320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Et kui loed/uurid üle "normaalsuse" piiride siis mingist hetkest alates hakkad ainult valesi ja paska lugema?
    Ka hea lähenemine
    No, vaata ennast. 2 kuuga jõudsid EKRE ja keskerakonnani. Mina sinu asemel otsiks kiiremas korras abi.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
      Nii sobivam vist.
      Miks sa mulle sellised koledaid sõnu suhu topid? Mul pole homoseksuaalide vastu midagi.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        No, vaata ennast. 2 kuuga jõudsid EKRE ja keskerakonnani. Mina sinu asemel otsiks kiiremas korras abi.
        Peab tõdema, et mingi point su jutus on haha Ma ei tohi välistada, et olen totaalselt segi kamminud ja ülemõtleja, kuid kahtlen. Kui hakkasin selliseid asju uurima (ammu enne Telegramme ja jama) siis kõik on läinud sellises suunas nagu arvasin ja nagu paljud "vandenõud" ka mainivad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Kui hakkasin selliseid asju uurima (ammu enne Telegramme ja jama) siis kõik on läinud sellises suunas nagu arvasin ja nagu paljud "vandenõud" ka mainivad.
          Mida hullu siis ette ennustati? Sooviks koos viidetega. Ja mida hullu arvad, et tulevik toob? Sooviks viidetega.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ei hakka sinu palve peale kohe kindlasti aega raiskama ning mässama asjade kokkupanekuga, et vastuseks saada "kas sa oled loll/usud ka seda paska?".

            Important article first published by Global Research on March 14, 2014, in the immediate wake of  EuroMaidan. Provides a broad understanding of the history of the Ukraine crisis. *** Today, the dangers of military escalation are beyond description. What is now happening in Ukraine has serious geopolitical implications. It could lead us into a World …


            Nagu siin ka mainib, et Putin on pühakust kaugel, kuid USA veel rohkemgi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Ei hakka sinu palve peale kohe kindlasti aega raiskama ning mässama asjade kokkupanekuga, et vastuseks saada "kas sa oled loll/usud ka seda paska?".

              Important article first published by Global Research on March 14, 2014, in the immediate wake of  EuroMaidan. Provides a broad understanding of the history of the Ukraine crisis. *** Today, the dangers of military escalation are beyond description. What is now happening in Ukraine has serious geopolitical implications. It could lead us into a World …


              Nagu siin ka mainib, et Putin on pühakust kaugel, kuid USA veel rohkemgi.
              Ma küsin konkreetselt. Allikad. Kuupäevad. Sündmused.

              Kui sa näitad mulle mingit allikat, mis väitis enne mingit sündmust, et selline asi juhtub, siis on ju asi tõestatud.

              Kuna sa väidad, et ma niikuinii vastan sulle "kas sa oled/usud ka seda paska?", siis mul on tunne, et kõik ikkagi taandub jälle sellele, mida keegi uskuda tahab. Ehk sul pole selliseid materjale mulle ette näidata.

              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ma võtaks ka sekundi, et eikale aplodisment gosti studjii visata. Kuld.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar




                  Milline reklaam kõige ägedam on?

                  Kommentaar


                    Mul on hea meel näha, et arutelu on teema "ma valin inimest, mitte erakonda" juurest kaldunud veelgi enam fullretardi. Ilusaid valimisi!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      ...
                      Milline reklaam kõige ägedam on?
                      ei ole seksikas
                      miks peaks ühe Eesti NSV aegse muumia - Indrek Toome - ENSV MN esimehe - tema esimene asetäitja, ENSV Riikliku Plaanikomitee juhi pilt kuidagi kedagi erutama - peale paadunud gerontofiilide muidugi.

                      ja - tänan, ei, ma ei soovi hakata kopli trammi reisisaatjaks.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Tegelikut mu soov on ju vägagi lihtne. Ma sooviks, et kõik need sajad sõbrad, kes viimase 7 aasta jooksul siit välismaale tööle põgenenud on, koju tagasi tulla saaks. Ma ei taha et järgmise 5 aasta jooksul veel 100-200 lähedast sõpra vähemaks jääb. Tore oleks kui sõbrad saaks koju tööle tagais tulla. Saaks koos tihedamini aega veeta ja elu oleks lill. Kahjuks aga jätkuvalt rahavas valib reffi ja saadab mu sõpru ära. Miks te seda teete? Ma ei usu et te südamest nii halvad inimesed olete! Miks ma ei või oma sõpradega pubis koos istuda ja rõõmu tunda elust? Miks ma pean nendega kord kuus skype vahendusel ühenduses olema? On see normaalne? Andke mu sõbrad tagasi! Nende emad tahavad ka neid tihedamini näha. Õed ja vennad ka. Olge nii head ja tehke ükskord see õige tegu. Sitemal juhul saate 4 aasta pärast oma reffe uuesti valida ja ma luban et ma valin siis ka kui midagi paremaks vahepeal läinud pole.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Pange see Kurjami kesikute laul [les,plaat raisk on kadunud,tahan ennast enne valimisi [les k[tta!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Tegelikut mu soov on ju vägagi lihtne. Ma sooviks, et kõik need sajad sõbrad, kes viimase 7 aasta jooksul siit välismaale tööle põgenenud on, koju tagasi tulla saaks. Ma ei taha et järgmise 5 aasta jooksul veel 100-200 lähedast sõpra vähemaks jääb. Tore oleks kui sõbrad saaks koju tööle tagais tulla. Saaks koos tihedamini aega veeta ja elu oleks lill. Kahjuks aga jätkuvalt rahavas valib reffi ja saadab mu sõpru ära. Miks te seda teete? Ma ei usu et te südamest nii halvad inimesed olete! Miks ma ei või oma sõpradega pubis koos istuda ja rõõmu tunda elust? Miks ma pean nendega kord kuus skype vahendusel ühenduses olema? On see normaalne? Andke mu sõbrad tagasi! Nende emad tahavad ka neid tihedamini näha. Õed ja vennad ka. Olge nii head ja tehke ükskord see õige tegu. Sitemal juhul saate 4 aasta pärast oma reffe uuesti valida ja ma luban et ma valin siis ka kui midagi paremaks vahepeal läinud pole.
                            Ja ma veel mõtlesin et ma olen üks vähestest
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Tegelikut mu soov on ju vägagi lihtne. Ma sooviks, et kõik need sajad sõbrad, kes viimase 7 aasta jooksul siit välismaale tööle põgenenud on, koju tagasi tulla saaks. Ma ei taha et järgmise 5 aasta jooksul veel 100-200 lähedast sõpra vähemaks jääb. Tore oleks kui sõbrad saaks koju tööle tagais tulla. Saaks koos tihedamini aega veeta ja elu oleks lill. Kahjuks aga jätkuvalt rahavas valib reffi ja saadab mu sõpru ära. Miks te seda teete? Ma ei usu et te südamest nii halvad inimesed olete! Miks ma ei või oma sõpradega pubis koos istuda ja rõõmu tunda elust? Miks ma pean nendega kord kuus skype vahendusel ühenduses olema? On see normaalne? Andke mu sõbrad tagasi! Nende emad tahavad ka neid tihedamini näha. Õed ja vennad ka. Olge nii head ja tehke ükskord see õige tegu. Sitemal juhul saate 4 aasta pärast oma reffe uuesti valida ja ma luban et ma valin siis ka kui midagi paremaks vahepeal läinud pole.
                              200 lähedast sõpra
                              1 kord kuus skypega ühendus
                              --------------------
                              kuus ca 30 päeva see teeb siis iga jumala päev 6-7 lähedase sõbraga südamest südamesse vestlemist.... no ma eeldan et alla paari tunni ühe tõsiselt lähedase sõbra peale ei kulu ega ju?

                              see teeb siis puhtalt skype's suhtlemise peale ca 12-14h ööpäevas.
                              magad ka ilmselt 8 tundi, sööd, pesed jne ka... lisaks võtad foorumis sõna.... ega midagi rohkemat pingeline ajakava ilmselt ei võimaldagi.

                              selleks et sa saaks ise ka tööd teha ja eesti riigile makse maksta - võibolla kaaluksid lähedaste sõprade arvu kärpimist
                              aga no vaadates teatud kreeklaste valimistulemusi sa kärpimisega vist nõus ei ole.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Ei ole kuidagi anti-count, aga see tekst on liiga hea lihtsalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X