320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Post-truth
    Sina ju panid pagulased ja võõrtööjõu ühte patta.
    No see retoorika oligi ju see, et tuleb Süüriast doktoreid ja tarkvara arendajaid. Siis kui veel meedias need avasüli vastuvõtmise emotsioonid olid.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Jah ning Eestisse ei tule kumbagi
      Millele see väide tugineb, et Eestisse ei tule võõrtööjõudu?
      Mina väidan, et praegu veel tuleb aga kui igasugu tagurlased võimust võtavad, siis kindlasti vähem.

      Mul oli kaks aastat tagasi huvitav kogemus, kui vanalinnas asuvas "Highlanderis" peale tööpäeva tuttavaga õlled tegime.
      Johannes on sakslane ja ei räägi veel hästi eesti keelt, minu saksa keel on piiratud ning nii me vestlesimegi inglise keeles.
      Jõudsime tunnike-kaks vestelda, kui suitsunurgas mingi noormees tegi märkuse, et me elame Eestis, miks me eesti keeles ei räägi.
      Hakkasn naerma ja saatsin noormehe persse aga tuttava ees oli veidi piinlik, et meil sellised mehelaadsed isendid üldse suu julgevad lahti teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        No see retoorika oligi ju see, et tuleb Süüriast doktoreid ja tarkvara arendajaid. Siis kui veel meedias need avasüli vastuvõtmise emotsioonid olid.
        Kas keegi siin väitis seda täna?

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          No see retoorika oligi ju see, et tuleb Süüriast doktoreid ja tarkvara arendajaid. Siis kui veel meedias need avasüli vastuvõtmise emotsioonid olid.
          See retoorika oli pigem selles, et iga mustanahalist vihates, saavad laksu ka haritud tegelased. Süüria oli ja on ikkagi sõjatsoon, kelle elanikud on veidi seetõttu erinevad. Probleem on pigem ikkagi selle üle merede tulevate mugavuspagulastega, kelle osas on ka üsna karm kontroll meil.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See retoorika oli pigem selles, et iga mustanahalist vihates, saavad laksu ka haritud tegelased. Süüria oli ja on ikkagi sõjatsoon, kelle elanikud on veidi seetõttu erinevad. Probleem on pigem ikkagi selle üle merede tulevate mugavuspagulastega, kelle osas on ka üsna karm kontroll meil.
            Noh meie kontroll on hetkel sotsiaaltoetused, aga reaalselt ju keegi ei välista, et ÜRO või Euroopa teevad järgmise pakti, et kõik Euroopa Liidu liikmesriigid peavad pagulastele tagama seal alustuseks ligi 1000 euro suuruse toimetulekutoetuse ja siis Mikser ja Paet ei mölise kuskil, et kui me keeldume, siis me hävitame Eesti hea välispoliitilise maine ja usalduse, mille me oleme 25 aastaga üles ehitanud vms.

            See pakt oli aluseks sellele, mida sealt lähiaastatel oodata on.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Milles see probleem siis on? Et kuidas see EKRE peaks siin elamise veel kõlbmatumaks muutma? Kütteperioodi ära keelama?
              Tekitada K-Järve kommunaalprobleemid üle Eesti! Raudne, Stelmach ja co poliitikasse tagasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Noh meie kontroll on hetkel sotsiaaltoetused, aga reaalselt ju keegi ei välista, et ÜRO või Euroopa teevad järgmise pakti, et kõik Euroopa Liidu liikmesriigid peavad pagulastele tagama seal alustuseks ligi 1000 euro suuruse toimetulekutoetuse ja siis Mikser ja Paet ei mölise kuskil, et kui me keeldume, siis me hävitame Eesti hea välispoliitilise maine ja usalduse, mille me oleme 25 aastaga üles ehitanud vms.

                See pakt oli aluseks sellele, mida sealt lähiaastatel oodata on.
                Sellist nõuet ei saa ühelegi riigile peale panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Sellist nõuet ei saa ühelegi riigile peale panna.
                  Nõuet ei saa, aga lepitakse kokku ja tehakse ikka. Mina käin küll panen külm higi otsaees iga pühapäev küünla kirikusse pagulasvastase palvega senikaua kuni seal veel mošeed ei ole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Noh meie kontroll on hetkel sotsiaaltoetused, aga reaalselt ju keegi ei välista, et ÜRO või Euroopa teevad järgmise pakti, et kõik Euroopa Liidu liikmesriigid peavad pagulastele tagama seal alustuseks ligi 1000 euro suuruse toimetulekutoetuse ja siis Mikser ja Paet ei mölise kuskil, et kui me keeldume, siis me hävitame Eesti hea välispoliitilise maine ja usalduse, mille me oleme 25 aastaga üles ehitanud vms.

                    See pakt oli aluseks sellele, mida sealt lähiaastatel oodata on.
                    Meie kontroll on sotsiaaltoetused? Palun selgita mis sa sellega mõtlesid.

                    See on vahva, et sa juba järgmise paktiga hirmutad, mõistmata eelmise sisugi.
                    Miks piirduda 1000 euroga, kui juba hirmutada, siis võiksid summadele paar nulli veel taha kirjutada.
                    Ja äkki teatavad ÜRO või Euroopa (jah terve kontinent, mitte segi ajada Sorose Euroopa Liiduga), et pagulastel hakkab olema ka esimese öö õigus ning sealiha enam süüa ei tohi. Keegi ei saa seda reaalselt välistada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Nõuet ei saa, aga lepitakse kokku ja tehakse ikka. Mina käin küll panen külm higi otsaees iga pühapäev küünla kirikusse pagulasvastase palvega senikaua kuni seal veel mošeed ei ole.
                      ÜRO-s ei ole võimalik sellist kokkulepet ka välja töötada. Ehk ma saan aru mingitest reaalsetest hirmudest, aga EKRE props ongi see, et tuuakse välja täisdebiilseid stsenaariumeid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Nõuet ei saa, aga lepitakse kokku ja tehakse ikka. Mina käin küll panen külm higi otsaees iga pühapäev küünla kirikusse pagulasvastase palvega senikaua kuni seal veel mošeed ei ole.
                        Kui minu maailmavaade oleks ka nii lihtsustatud nagu mõnel siin, siis kirjutaks:

                        Nahhui sa neid pedofiile toetad?
                        Kirik on ju terroristlik organisatsioon, kes vere ja rauaga tõi usu meie maale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Meie kontroll on sotsiaaltoetused? Palun selgita mis sa sellega mõtlesid.

                          See on vahva, et sa juba järgmise paktiga hirmutad, mõistmata eelmise sisugi.
                          Miks piirduda 1000 euroga, kui juba hirmutada, siis võiksid summadele paar nulli veel taha kirjutada.
                          Ja äkki teatavad ÜRO või Euroopa (jah terve kontinent, mitte segi ajada Sorose Euroopa Liiduga), et pagulastel hakkab olema ka esimese öö õigus ning sealiha enam süüa ei tohi. Keegi ei saa seda reaalselt välistada.
                          No mina olen rõõmus, et edaspidi ainult 1000 eurot saavad. Mu ema teadis juba aastaid tagasi rääkida, kuidas kõik pagulaspered pannakse pirita uusehitiste 200ruudustesse penthousedesse elama ja saavad 2k per face (luksemburgi minpalk vist). Naised saunas räägivad igatahes nii asju nagu nad on, mitte ei uju kartellimeediaga ühes voolus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            No mina olen rõõmus, et edaspidi ainult 1000 eurot saavad. Mu ema teadis juba aastaid tagasi rääkida, kuidas kõik pagulaspered pannakse pirita uusehitiste 200ruudustesse penthousedesse elama ja saavad 2k per face (luksemburgi minpalk vist). Naised saunas räägivad igatahes nii asju nagu nad on, mitte ei uju kartellimeediaga ühes voolus.
                            Just neil saab siis ju kõrgelt kukkumine olema, kui seda põnevat seika meenutada.

                            Seda 2k per kärss hüsteeriat mäletan hästi - selle vist tingis, et mingi seltskond ei saanud aru, et omavalitsustele määratud toetusi ei saa pagulased sulas kätte, vaid see läheb teenuste tagamiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Just neil saab siis ju kõrgelt kukkumine olema, kui seda põnevat seika meenutada.

                              Seda 2k per kärss hüsteeriat mäletan hästi - selle vist tingis, et mingi seltskond ei saanud aru, et omavalitsustele määratud toetusi ei saa pagulased sulas kätte, vaid see läheb teenuste tagamiseks.
                              Mida kasutavad mingid inimesed selleks, et sõlmida korterile turuhinnast kaks korda suurem leping, saada see raha kätte, aga pagulasest üüriline on juba paar aastat varem Saksamaale jeed tõmmanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mida kasutavad mingid inimesed selleks, et sõlmida korterile turuhinnast kaks korda suurem leping, saada see raha kätte, aga pagulasest üüriline on juba paar aastat varem Saksamaale jeed tõmmanud.
                                Palju selliseid skeeme on reaalselt avastatud?
                                Mingi osa neist vähestest sattus sootuks riigifirmale kuuluvale pinnale ja kas lõpuks ei korraldatud mingeid hankeid sobiva pakkuja leidmiseks. Julgen kahelda, et keegi enne pagulase ettenäitamist lepingu sõlmis, pigem ei teatatud sellest kohe kui keegi jeed tõmbas(neid ikka jagus) aga ka seal on piirangud, sest nad peavad periooditi ju oma nägu näitama, seega see jutt lausa kahest aastast ei kõla usutavalt.
                                Isegi sotsiaalministeeriumis ei saa nad nüüd nii ebapädevad olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X