320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks võinud ikka rohkem PÄRIS kuulsusi sinna nimekirja panna, nagu Ron Nõmm, Paljas Porgand, Frank Liivak jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
      Oleks võinud ikka rohkem PÄRIS kuulsusi sinna nimekirja panna, nagu Ron Nõmm, Paljas Porgand, Frank Liivak jne.
      aa ei see list ei ole veel lukus sessuhtes

      Kommentaar


        Minu meelest see teema on lõpuks õigesti käima läinud.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Minu meelest see teema on lõpuks õigesti käima läinud.
          ptv (Y)
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Olen tegelt tihti möelnud sellele tädikesele sealt Robinsonidest, et miks taolist sarja rohkem ei tehta. Ega teisi ei mäletagi. Tegid seal üksteisele massaazi ja pigistasid punne
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Mida on nõiaintsiga rääkida? Et küsida kuidas sitt maitses?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                DJ Heiki käib sageli enda seltskonnaga Stockholmi kruiisil. See võiks ka raju saade olla.
                Rannamaja luuad oleksid võinud ammu Sodiaaki minna sinna Vale Pöörde gängi, Zevale hea content pluss kogu rahvale muusika. //9 märts kritiseerisin ESSE saadet ja eilses saates olin seal endalegi imestuseks kaadris, kus ma õlle endale peale tõmbasin. Seega, kas Eeva on soccernetis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Olar Vaata postitust
                  Rannamaja luuad oleksid võinud ammu Sodiaaki minna sinna Vale Pöörde gängi, Zevale hea content pluss kogu rahvale muusika. //9 märts kritiseerisin ESSE saadet ja eilses saates olin seal endalegi imestuseks kaadris, kus ma õlle endale peale tõmbasin. Seega, kas Eeva on soccernetis?
                  Linnupoja?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Siin oleks kaalalt oodanud hoopis teistsugust inputi
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      "Lisanna Männilaan, Sille-Kadri Simer ja mina (Zuzu) käisime eile Eeva Esse saates rääkimas peamiselt läbi meie endi ja tuttavate kogemuste sellest, miks seksuaalne ahistamine pole ok. Saate üheks külaliseks oli ka spordiajakirjanik Peep Pahv. Igatahes, tänan korraldajaid ja osalejaid! Loodan, et saade mõjub jõustavalt ning vähendab ahistajate indu, sest aina rohkemad inimesed ütlevad, et #seepoleok Saade eetris järgmisel teisipäeval"

                      Kõlab tänu Pahvile huvitavalt. Eks te siis andke teada, kui korralik palagan oli.

                      Vahemärkusena seda, et kui täna räägitakse, et seksuaalne ahistamine pole ok, siis võib vabalt 20-nd tonni veini kerra keerata ja peale seda tagasi karusellile astuda. Ehk räägitakse siis sisust ka... kahtlen tegelikult.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        "Lisanna Männilaan, Sille-Kadri Simer ja mina (Zuzu) käisime eile Eeva Esse saates rääkimas peamiselt läbi meie endi ja tuttavate kogemuste sellest, miks seksuaalne ahistamine pole ok. Saate üheks külaliseks oli ka spordiajakirjanik Peep Pahv. Igatahes, tänan korraldajaid ja osalejaid! Loodan, et saade mõjub jõustavalt ning vähendab ahistajate indu, sest aina rohkemad inimesed ütlevad, et #seepoleok Saade eetris järgmisel teisipäeval"

                        Kõlab tänu Pahvile huvitavalt. Eks te siis andke teada, kui korralik palagan oli.

                        Vahemärkusena seda, et kui täna räägitakse, et seksuaalne ahistamine pole ok, siis võib vabalt 20-nd tonni veini kerra keerata ja peale seda tagasi karusellile astuda. Ehk räägitakse siis sisust ka... kahtlen tegelikult.
                        Intrigeeriv.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          Mida on nõiaintsiga rääkida? Et küsida kuidas sitt maitses?

                          ikka. Ja hambahaldja loo võiks ka ikka oma sõnadega kaamera ees üle rääkida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sellega meenub, et meil ilmub õige varsti saade Nõia-Intsuga. Ta räägib enda elust viimasel kümnel aastal.
                            Teaser

                            Kuidas nõia ints vangis suhu ei tahtnud võtta

                            Öö

                            kongis on lisaks intsule ka vene barõga gennadi, poiss ida virumaalt, kes tallinnas relvastatud rööviga kinni kukkus, sõnaotseses mõttes kukkus, kuna peale röövikatse nurjumist pani ta kullapoe eest kiiruga jooksu, taamal lähenevad sireenid hüürgamas. kalev spa juures komistas gennaadi aga nii õnnetult, et pikali kukkudes väänas hüppeliigese välja, sealt algaski tema vangalatee, piinlik ja loll lugu aga vähemalt tõsi.

                            öise vangla vaikust häirib kuskilt taamalt kõlav mehe alandlik kiunumine, jälle kedagi vägistatakse mõtiskleb ints, ikka ilged pederastid on siin kongis koos, türa ei suuda oma paake kraanikaussi tühjaks lasta, vaja on ikka kuskile õõnsusesse kütta, faking peded. kiunumine valjeneb, ka intsul tekib speedode sees kihelus, kurat ammu pole naist saanud mõtleb ta. kas nüüd onada või lihtsalt nikuinin ära kuulata ja rahulikku unne jääda. ei persse täna ei ona, natuke imelik kui rõveda persenussi taustal lahti lööks.

                            Äkki tabab intsu hoop kõhtu, naaberkongi vägistamisheli on ka gennadi tiiraseks teinud : "Võta sjuhu" lausub gennaadi rahulikult. ints äigab ja vingub, et türa sa oled lolliks läinud või, putsi ma pole mingi pederast, nahhui isegi antsus peaga ei võtaks mehelt suhu. sellele järgneb täistabamus intsu poolkõva munni pihta, äigamine jätkub. "Võta sjuhu jopptvõi" kordab gennadi natuke ärritunud häälega. Ints tõelise eesti pseudostaarina ähvardab gennaadit elu24, vangladirektori ja ka kongist väljas olevate sõpradega, kes kõik sama kõvad vennad kui tema, käivad plätude ja lühkaritega isegi talvel, tegijad ühesõnaga.

                            Selle peale järgneb veel kolmas ja neljas hoop, mõlemad kümpi pikki ninajuurikat, see tõmbab intsul supi lahti ning tekitab arusaama, et gennaadi ei tee jälle mõnda lolli nalja nagu ükskord kui ta intsu rätiku täis onas.
                            Nägu verine nagu aborigeenil peale seatappu on intsu reaalsuseks saanud, suhuvõtmiseks siin täna läheb, raisk aga sellele gennaadile ma veel näitan, kes kellelt suhu võtma hakkab. Ints teeb äkilise liigutuse ja üritab ennast teise korruse narile püsti ajada, sellele järgneb kiire aga täpne laks esihammaste pihta , ints tunneb oma hambakildude ja vere segununud maitset suus, maitseb nagu oleks liivase millimallika suhu pannud. Gennadi käratab "raisk sa veel võtad suhu täna, hjakkab meeldima", järgneb veel hulgaliselt hoope esimestesse klahvidesse, kõhtu, munadesse ja kuklasse. peale kõike seda peksu näeb intsukene välja nagu taunihaige lapse poolt joonistatud päkapikk.

                            Jägmine hetk mida ints mäletab on see kui tal on haisev ja tüükaid täis munn kurgus, ta peaaegu lämbub kogu selle kombo sisse ära, hambapuru, veri ja vihase venelase poolkõva juurikas lõugade vahel, karvapahmakas nagu põrandamopp verises näos ringi hõõrumas.

                            nii saigi intsust suhuvõtja, vanglas sai ta omale hüüdnimeks hambahaldjas ja iga järgmine suhuvõtt tuli üha vähemate löökide tagajärjel. õnneks on gennaadi hetero, muidu oleks ma juba ammu taha saanud mõtiskleb ints ja tal tuleb korraks isegi väike naeratus suule.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Teaser

                              Kuidas nõia ints vangis suhu ei tahtnud võtta
                              Ma sain paar aastat tagasi identse tekstiga spämm-maili, peategelase nimi oli küll miski muu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Ma sain paar aastat tagasi identse tekstiga spämm-maili, peategelase nimi oli küll miski muu.
                                pole paha, tuletab Bukowski heietusi meelde isegi veidi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X