320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    tore, et teada andsid.
    no minult küsiti, mis mul enda naabrite vastu on. vastasin lihtsalt. pidin talle sõnumi saatma või?

    Kommentaar


      Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
      no minult küsiti, mis mul enda naabrite vastu on. vastasin lihtsalt.
      Brasiilia on meie naaber!?
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        Brasiilia on meie naaber!?
        Ja meie president on Hussein

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Peast pakuks, et kunagi Austraalias, kui veel hullemini kallas. Üheksakümnendate algul millalgi, Senna oli sel ajal veel igatahes McLarenis.

          edit: '91. Hilisemast küll ei mäleta.
          Pühapäevane Malaisa GP-l juhtunu, kus võistlus ekstreemsete ilmaolude tõttu pooleli jäeti ning võistlejatele finišis nn. pooled punktid anti, oli vormeliajaloos viies juhtum kus nii talitatud.

          Esimest korda talitati nii 1975. aastal seoses traagilise juhtumiga Hispaania GP-l. Sakslase Rolf Stommeleni juhitud Lola masin paiskus 29. ringil tribüünile ning tappis viis peatvaatajat. Võistlus jäeti koheselt pooleli ning punktikohale jõudnud pilootide punktid poolitati. GP läks ajalukku ka selle poolest, et kuuendana sõitnud itaallannast Lella Lombardist sai vormeliajaloo esimene ja seni ainus naine, kes punktikohale jõudnud. Lombardi sai 0,5 punkti. Tänaseni pole ükski naispiloot seega ühtegi täispunkti teeninud.

          Samal, 1975. aastal olid korraldajad sunnitud katkestama Austria GP. Österreichringil tegi võistlemise võimatuks lakkamatult sadanud paduvihm. Karjääri ainsa etapivõidu sai tänaseks meie hulgast lahkunud itaallane Vittorio Brambilla, hüüdnimega Monza Gorilla.

          Vihm sundis katkestama ka 1984. aastal Monaco GP-d kui 77st ringist oli sõidetud 31. Võidu võttis prantslane Alain Prost. Punktidele jõudis austerlane Niki Lauda, kes hooaja lõpus edestas Prosti kõigest vaid 0,5 punktiga.

          Viimati enne tänast jäeti võistlus pooleli Austraalia GP-l 1991. aastal. Piloodid jõudsid läbida 81-st ettenähtust kõigest 14 ringi. Poolikud võidupunktid sai legendaarne brasiillane Ayrton Senna. Huvitav tõik on seegi, et Itaalia vormelipiloot Gianni Morbidelli teenis karjääri esimesed pool punkti. Järgmise, täispunktini pidi ta ootama kuni 1994. aastani.

          REUTERS

          aga hea et Button jälle esimene
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Küllap hakkab Barrichello varsti kurtma, et tiim eelistab Buttonit. Taastub olukord ferraris, kus olid nii barr, kui ka brawn. Eks kuidagimoodi peab ju põhjendama, et miks ta ikka tiimis viimane on.

            Kommentaar


              Ma kujutan ette, et hooaja lõpuks ehk jõudude vahekord võrdsustub ja ega difuusorite protest võib paljugi muuta, kui see vastu võetakse! Samas kui vaadata siis normaal oludes ongi kiireimad just kes kasutavad neid kahekorruselisi monstrumeid nimelt siis: Williams,Toyota,Brawn.
              Aga kaua Brawn neid Honda töö vilju ikka maitseb.Eks personaal ja rahalised piirangud ehk hakkavad varsti nende tulemusi mõjutama- kui mitte see hooaeg siis järgmine.
              Aga elame näeme.
              Muidu on tore vahelduseks näha ferrarit,renaulti ja mclarenit loksumas kuskil minardile omases tagareaskuigi minardi enam ei osale
              Aga ma loodan, et Ferrari ja tiim punased võtavad mõistuse ja jõu kokku ja hakkavad võidu sõitma, sest sellised lükked nagu malaysias pole minu silmad ferra ajaloos veel näinud
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Aga ma loodan, et Ferrari ja tiim punased võtavad mõistuse ja jõu kokku ja hakkavad võidu sõitma, sest sellised lükked nagu malaysias pole minu silmad ferra ajaloos veel näinud
                Tänksu Totti, kirjuta Ferrarisse kiri, ütle, et nad ei pinguta piisavalt vms. Seal on täiesti rumalad inimesed ju?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                  tore oleks kui sa saakisd aru, et sommid on peded. ja ferru aeg on läbi
                  tore oleks, kui sa saaks aru, et see aasta ei tee su mclaren midagi ja arvata on, et aasta alguses ka ferraril pole lootust nii, et algab brawni,toyota ajastu(kui just 14 aprill midagi ei juhtu)

                  E: See ütleb kõik:
                  01 Brawn-Mercedes 25
                  02 Toyota 16.5
                  03 BMW Sauber 4
                  04 Renault 4
                  05 Williams-Toyota 3.5
                  06 STR-Ferrari 3
                  07 RBR-Renault 1.5
                  08 McLaren-Mercedes 1
                  09 Force India-Mercedes 0
                  10 Ferrari 0

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Tänksu Totti, kirjuta Ferrarisse kiri, ütle, et nad ei pinguta piisavalt vms. Seal on täiesti rumalad inimesed ju?
                    Ennäe imet nad reageerisidki mu kirjakesele Tundub, et minu sõna siiski veel maksab midagi seal tiimis

                    "Asjad ei lähe hästi ning meie tulemused on vastuvõetamatud ja ma ei lepi sellega," sõnas Ferrari tiimi juht Stefano Domenicali. "Kindlasti on vaja lahendada meid kummitavad tehnilised probleemid. Lisaks ei tohi me endale lubada selliseid taktikalisi möödalaskmisi nagu täna."

                    Tulemustega pole rahul ka sõitjad ise. "See oli meie jaoks väga halb võistlus ja peame alustama uuesti nullist," lisas Massa.

                    viide: http://sport.err.ee/index.php?0590566
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                      tore oleks, kui sa saaks aru, et see aasta ei tee su mclaren midagi ja arvata on, et aasta alguses ka ferraril pole lootust nii, et algab brawni,toyota ajastu(kui just 14 aprill midagi ei juhtu)

                      E: See ütleb kõik:
                      01 Brawn-Mercedes 25
                      02 Toyota 16.5
                      03 BMW Sauber 4
                      04 Renault 4
                      05 Williams-Toyota 3.5
                      06 STR-Ferrari 3
                      07 RBR-Renault 1.5
                      08 McLaren-Mercedes 1
                      09 Force India-Mercedes 0
                      10 Ferrari 0
                      Nagu tabelist näha on kaotajaid rohkem, kui võitjaid. Konkurentsi huvides võiks nende difuusoritega midagi ettevõtta ja ma olen üpris kindel, et FIA seda ka teeb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Nagu tabelist näha on kaotajaid rohkem, kui võitjaid. Konkurentsi huvides võiks nende difuusoritega midagi ettevõtta ja ma olen üpris kindel, et FIA seda ka teeb.
                        Või siis kuulutatakse seaduspärasteks ja teised tulevad ka nendega "välja".

                        Huvi pärast lugesin esimesi lehekülgi. Enamus olid 2002 aastal Ferrari ja Schumacheri vihkajad.

                        Kommentaar


                          Mina olin ja olen põline Ferrari ja Schumi fänn! Tugev tiim oli-kus kõik toimis pea laitmatult.Eks Schumigi ootas oma aja ära-pidi ju temagi vaheaastatel paljudele allavanduma ja pöialt imema.Oleks hea meel kui Schumi ise uuesti autosse kargaks ja võidusõitma kihutaks
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Olen ka Schumacheri fänn olnud ja selles tuleb eelkõige oma isa süüdistada, kes mind väga väikesest peale (olin kuskil 4-5 aastane) õpetas, et pöialt tuleb ikka Schumacherile hoida.
                            Kurvaks teeb ,et praegune Ferrari on Schumacheri aegse Ferrari hale vari aga küll see seis taas paremaks läheb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Olen ka Schumacheri fänn olnud ja selles tuleb eelkõige oma isa süüdistada, kes mind väga väikesest peale (olin kuskil 4-5 aastane) õpetas, et pöialt tuleb ikka Schumacherile hoida.
                              Kurvaks teeb ,et praegune Ferrari on Schumacheri aegse Ferrari hale vari aga küll see seis taas paremaks läheb.
                              No see mees kes pani aluse Schumi võitudele on sama tegemas nüüd Brawn GP-ga.Paljud millegi pärast suhutuvad sellesse meeskonda suure negatiivsusega,raske muidugi teil kui olete kas Mclareni või Ferrari poolehoidja.aga mina isiklikult väga rahul sellega mis hetkel toimub.need kaks suurt on ise varasematel aegadel suutnud reeglite ridade vahelt lugeda ja sellega palju ka võitnud,aga nüüd kui seda on suutnud teised teha on kohe üks suur hädaldamine.Kuna kõigile on teada FIA suur Ferrari lembus siis on hirm et Brawni masinad saavad keelu aga kui FIA ikka tahab erapooletu olla ei muudeta midagi.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                need kaks suurt on ise varasematel aegadel suutnud reeglite ridade vahelt lugeda ja sellega palju ka võitnud,aga nüüd kui seda on suutnud teised teha on kohe üks suur hädaldamine.
                                Sada protsenti selle mõttega nõus.

                                Ja mis neid difuusoreid puudutab - kui kord on juba seaduslikeks tunnistatud ja autod starti lubatud, siis tõmbaks FIA endale tõepoolest kolinal vee peale, kui hakkaks takkajärgi mitme etapi tulemusi nullima. Kui tahetakse mingit absoluutset võrdsust, siis tuleb see ka algusest peale reeglitega tagada. Seda ei saa teha stiilis "näe, need on teistest kiiremad, keelame nüüd nende autod ära ja võtame kõik punktid kah". Variante on ju palju, kasvõi näiteks turismiautode sarjades kasutatakse ballaste - kes teistest kõvasti kiirem, saab lihtsalt lisaraskuse külge. F1-s tahetakse aga praegu reegleid teha tagantjärele. Kui reeglites oli auk või mitmeti tõlgendatav koht sees, siis pole see vastava koha leidnud tiimide, vaid reeglite tegija süü. Ja probleemid oleks tulnud lahendada kindlasti enne hooaja algust. Nüüd on juba hilja.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X