320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'F1 karussell\'

    Ferraride kaksikvõit Indianapolises. Hurrraaa.

    P.S. Alonso alles viies. Jipikajee.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'F1 karussell\'

      Ameeriklased on siis kahe viimase hooajaga n2inud finiseerimas kokku aint 1 5 masinat.Montoya on yldse s6itmise 2ra unustanud niimoodi oma meeskonna kaaslasele sisse s6ita!!h2mmastav.k6ige parem oli vaadata kuidas midlandi masinad s6naotseses m6ttes s6idu ajal lagunesid ja siis kui alberts boksis oli,sis soome kommentaator mainis et tegi benny hilli show-ga.kogu see f1 on muutunud parajaks naljasarjaks!!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Vastus teemale \'F1 karussell\'

        üpriski igavaks on f1 läinud aga see etapp oli igatahes huvitavam kui aasta tagasi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'F1 karussell\'

          Montoyaga on õnneks lõpp siis kuna rikkus lepingut.Tema asendajaks hooaja lõpuni Pedro de la Rosa.Minu kui McLareni fänni jaoks hea uudis
          .

          Kommentaar


            Vastus teemale \'F1 karussell\'

            Algselt postitas RVN
            Montoyaga on õnneks lõpp siis kuna rikkus lepingut.Tema asendajaks hooaja lõpuni Pedro de la Rosa.Minu kui McLareni fänni jaoks hea uudis
            minu kui Montoya fänni jaoks ülimalt halb uudis. Ma lootsin, et ta naaseb williamsisse ja näitab oma parimate päevade sõitu. igatahes loodan, et tal läheb NASCARis hästi.
            McLareni fänn? tunnista parem, et sa oled Räikköneni fänn!
            edu de la Rosale!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'F1 karussell\'

              Ma olen kyll Räikkoneni fänn tõesti aga ma oleks eelistand näha Coulti McLareni roolis kui seda kõrvikut
              .

              Kommentaar


                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                Siis sa oled Coulthardi fänn rohkem.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'F1 karussell\'

                  Kuuldatavasti maksab Ferrari Raikkonenile rohkem palka kui Felipe Massale kuigi soomlane pole Ferru roolis millimeetritki sõitnud.
                  Kui nii, siis näeb Kimit järgmine hooaeg Ferraris, eriti kui Alonso sõidab tuleval aastal McLarenis.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'F1 karussell\'

                    Norbert Haug arvab teistmoodi.

                    Sa oled selle palga asjast tiba valesti aru saanud, Ferrari ei maksagi räikkonenile palka sõitmise eest.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'F1 karussell\'

                      Algselt postitas Devil


                      Norbert Haug arvab teistmoodi.

                      Sa oled selle palga asjast tiba valesti aru saanud, Ferrari ei maksagi räikkonenile palka sõitmise eest.
                      Ma pole seda öelnudki. Ferrari maksab Raikkonenile selleks, et teised meeskonnad ei saaks Kimit endale pätsata.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'F1 karussell\'

                        aga see ei tähenda absoluutselt, et kimi ferraris sõidab.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'F1 karussell\'

                          Tundub et heitlus tiitlile läheb põnevamaks. Ferraride kaksikvõit Hockenheimis annab lootust punastele nii sõitjate kui ka meeskondlikus arvestuses. Alonso edestab Schumacherit 11 punktiga ning kõik on Schumacheri enda kätes. Ole mees ja võida kuus järelejäänud etappi ning tiitel käes.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'F1 karussell\'

                            Ungaris tõuseb Alonso taas troonile.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'F1 karussell\'

                              Algselt postitas Loca


                              Ungaris tõuseb Alonso taas troonile.
                              Võimalik, aga raskeks tal läheb. Kui ta peaks tagasi troonile tõusma, siis müts maha tema ees.

                              http://home.skysports.com/list.asp?hlid=407853&CPID=583&clid=&li d=4169&title=Alonso+penalised+in+Hungary

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                                Tiago Monteiro peab rahakotti tühjendama 250 sollari võrra. Sportnet

                                http://www.sportnet.ee/index.php?id=30857

                                Kommentaar

                                Working...
                                X