320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Eestis lapsetoetusi arvestades tulla üldse mõttele hakata viitama midagi suhtumisele (ja seda just negatiivses võtmes)... omajagu lollust kuulnud, kuid see kindlasti topis.
    Kas sa siis seda pead normaalseks?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budu Vaata postitust
      Kas sa siis seda pead normaalseks?
      mida ma normaalseks pean? et kas pean normaalseks seda, et eestis saab ema/isa olla palga säilitamisega 18 kuud järjest kodus?

      Ei, ma ei pea seda normaalseks, ma pean seda üli-super-hüper-megavõimaluseks ja lahenduseks, mille sarnast peale Eesti pakub maailmas ehk veel max paar riiki.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        mida ma normaalseks pean? et kas pean normaalseks seda, et eestis saab ema/isa olla palga säilitamisega 18 kuud järjest kodus?

        Ei, ma ei pea seda normaalseks, ma pean seda üli-super-hüper-megavõimaluseks ja lahenduseks, mille sarnast peale Eesti pakub maailmas ehk veel max paar riiki.
        Ära hakka mingite faktidega siin jälle vehkima. Budul on oma tõde, sinul on oma tõde. Ekre võidab!

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          mida ma normaalseks pean? et kas pean normaalseks seda, et eestis saab ema/isa olla palga säilitamisega 18 kuud järjest kodus?

          Ei, ma ei pea seda normaalseks, ma pean seda üli-super-hüper-megavõimaluseks ja lahenduseks, mille sarnast peale Eesti pakub maailmas ehk veel max paar riiki.
          Sa vist ei saanud üldse aru millest jutt? Rein tõi konkreetse probleemi välja aga sina lalised siin millegist muust!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ära hakka mingite faktidega siin jälle vehkima. Budul on oma tõde, sinul on oma tõde. Ekre võidab!
            Olen seda kuskil väitnud?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Suht tihti saab sellest 18 kuust 36 kuud.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Sa vist ei saanud üldse aru millest jutt? Rein tõi konkreetse probleemi välja aga sina lalised siin millegist muust!
                Rein tõi konkreetse probleemi, mis tõsi, kehv olukord, kuid sina keerasid selle mingiks fundamentaalseks "ja see näitabki üleüldiselt suhtumist laste saamisse". vot ei näita üleüldist suhtumist sellesse mitte kuidagi, seega ära "lalise".

                Kommentaar


                  naine hoiab kodu korras, teeb iga õhtu 2h ahju ees süüa, kasvatab ja kantseldab lapsed ülesse, toob poest õlle, avab selle ning annab kannab jalkamängu ajal ette. Ühel õhtul tuleb budu koju ja vaatab, et prügikast on välja viimata ning lausub naisele: "eks see näitabki sinu üleüldist suhtumist minusse".

                  Kas nii?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budukas Vaata postitust
                    Alati saab ju sotside hääli anda jääb vägisi mulje, et keegi EKRE omadest on Allarsile varba peale astunud, igas postituses on näha vihkamist. Vihkamine on nii sotside teema. Kiusu pärast otsustasin, et teen oma valiku Jürgen Ligi või Jaak Madisoni vahel.
                    Mis vihkamine? Ma olen kurb ja samal ajal ka hirmul, et EKRE stiilis poliitretoorika on tänases Eesti Vabariigis nii tugevasti kanda kinnitanud. Ma saan väga selgelt aru, miks see nii on läinud. Samas ma siiralt loodan, et ma mõtlen üle ja tegelikult nii, nagu ma kardan, ei lähe, aga kunagi Brexiti valimistele kaasa elades pidin ma tugevalt pettuma. Ja nüüd on näha, mis on saanud. Ma leian, et ühiskond võiks olla arenenud sinnamaale, et vajalik pole läbi viia mingisuguseid revolutsioonilisi reforme, mis ühiskonna alusatalasid kõigutaks. Kurb on, et EKRE on oma poliitiliste väljaütlemistega ja retoorikaga läinud ühiskonna alusprintsiipide kallale, millel vaba ühiskond baseerub. Ja see on ohtlik. Ma võin muidugi enda rahustuseks ju öelda, et eks EKRE mängib enda poliitmängu ja isegi siis, kui nad peaksid võimule saama, jääb kõik endiseks. Vaadates aga Ruuben Kaalepit ning ka nt Jaak Madissoni, rääkimata Helmedest ja arvestades, et selle erakonna ning toetajaskonna ringis on veel terve hulk selliseid, ma enda eelmist mõtet täielikult ära ei vaidlusta. Lisaks on üleüldine populism nagunii Euroopas tõusuteel. Võttes arvesse ka seda, milline on meie idanaaber, ei saa me enda väikeses riigis pikemaajalist poliitilist ebastabiilsust ja mingisuguseid revolutsioonilisi ideid lubada. Eriti veel, kui need ideed ei ole reaalselt teostatavad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      pikk muretsemine
                      selle peale tahaks kangesti öelda, et ära käi delfi pealkirju lugemas mingi pool aastat ja elu ilus jälle.

                      Kommentaar


                        Ekre fännidele tahaks parafraseerida ühte twiiti, mis ma nägin. Kui su ülemuse palk on alates 1950 aastast tõusnud 7% ja su ülemuse oma 178%, siis lõpeta teiste (eriti immigrantide) süüdistamine.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Vapustav. Kui auväärt kandidaat ei ajaks sellist ümbernurga hülgemöla, vaid kuulaks, mida Ossinovski tegelikult räägib ja olulistest asjadest arvab, saaks ta ka aru, et see mees on 100% õiges kohas. Mingi kuradi imago ja iseloom ei maksa midagi võrreldes väärtustega.
                          Sa ei saa ikka üldse aru, mis mu point on. Kui Ossinovskiga oleks kõik hästi, siis ei üritaks ta enda erakond temast lahti saada. See, kas ta jutt on oluline või mitte pole ju see, millest ma rääkisin, see on maailmavaadete küsimus ja hoopis teine asi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allars Vaata postitust
                            Selle argumendiga sõidad poliitikas küll kaugele.
                            See pole argument vaid lihtsalt enda isiklik kokkupuude teemaga. Nüüd on ausalt öeldes, et tegu on kuulujutuga (ma ju ei tea, kas osad asjad on õiged), äkki paha? See kes usub, see usub, kes ei usu, ärgu uskugu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              räägid ehke enda sõprade klubi juhi perekondlikust taustast siis ka?

                              p.s. oled juba poliitik, selgelt näha. Ennist "keegi" ei maininud, et sobiks iseloomult paremini, vaid mina mainisin, et kui reformil (sealjuures ka kellelgi teisel) oleks juht, kes actually oma vaadete eest sellisel moel seisaks, saaks ta 40% häältest.
                              Kui ma telefonis postitan, siis mul tõesti pole kasutajamugavuse pärast võimalik kõiki eelnevate postituste postitajaid kontrollida või mitut erinevat tsistaati kokku panna jne. Pole mingit tegemist poliitikaga.

                              Sa räägid Kristina Kallasest? Pole kunagi ta perekonnaga kokku puutunud, ega ka sellel teemal rääkinud, niiet tean täpselt sama palju kui meediast läbi on käinud.

                              Kommentaar


                                Eks aastate jooksul on valimisdebattidel kõiksugu lollusi kuuldud, aga eilne roheliste jutt, et väljaehitatud riigipiir takistab loomade vaba liikumist ja selle võrdlus Berliini müüriga, oli ikka juba kõrgem pilotaa˛.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X