320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uudist lugesite? mersu tarnib veel vähemalt 2015. aastani mclarenile mootoreid, samal ajal ostab mclaren osa mersu osalusest mclarenis tagasi. mis on hea! ron dennis võiks nüüd richard bransonit sebida, et see brawnist üle jääva papi talle annaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      uudist lugesite? mersu tarnib veel vähemalt 2015. aastani mclarenile mootoreid, samal ajal ostab mclaren osa mersu osalusest mclarenis tagasi. mis on hea! ron dennis võiks nüüd richard bransonit sebida, et see brawnist üle jääva papi talle annaks.
      Täitsa reaalne, kuid eks lepingut on ühel või teisel põhjusel võimalik selle aja sees vabalt ka üles öelda.

      Kommentaar


        Vahe on see ,et väiksest meeldivast meeskonnast saab suur hiid. Arvatavasti hakkab Mercedes ka mõjutama keda meeskonda palgatakse. Kuulduste järgi tehakse Buttonile lehva-lehva ja asemele tuleb duo Rosberg-Heidfield.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Vahe on see ,et väiksest meeldivast meeskonnast saab suur hiid. Arvatavasti hakkab Mercedes ka mõjutama keda meeskonda palgatakse. Kuulduste järgi tehakse Buttonile lehva-lehva ja asemele tuleb duo Rosberg-Heidfield.

          No kui nad Buttoni pikale lainele saadavad hakkan siis kas Force India või mõne uue meeskonna fänniks.keda järgmine hooaeg fännan selle avaldan 1 veebruar,nii et hiljem ei saa keegi mind süüdistada et fännan neid kes hetkel tipus
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            No kui Force India samamoodi areneb nagu see hooaeg, siis aastal 2011 võtab äkki mersu juba nemad üle, sest ka FI kasutab mersu mootoreid

            Aga tõsiselt rääkides, siis Buttonit seostatakse McLareniga. Mersu tehab teha vist briti ja saksa tiimid. Button küsivat liiga suut palka Brawni käest, mis on pärast tänast ülevõtmist küll halenaljakas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              No kui Force India samamoodi areneb nagu see hooaeg, siis aastal 2011 võtab äkki mersu juba nemad üle, sest ka FI kasutab mersu mootoreid

              Aga tõsiselt rääkides, siis Buttonit seostatakse McLareniga. Mersu tehab teha vist briti ja saksa tiimid.
              Mina ütlen ausalt ,et mulle ei meeldi see autotootjate poliitika,ostame väikse teami ära ja siis mingi aja pärast loobume üldse.nüüd mõni võib öelda ,et miks ma siis Honda poolt olin aga Honda oli mulle juba siis sümpaatne kui Mick Doohan 90ndatel tsiklite MM-i hondaga tegusi tegi ja kui nad otsustavad tagasi tulla siis jätkan mina nende toetamist.aga F1 võiks ikka erameeskondade pärusmaaks jääda,see mis hetkel toimub on paras tsirkus ja isegi loodan seda ,et ka renault asjad kokku paneks ja mõni erameeskond selle koha omale saaks.palju oli 90ndate kespaigas vormel 1 tehasemeeskondi?minu mäletamist mööda vaid ferrari aga nemad on ka sarjas algusest peale olnud ja kuulda pole olnud et nad kavatseks loobuda,pole kunagi muide ferrari poolt olnud aga nad on sellele sarjale truuks jäänud ja ei tõmble nagu enamus autotootjaid.eks omamoodi huvitav oleks teade kellest saab uus rehivtarnija kuna Pirelli ei ole huvitatud ja sama pidi käima ka michelini kohta.eks paistab mis selles vormelis saama hakkab
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Mul pole nende tehasetiimide vastu midagi aga aru ma ei saa, et miks siis McLaren Mersule järsku enam ei sobinud.

                Edit: Paistab ,et Mercedes annab siiski Ross Brawnile vabad käes sõitjate valimisel. Eks näha, kas nii ka on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Mul pole nende tehasetiimide vastu midagi aga aru ma ei saa, et miks siis McLaren Mersule järsku enam ei sobinud.
                  Kuskilt juba käis läbi ,et Mersu tahab võitva meeskonnaga koostööd teha aga no see ei ole ju vabandus
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    aga F1 võiks ikka erameeskondade pärusmaaks jääda,see mis hetkel toimub on paras tsirkus ja isegi loodan seda ,et ka renault asjad kokku paneks ja mõni erameeskond selle koha omale saaks.
                    Minu meelest lähevad asjad praegu autoralliga sama rada. FIA mõtles ralli puhul "Pohhui nendest tehasetiimidest, küll erameeskonnad tulevad ja hakkavad möllama." Ja vaata, mis WRC`st saanud on: neli sõitjat töristavad omavahel.

                    Üheksakümnendetel olid Vormel ühes küll enamuses eratiimid, kuid samal ajal oli ka väga palju mootoritootjaid, kes olid F1`ga seotud: Mercedes, Renault, Ferrari, Ford, Honda, Peugeot, Yamaha jne. Palju järgmiseks hooajaks mootorivalmistajaid/tarnijaid alles on? Ferrari, Mercedes, Cusworth ja Renault (ma loodan, et wiki andmed on ikka õiged). Kõik. 4 mootoritarnijat, kellest 1 on niisamuti mõlgutamas loobumismõtteid. NELI!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Minu meelest lähevad asjad praegu autoralliga sama rada. FIA mõtles ralli puhul "Pohhui nendest tehasetiimidest, küll erameeskonnad tulevad ja hakkavad möllama." Ja vaata, mis WRC`st saanud on: neli sõitjat töristavad omavahel.

                      Üheksakümnendetel olid Vormel ühes küll enamuses eratiimid, kuid samal ajal oli ka väga palju mootoritootjaid, kes olid F1`ga seotud: Mercedes, Renault, Ferrari, Ford, Honda, Peugeot, Yamaha jne. Palju järgmiseks hooajaks mootorivalmistajaid/tarnijaid alles on? Ferrari, Mercedes, Cusworth ja Renault (ma loodan, et wiki andmed on ikka õiged). Kõik. 4 mootoritarnijat, kellest 1 on niisamuti mõlgutamas loobumismõtteid. NELI!
                      No ütleme koge meie kõigi jutu lõpetuseks,et FIA on tõiselt vaeva näinud sellega ,et kaks kuningliku ala nagu autoralli ja vormel 1 täiega persse keerata.Nüüd kui Mosley käpiknukk eesotsas on pole vist mingit lootust asjade paranemiseks.
                      Mosley on sama nagu Tallinna linnapea keda teiste arvamused kunagi ei ole huvitanud.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Nüüd kui Mosley käpiknukk eesotsas on pole vist mingit lootust asjade paranemiseks.
                        Oot, Todt on Mosley käpiknukk?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Oot, Todt on Mosley käpiknukk?
                          Tofoa,kas sa ise ei ole sellest nagu arusaanud?vähemalt ajakirjanduse põhjal olen mina selles vägagi kindel
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Ei tasuks ajast ette rutata. Eks näeb kuidas Todtiga läheb.

                            Kas mitte WRC's järgmine hooaeg ei võistelda S2000 autodega? Kui nii, siis peaks WRC olukord kindlasti paranema ja ka uud meeskonnad peaksid sinna tulema.

                            Edit: Seda ka veel ,et Timo Glock liitus Manor GP meeskonnaga.

                            Kommentaar


                              Button arvatavasti liitub McLareniga. Huvitav, mis nüüd siis Kimist saab? Väga kahju, kui teda järgmine aasta sõitmas ei näe. Tegemist siiski väga kiire piloodiga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Button arvatavasti liitub McLareniga. Huvitav, mis nüüd siis Kimist saab? Väga kahju, kui teda järgmine aasta sõitmas ei näe. Tegemist siiski väga kiire piloodiga.
                                Renault's veel koht vaba, kuid vaevalt, et ta sinna läheb. Esialgsete spekulatsioonide kohaselt oleks pidanud just Kubica kõrvale Renalut'sse saama Glock, kuid nüüd liitus mees hoopiski F1 debütandi Manor Gp-ga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X