320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'F1 karussell\'

    Algselt postitas Tanel


    Algselt postitas lenc


    Algselt postitas Tanel


    Aga Renault on teistest peajagu üle ning selle eiramiseks peab ikka erlinine armastus McLareni vastu olema.
    No muidugi. McLaren on Renault\'st ikka palju aeglasem. Kimi kiireim ring oli ainult 0.1 sekki Alonso omast parem . Ainus põhjus miks ta Alonsole nii palju vahepeal alla jäi (umbes 2 sekki per ring) oli see, et pidurdas Buttonist möödumisel esiratta blokki ja see tekitas vibratsiooni, mis lõhkus ka natuke auto esiosa, sellest ka ninavahetus boksis. Ja ka Montoya pani kiireid ringe. Nii, et ära Imolas kerget võitu looda.
    Palun ära ole pime. Kimi sõitis kiirema ringi uue tiivaga ja ülikerge autoga. Alonso samas pani järjest kiiremaid ringe peale turvaauto viimast lahkumist, kuni ta lihtsalt hoo maha võttis. Oleks ta edasi jalg maas pannud, siis poleks Kimi kiiremat ringi oma nimele saanud... Nina oleks võinud ju ka varem ära vahetada. Esimese boksi peatuse ajal, sest see insident juhtus varem...

    Montoyal polnud probleeme, kuid Alonso oli ka temast kõvasti kiirem.

    Muidugi, kui tahad minu sõnadele kinnitust, siis võid ka konstruktorite tabelit vaadata. Või sõitjate oma.
    Mida see uus tiib selle kiireima ringi puhul tähendab? Tiivad üldiselt ei kulu nagu rehvid

    Mis Montoyasse puutub - kui tahad meeskondade #2 sõitjate võrdlust teha, siis Monty oli Fisist selgelt üle.

    Mida ma sellest sõitjate ja konstruktorite tabelist näen, sinna ei panda ju kirja, et Klien eelisel etapil Kimi välja rammis.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'F1 karussell\'

      Algselt postitas vincent


      Jälle hakkab see eelmise hooaja laul peale - \"me oleme kiiremad ja üldse paremad, lihtsalt see paha Alonso võidab kogu aeg\". Kõikidel kordadel peale turvaautot tõmbas Alonso lihtlabaselt Kimil eest minema - kõikidel. Mida on siin seletada. See, et Kimi viimastel ringidel ringirekordeid püstitab, ei ole küll mingi näitaja - kui selle järgi punkte jagataks, siis võiks ju üldse laupäevase sõiduga piirduda. Face it, Renault ON parim hetkel.
      Kui vana asja meelde tuletasid, siis võiksid ise tõele näkku vaadata - McLaren ja Kimi olid eelmisel aastal kiireimad. Alates San Marino etapist oleks Kimi võinud võita iga etapi va Hiina, kui ainult tehnilisi probleeme poleks olnud. Muidugi oli Renault parim masin, sest vastupidavus oli hea, aga kiireim oli McLaren.

      See, et Kimi kiireimaid ringe teeb ON näitaja, see ei maksa mitte midagi, aga see on näitaja.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'F1 karussell\'

        Oleks tädil rattad, oleks McLaren. Oleks-poleks, võidab see, kes esimesena lõpuni jõuab. Sa ütlesid ise õigesti, et kiireim ringiaeg on näitaja, aga ei maksa ta tõesti mitte kui midagi. Tehnikasport on tavaliselt siiski pigem maraton kui sprint.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'F1 karussell\'

          Algselt postitas lenc


          Mida see uus tiib selle kiireima ringi puhul tähendab? Tiivad üldiselt ei kulu nagu rehvid

          Mis Montoyasse puutub - kui tahad meeskondade #2 sõitjate võrdlust teha, siis Monty oli Fisist selgelt üle.

          Mida ma sellest sõitjate ja konstruktorite tabelist näen, sinna ei panda ju kirja, et Klien eelisel etapil Kimi välja rammis.
          Tiiva ajasin sassi ninaga.

          Oli ikka? Fisico näitas, et viimaselt kohalt ette sõita pole mingi probleem ning Kimi pole see ainuke, kes seda suudab. (Sellest pole aga McLareni fännid siiani veel aru saanud ilmselt ning igakord oigatakse oma imelise sõiduga) Montoya oli Fisichellast vaid ühe koha ees ning jällegi, Fisichellal on kirjas 14 punkti, neist 10 võidu eest. Teie esisõitjaga ühel pulgal ning meeldetuletuseks võiks öelda, et mõlemad on ühe korra katkestanud ning oma punktid on suht sarnaselt võtnud.

          Lenc, kui palju siis McLaren kiirem ka on sel hooajal, kui kiirusest rääkida. Kvalifikatsioonis on üks või mõlemad Renault piloot(did) McLarenitest eespool lõpetanud. Ning, kuna minu algne jutt ei käinud vaid kiirusest vaid muudest asjadest ka. Renaulti sõitjad näed sa harva teiste hulgas pukslemas, suuri vigu näed neid veel harvem tegemas (nagu see hüpersuper teine piloot teil), algusest peale saadakse kontroll sõidu kätte enda kätte, suurepärased stardid, geniaalsed boksitaktikad, suurepärane vastupidavus. Neid punkte on veel ja veel ning tabeliseis kajastab seda väga hästi. Mind ausaltöeldes ei koti, kas see Kimi katkestab auto või enda vea tõttu, Alonso on maailmameister, Kimi mitte.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'F1 karussell\'

            t2na oli button kuidagi v2ga aeglane ja alonsol ja r2ikkonenil polnud mingi probleem temast m22da saada.ja isegi see 5 koht mis oli peaaegu k2es siis kahjuks pidi ka sellest suu puhtaks pyhkima aga barrichello j2udis sel hooajal esimsest korda punkti kohale.
            t2nane montoya soojendusringil tehtud trikk tuletas meelde et kunagi aastal 1995 oli willimas renault roolis yks andekas tuleviku lootus kes suutis esimselt kohalt juba soojendusringil hunnikusse masina ajada ja ylse suutis ta tol hooaajal ikka igasuguste lollustega hakkama saada.
            aga t2nane s2it oli p2ris norm,isegi turvaautojuht sai oma palga korralikult v2lja teenida,ei tea miks m.schumacher kohe toyota boksi jooksis ja siis yritas sealt kuhugi edasip22seda,ei tea kas ferrari on 2ra tyydanud.aga alonso vastu ei ole hetkel v2imalik saada,myts maha mehe ees ja teised v2ivad vaid 2nne t2nada et turvaauto nii tihti rajal k2is muidu oleks alonso ikka k2ik ylej22nud h2vitanud ja miks mitte isegi sellele andetule soomekollile mintuga 2ra teha.kuigi ei ole suurem alonso austaja aga t2esti ta teeb ikka meeletult v2he vigu mitte nagu soomlane ja see saksa h2rra
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Vastus teemale \'F1 karussell\'

              See kes hetkel arvab, et Renault ei ole McLarenist ja teistest parem (just nimelt parem, mitte kiirem) on pime või lihtsalt loll. Kurb küll, aga nii see on.

              Montoya kohapealt veel niipalju, et eksib mees tihti tänu oma sõidustiilile. Ei ole nagu paljud teised, et mööduda saab vaid stardisirge järgses esimeses kurvis. Ei jää ootama, millal tekib soodne moment. Ta tekitab need endale ise. Pahatihti juhtub ka nii, et teeb pirueti, sõidab rajalt välja jne. Kuid neid möödumisi jagub ikka ka parasjagu. Isiklikult pooldangi teda tänu tema agressiivsele sõidustiilile.

              Buttoni oli kuidagi väga uimane oli kuidagi täna. Nagu oleks ta rahul, et ükshaaval sõidavad tast Alonso, Raikkonen ja Montoya mööda. Ei teinud nagu midagi eriti. Viimase ringi kohta ütleks lihtsalt - ebaõnn. Kuid kas ta nii väga tahtiski lõpetada.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                Algselt postitas Tanel
                Oli ikka? Fisico näitas, et viimaselt kohalt ette sõita pole mingi probleem ning Kimi pole see ainuke, kes seda suudab. (Sellest pole aga McLareni fännid siiani veel aru saanud ilmselt ning igakord oigatakse oma imelise sõiduga).
                Minumeelest on üleüldse sarjas täna 2 head sõitjat - Michael ja Kimi. Siis on mõned keskpärased (Alonso, Villeneuve, Button) ja siis on kõik ülejäänud. Selge on see, et Renault on teist aastat järjest parim pakett - mootor, auto, kummid - kõik sobib kokku ja meeskond töötab enesekindlalt, nagu võitjate puhul ikka. Aga sära puudub. Alonso sõitis eelmise hooaja teisel poolel apteekri täpsusega järjest teisi kohti, isegi erilise soovita üksikuid võite püüda. Nojah, nii vist tullaksegi maailmameistriks ajal, kui punkte selle 10,8,6 jne skeemi järgi jaotatakse. Aga ikkagi - tänastest on võimelised viimaselt kohalt võitjaks sõitma vaid Kimi ja Michael.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'F1 karussell\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Algselt postitas lenc


                  Mida see uus tiib selle kiireima ringi puhul tähendab? Tiivad üldiselt ei kulu nagu rehvid

                  Mis Montoyasse puutub - kui tahad meeskondade #2 sõitjate võrdlust teha, siis Monty oli Fisist selgelt üle.

                  Mida ma sellest sõitjate ja konstruktorite tabelist näen, sinna ei panda ju kirja, et Klien eelisel etapil Kimi välja rammis.
                  Tiiva ajasin sassi ninaga.

                  Oli ikka? Fisico näitas, et viimaselt kohalt ette sõita pole mingi probleem ning Kimi pole see ainuke, kes seda suudab. (Sellest pole aga McLareni fännid siiani veel aru saanud ilmselt ning igakord oigatakse oma imelise sõiduga) Montoya oli Fisichellast vaid ühe koha ees ning jällegi, Fisichellal on kirjas 14 punkti, neist 10 võidu eest. Teie esisõitjaga ühel pulgal ning meeldetuletuseks võiks öelda, et mõlemad on ühe korra katkestanud ning oma punktid on suht sarnaselt võtnud.

                  Lenc, kui palju siis McLaren kiirem ka on sel hooajal, kui kiirusest rääkida. Kvalifikatsioonis on üks või mõlemad Renault piloot(did) McLarenitest eespool lõpetanud. Ning, kuna minu algne jutt ei käinud vaid kiirusest vaid muudest asjadest ka. Renaulti sõitjad näed sa harva teiste hulgas pukslemas, suuri vigu näed neid veel harvem tegemas (nagu see hüpersuper teine piloot teil), algusest peale saadakse kontroll sõidu kätte enda kätte, suurepärased stardid, geniaalsed boksitaktikad, suurepärane vastupidavus. Neid punkte on veel ja veel ning tabeliseis kajastab seda väga hästi. Mind ausaltöeldes ei koti, kas see Kimi katkestab auto või enda vea tõttu, Alonso on maailmameister, Kimi mitte.
                  Nina ka ei kulu :P

                  Olen ma väitnud, et McLaren on see aasta kiirem? Ei ole. Ma tahan väita, et me ei ole lihtsalt saanud selget ja ühest võrdlust. Ja mis krdi \"hüpersuper teine piloot\"? Mina küll ei arva, et Monty nii tegija on. Krt, kas sa tõesti arvad, et kui üks McLareni fänn kirjutab midagi, siis arvavad kõik samamoodi? Leidub ikka lolle siin.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'F1 karussell\'

                    see mis \"Nupuga \" juhtus viimases kurvis oli ikka väga lame:S:P

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'F1 karussell\'

                      Mina kah nyyd tulemused 2ra n2inud...hommikuse vaatamise j2tsin peale Trulli ekslemisi ja Ralfi kivina kuuendaks v6i seitsmendaks langemist pooleli..
                      JEEEES POODIUM!!! peax siiski kisama...

                      Nupumehel t2ielik eba6nn...siit nyyd muidugi t2itsa loll idee loomulikult...aga annab ju f1 kah lylitada sisse neutral...kuigi k2imar on hydrauliline...

                      Kommentaarid olid nagu ikka hommikuti:

                      \"ja tuleb sisse Christian Klien.....MHHH???!!..mida ma räägin ...tahtsin öelda Christian Alberts\"
                      \"Ja Ljuzzi on M Schumacherist mööda saanud!...eelmisel ringil.....Mis oli eelmisel ringil??....Eeslmisel ringil oli Schumacher ees...\"

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'F1 karussell\'

                        No ära siis kirjuta, et Alonso oli vaid sellepärast Kimist 2 sekundit kiirem, et Kimil esiots aka nina oli rikkutud.

                        Montoya kohta oli märkus sarkastiline.

                        Muidugi, keegi ei käskinud sul ka kiireima ringiaja võrdlust sinna juurde panna.

                        Ma ei tea, kust küll lugesin, aga mis on Alonso vahe teiste sõitjatega. Koos Schumiga on nad hetkel ilmselt ainukesed kaks, kes suudavad aju ja kiiruse ühendada. Alonso sellise taktikaga maailmameistriks eelmisel hooajal tuli.

                        Muideks, Sleep, Alonso startis eelmisel hooajal ka korra viimaselt kohalt ning sõitis ennast samamoodi poodiumile. Ehk oli isegi kohe esimene etapp Austraalias, mille Fisico võitis. Ning ma kahtlen, kas Schumi & Kimi on ka tagantpoolt alustades sõite võitnud. Ning muideks, Fisico tegi täna samapalju peatusi, kui kõik teised autod, samas Kimi alustades viimaselt teeb reegline vähemalt ühe vähem. Nagu Bahreinis. See aitab ka ikka kõvasti kaasa tema \"imelistele\" poodiumikohtadele.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'F1 karussell\'

                          Algselt postitas Tanel
                          Ning ma kahtlen, kas Schumi & Kimi on ka tagantpoolt alustades sõite võitnud. Ning muideks, Fisico tegi täna samapalju peatusi, kui kõik teised autod, samas Kimi alustades viimaselt teeb reegline vähemalt ühe vähem. Nagu Bahreinis. See aitab ka ikka kõvasti kaasa tema \"imelistele\" poodiumikohtadele.
                          Kimi võitis eelmise hooaja lõpus (vist jaapanis) viimaselt kohalt. Michael on ka võitnud, tuletan pärastpoole meelde, millal. Aga boksipeatused? Taktika on eluaeg olnud F1 oluline osa. Mulle tunduvad need võidud, mida geniaalse taktika abil saavutatakse, vähemalt sama head kui need, mis puhta sõiduga.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'F1 karussell\'

                            Omal ajal Hilliga tiitli pärast võideldes sai Schumi hakkama võiduga 16. stardipositsioonilt.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'F1 karussell\'

                              Nõustun Taneliga...
                              Aga k6igile vaidlex vastu niipalju, et minu arvamuse kohaselt on praegu F1 peale tulemas palju uusi s6itjaid, kes k6ik v2ga talendikad. ...päris tippsõitjaid on siiski ainult kaks praegu (Shumi ja Alo) aga kohe kohe nende seljataga ju noori ja andekaid palju...v6i siis v2hem noori

                              Igatahes kakelge aga, l6bus lugeda kohe

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                                Algselt postitas SleepWalking


                                Algselt postitas Tanel
                                Ning ma kahtlen, kas Schumi & Kimi on ka tagantpoolt alustades sõite võitnud. Ning muideks, Fisico tegi täna samapalju peatusi, kui kõik teised autod, samas Kimi alustades viimaselt teeb reegline vähemalt ühe vähem. Nagu Bahreinis. See aitab ka ikka kõvasti kaasa tema \"imelistele\" poodiumikohtadele.
                                Kimi võitis eelmise hooaja lõpus (vist jaapanis) viimaselt kohalt. Michael on ka võitnud, tuletan pärastpoole meelde, millal. Aga boksipeatused? Taktika on eluaeg olnud F1 oluline osa. Mulle tunduvad need võidud, mida geniaalse taktika abil saavutatakse, vähemalt sama head kui need, mis puhta sõiduga.
                                Ok selle võiduga, kuid mida ma tahan öelda, et need Kimi \"iganädalased\" sõidud, kus ta ennast tagant ette sõidab pole mingid imeasjad ning kiirema autoga on see ikka suht \"lihtne\" tegevus. Selle ühe vähema boksipeatusega võidab kõvad 30 sekundit, mis tõstavad reeglina oma 3-5 kohta.

                                Aga lõpust võidule sõitmise eredaim mälestus on mul kuskilt 2000-2002 aastast. Kui Nürnberg\'is Barrichello vihmaga vist 18ndalt kohalt võitjaks tuli.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X