 0 põnevust tavalisele fännile.

         Mul on endal sisetunne, et Fury pingutab liiga üle kogu selle pulli ja oma legacy eksoneerimste ja ,,mindgamedega'' ning Whyte suudab üle aastate väga kõva upseti vormida. Samas poksile oleks see jälle nii negatiivne stsenaarium, sest siis tuleb veel Fury vs Whyte kordusmatch ja Wilderil on vaja 1 võitu ja on ka temal klausel mingile tiitlile aktiveeritud ning siis läheb see venitamine veel aastaid pikemaks.

         Kommentaar

         Working...
         X