320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on nii valus vaadata saade lihtsalt, 50 aastased Heinod on üle Eesti kokku kutsutud ja pandud scripti kirjutama v. See kogu asi on lihtsalt nii ulme.

    Kommentaar


      See Go3 Laager on endiselt võluvalt hirmutav... Lõpuks hakkavad kõik kambas nussima nagunii.

      Kommentaar


        Võsa Pets tuleb tagasi

        Kommentaar


          Jaht BHS südamele algab siit

          Kommentaar


            Kas see mitte "Olulised uudised" teemasse ei peaks minema?

            Kommentaar


              Eestis jagatakse tõesti nii head raha, et sellise naljaga kaasa tuleb minna?

              Kommentaar


                Huvitav kas Kalvi-Kalle, joodik-Kevin ja need teised sama kanali realityte põhiklemmid saavad ka oma võimaluse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Huvitav kas Kalvi-Kalle, joodik-Kevin ja need teised sama kanali realityte põhiklemmid saavad ka oma võimaluse?
                  Need tüübid on vähe teises liigas. Mul on kuidagi keeruline uskuda, et sinna saatesse piisavalt palju reaalselt normaalseid inimesi minna tahab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                    Need tüübid on vähe teises liigas. Mul on kuidagi keeruline uskuda, et sinna saatesse piisavalt palju reaalselt normaalseid inimesi minna tahab.
                    No ega see saak ise ka normaalne inimene pole.

                    Kommentaar


                      Brigitte Susanne Hunt avaldas, milliseid mehi ta oma saatesse ei oota

                      Keda Brigitte saatesse kandideerima ootab?

                      „Kõige esimene punkt on see, et see mees peab ise tunnistama, et ta näeb, et me sobiksime. See on enesekindlus, mida ma hindan kõige rohkem. Kindlasti see mees, kes on mu saateid vaadanud, mu sotsiaalmeediat jälginud, talle meeldivad julged naised ja ta suudab toime tulla kuulsusega. Lisaks hindan ma mehi, kes on hea huumoriga,“ rääkis Brigitte.


                      ma ise vist midagi peale omaaegse HotLipsi reklaami näinud pole. self proclaimed staarnümfomaanile sobiks mõni self proclaimed seksisõltlasest avaliku elu tegelane?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        ...

                        ma ise vist midagi peale omaaegse HotLipsi reklaami näinud pole. self proclaimed staarnümfomaanile sobiks mõni self proclaimed seksisõltlasest avaliku elu tegelane?
                        Peale Taavi Libe veel keegi?

                        Kommentaar


                          hmm... nii et birgitta susanna unt tahab meest? Mulle tundub, et nii mõnigi foorumlane võiks talle sobida. JuriM näiteks? Tundub selline hooliv poiss ja jagab sotsiaalmeedia asja ka. Või plastic, sest kellele ei meeldiks öösiti vaielda? Või äkki nasfal, sest sellel mehel on eestlasele mitteomane sisemine põlemine ja kirg nii jurakas, et kompenseerib kõik muud võimalikud puudujäägid. Samas, huumorimees raudidas paneks kindlasti naerma või hoopis mõnuagent, kes ise on ka kuulus ja saaksid oma kuulsused kombineerida nagu homelander ja see blond piff, kes kaalust alla võttis ja vist botoxit tegi. Või oot.. Mis ma räägin. pilvedes hõljuvale naisele on vaja jalad maas mees, kes sellist liberaalset tiivaripsutamist karmi käega tasakaalustaks: boobek, lähed lööd korra majja?

                          Kommentaar


                            Mingi potensiaalselt üks suurimaid telescamme ju, ainsad üritajad võiksidki olla kõik see Poissmeeste jm punt.

                            Kommentaar


                              Kui palju teenid ja kui möjukas oled? Köigepealt tuleb Saaremaa top ärika vösukest biitida, kellega ta kokku-lahku suhtes on
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                või hoopis mõnuagent, kes ise on ka kuulus ja saaksid oma kuulsused kombineerida nagu homelander ja see blond piff, kes kaalust alla võttis ja vist botoxit tegi.
                                höhöh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X