320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • El President
    replied
    seda "ekre on venelaste seas populaarne" juttu aeti ka enne viimaseid kohalikke valimisi. valimistulemustest nagu väga näha ei olnud. ida-virus ja lasnamäel valitakse lõpuks ikka našisid. ekre peksab palju segast, aga enamjaolt on see ikka teatud eesti sihtgrupile ja meedia provotseerimiseks mõeldud, et pildil olla.

    Leave a comment:


  • dnb
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

    Ma olen alati mõelnud, et kas see igas asjas vastandumine ja kõikide maha tegemine nagu päriselt toob ka populaarsust või nad lahmivad niisama? Inimeste usaldus Kaitseväe vastu on mingi 90% ringis (mälu järgi), EKRE valijaid on 20% ringis. Mis selle suurem mõte on? EKRE populaarus sellest suuremaks ei lähe ju?
    Ma juhuslikult sattusin kuulama kirillitsas eestit. Venelaste seas on ekre populaarsus tõusnud, keski oma langenud. Aga see Vmeste või asi on probleemiks. Daipoh mis loosungite, väidete või lubadustega enne valimisi välja tullakse, pigem valigu venelased ekret või keski kui vmestet. Ega nad meid venestama ikka ei hakka. Päris kreisi jah see vastandumine poliitikas, poliitikud saavad pärast koos õlli libistada ja naerda kuidas meedia rahvast mõjutab.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Ma olen alati mõelnud, et kas see igas asjas vastandumine ja kõikide maha tegemine nagu päriselt toob ka populaarsust või nad lahmivad niisama? Inimeste usaldus Kaitseväe vastu on mingi 90% ringis (mälu järgi), EKRE valijaid on 20% ringis. Mis selle suurem mõte on? EKRE populaarus sellest suuremaks ei lähe ju?

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Pean kommenteerima enda ja kindralmajor Veiko-Vello Palmi viimaste päevade sõnavõtte, sest mulle on heidetud ette poliitikasse sekkumist. Sellised süüdistused on alusetud ja juhivad tähelepanu kõrvale põhiprobleemilt.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied

    Leave a comment:

Working...
X